Нова тема - Испания

  • 10 879
  • 302
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 825
Бейб, много е сладка Тити Simple Smile Много ненормални зверчета са ретрийвърите Simple Smile Да ви е честита и много смях, веселие и любов да ви носи Simple Smile
Марица, радвам се, че малката е по-добре. Разби ме с тези 11 секунди рекорд, представям си какво ти е по цял ден с нея  ooooh!
И моя епилатор е Браун, не му помня модела  Blush с пинцети е и съм много доволна от него. Преди 6 месеца си купих и един Филипс, комбинация с ел. бръсначка, но хич не съм доволна от него ... епилатора скуби ужасно, а бръсначката работи само на сухо.

Аз пак забравих фотото в нас  Blush Малко неадекватна се събудих тази сутрин и си го прощавам, снимките остават за утре.
Айде идвайте, чакам ви  Hug
Харич, кво ти пука за Пантохата и Хулианчо, ела да видиш мене  Mr. Green Много съм готина, ша знайш  Mr. Green
Гледахте ли новините снощи ?
Майорка си има своята Марбея  Mr. Green Това е на първа страница във вестника днеска. И там арести и чудо  ooooh! По-малък е мащаба, де, то на'що тука няма равно  Whistling

# 31
  • Мнения: 6 390
Оле бандитос  Mr. Green
Мацки,
бутам ви се в темата, ама зоркото ми око мярна една анкета дето пише чужбинскитв майки
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145570.0
да ударите по едно рамо - ако проработи анкетата  Blush

А иначе като така и така съм тук да си кажа,

Бейб
много готин Ретривъра, това са ми едни от любимите кучета  Heart Eyes наскоро четох че са едни от най-подходящите с лабрадорите за малки деца  Wink - главно заради голямото си търпение Grinning
Малката мачка ли го вече, или я е страх
Моята маймуна я е шубе от кучета и котки, вика ги, обаче като дойдат до нея -УААААА и бяга  Shocked, много сериозно се замислям за едно куче... чудя се малко или голямо - ама както казах доста суперлативи за лабрадорите и ретрийварите срещам - а пък те не са от най малките ...

Клареееееее
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet мучо грасиас  Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 3 098
Здравейте мацки Wink
Ели,ей сега Ще я видим анкетата. Grinning
Амелия,моята коса е права,но тук взе неЩо от влагата ли,незнам  Rolling Eyes да се на4упва.Правя я права със сушоар и 4етка,като слагам и малко пяна след като я среша,4е ми е страшно жива косата. Wink Сушоара ми е професионален на Браун,много съм доволна от него,купих си го оЩе като дойдох тук и има филтър,който не позволява да засмуква коса навътре.НеЩо,заради което вси4ки останали мои сешоари изгаряха. Embarassed
Преса имам и си я ползвам.Много 4етох преди да я купя и си избрах на Полти,много съм доволна.Има най_разли4ни приставки,не само за изправяне.СъЩо така е и с резервоар за вода.Ако искаш можеш да го ползваш. Peace
Бейби,страхотно ти е ку4ето. Hug
Я кажи пове4е за кристалите,да ми ги донесат другия месец.
Клара,така зна4и,само Хара каниш на сглявка. Crossing Arms
А за малката си права,просто и аз не знам как издържам на това темпо,пове4ето хора биха се гръмнали. Embarassed
Малката ми е по_добре.Скоро Ще тръгва на градина като гледам. LaughingДнес наобед ходихме да хапнем в един ресторант,4е цял ден ходим да оправяме разни истории,та дори имаше сили да се сбие и с едно дете,дето искаше да си поиграе с колата й. CrazyНо много е отслабнала,бе хора,цели 5 кг,направо е изсмукана отвсякъде.Сега запо4на да й се възвръЩа апетита,давам й и много плодове,меса,риби,все силна храна,4е направо ми е скръбно така да я гледам. Confused

# 33
  • Мнения: 509
Марица,радвам се,че малката е по-добре.Щом е успяла вече да се сбие,явно всичко е наред. Simple Smile
Но за отслабването 5 кг наистина са много.Тя колко тежеше преди да се разболее?Моята дъщеря е почти колкото Анна-Мария,малко по-малка и в момента е 11кг500гр.Много ми е слабичко детенцето и много злоядо.Когато се разболее така бързо започва да губи от теглото си,че ме е страх да я тегля.А възстановяването е толкова сложно при нея.От една година е на тези килограми ,които е сега.Ти какви витамини й даваш?Беше споменала нещо и за засилване на апетита?Аз съм пробвала какво ли не,но нищо не помага.Последното беше Киди Фарматон и като,че ли имаше някакъв ефект,но се оказа временна радост за мен.Сега пак е също толкова злояда,а на мен това страшно ми тежи.
Сподели,моля те,ако знаеш нещо ефикасно за апетит. Hug

# 34
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
момичета, YunseY не е ли професионална марка?
ако е така би трябвало да продават продуктите им по фризьорските салони, нали се сещате например Керастас не може да се открие свободно в търг. мрежа.
може да си купте онлайн от продуктите тук.

Марица, и аз ползвам течни кристали. слагам си преди да си духна косата, ако е много хвърчаща и след фризурата, за заглаждане на косъма.
казват, предпазвал косъма - от цъфтеж, пази боядисани коси, за блясък....и аз нали съм една от жертвите на рекламите, ползвам newsm78

# 35
  • Мнения: 3 098
Амелия,тя преди тежеше 16 кг.Сега е 11 и някой друг грам.За яденето с нея нямам никакви проблеми,нашите проблеми са с дисциплината.
Но ти не се притеснявай,брат ми на 7 години тежеше 11 кг,страшно злоядо дете беше,ние имаме голяма разлика и го помня много добре.После в пуберитета се оправят,а сега е мъж 2 метра висок и як,яде като за световно. Laughing
Витамини й давам от тукашните Жели Кидс се казват,много добри.От българските й давам Марсианците,тъй като тя ги възприема като бонбони и й са много приятни.
Сега Ще й давам Апитонин(п4елно мле4ице),той е то4но за повишаване на апетита и за такива след болестни състояния.Една жена ми каза,4е п4елния клей бил много добър и повишавал имунитета на детето.
Да ти кажа,колкото и да е злоядо детето,ти не се впрягай,не го насилвай и колкото се може по_малко химия.На растителна основа,да но по фармакология сме у4или за такива апетитовъзбуждаЩи препарати,но лошото е,4е стават сънливи.

# 36
  • Мнения: 235
Момичета,
аз тръгвам..съвсем скоро
Стискайте ми палци пътуването да мине нормално и времето да е хубаво, за топло даже и не мога да помисля, поне да е сухо Sad, че ми е много притеснено. Сега подготвяме документи - нали сме много заминаващите- сестра ми, майка ми, бебинка и аз:)
Пристигна ли, ще пиша в тази темичка вече, че сега само надничам тук Simple Smile тайничко.
Лека вечер на всички Simple Smile

Последна редакция: ср, 29 ное 2006, 23:13 от Penelope

# 37
  • Мнения: 3 098
Хара,аз май съм ги виждала тези продукти в салона на моята фризьорка.
А за професионалните продукти има и такива магазини тук.В нашия квартал са 3 броя.Аз оттам си купувам маски за коса,боя,окислители и такива неЩа.
Зарибихте ме сега с кристалите,Ще ходя да ги търся... Laughing как се казват на испански тез 4удесии? newsm78
Пенелопе,желая ви леко и безпроблемно пътуване.Щом документите са налице и не си сама,Ще ти е по_леко. Peace

# 38
  • Мнения: 509
Марица,аз никога не я насилвам за ядене.Случва се често да изкара деня на солети и сокове,но въпреки това не я мъча с храна.Предлагам и постоянно,но като ми откаже не я моля. Но си признавам,че това не ядене много ме притеснява.Все си повтарям,че е важно само да е здрава,но често се измъчвам като я гледам толкова слабичка.Чувала съм много хубави отзиви за този Апетонин,но него не съм го пробвала.Ще й взема сега от него.
Penelope,ще стискам палци!Не се притеснявай!Всичко ще баде наред!Лек път ви желая и много късмет!  Hug

# 39
  • Мнения: 5 299
Малее, снощи писах, писах, цял ферман, и форума ми заби накрая. Close Трябва да свикна да си копирам писанията, но нямам навик, защото рядко пиша дълги постинги Blush

Марица, моите кристали са на Биофарма. Малко по-късно ще ти ги снимам, Че ми е паднала батерията на фотото. Не знам обаЧе тук как се водят. Ако не можеш да намериш тук, поръЧай на някой да ти донесе от БГ. Знам, Че тези на Биофарма санай-добри. Малката разфасовка е 30мл, и е към 5 лв, а голямата 50 мл- 9-10 лв. Много са икономиЧни, слага се само 1 капка, защото са доста мазни. Аз отнаЧало сложих малко повеЧе, и косата ми се омазни до безумие.
Много се радвам, Че Анна- Мария веЧе е добре. Grinning Аз не мога да кажа, Че Викториа е злояда, но все още си стои на 10 кг, даже не знам дали ги е направила. На 11 м беше 9.250, а на година и 4-5 м 9.850. Crazy На 1 декември става на година и 8 м. Mr. Green В Бг ми беше много лесно с детската кухня, но тук ссе Чудя кво да й готвя. Основно със супи я изхранвам, както и аз покрай нея. Crazy Само закускит са ми много трудни, не мога да измисля разнообразие. Овесени ядки, кус-кус и корнфлейкс не иска да яде. Редувам попара, и филии с пастет. newsm78

Пенелопе, стискам ви палци за лек път.  bouquet Поне си с майка си и сестра си.

Малкото куЧе веЧе опика цялата къща Confused Добре Чемъжа ми се е захвнала да се занимава сериозно с него, защото щЯХ ДА СЕ  изнервя  доста. ИнаЧе малкаата си играе много с него. Радвам се Че харесва животните, и няма страх. В БГ още като си бяхме, и като видеше котка хукваше след нея с пис-пис-пис hahaha

Ели, аз вЧера сутринта гласувах рано рано, но хиЧ не обърнах внимание на останалите номинации Blush както и да е де, промених си гласа. bowuu
Кларе, Чакаме снимки Wink
Поздрави на всиЧки.  bouquet

# 40
  • Мнения: 235
Момичета, ще превеждам и легализирам акта за раждане на бебинка, да направя ли същата процедура с моя и на  мъжа ми актовете за раждане или е излишно? А свидетелството за граждански брак?
В Испания има ли Фризолак? Казаха ми, че може и да има, но  под друго име.
ЗНаете ли дали ще имам проблеми на границите ако помъкна пс-то на мъжа ми (на части е, без монитор и кутия)?
Уффф, ще ме извините. Все по-често нахлувам във вашата темичка, ама главата ми е пълна с въпроси и ми е ужасно притеснено Sad
Сестра ми ще учи в Мадрид, тя сега е 11-ти клас. На нея ще й трябва ли там имунизационен паспорт?

# 41
  • Мнения: 3 098
Пенелопе,акта за раждане на детето,ваксинационния календар,свидетелството ви за граждански брак трябва да бъдат преведени,легализирани и с апостил.За вашите актове за раждане,незнам,ние например не сме ги използвали за ниЩо тук.За сестра ти съЩо Ще й трябва преведен и легализиран паспорт.Друго,4е трябва да й вземете документ от у4ебното заведение,където досега е била,заинтересувайте се.
И друго важно неЩо,разбирам,4е най_близките ти Ще пътуват с теб,затова остави на някой,комуто имаш доверие в Бг,пълномоЩно.Налага се доста 4есто да ти искат тук документи,които в Бг ти ги вади упълномоЩен 4овек.Като акта за граж.брак,той важи година за година.
За компа на мъжа,незнам.

# 42
  • Мнения: 3 098
Бейб,току Що видях,4е си писала.
Благодаря за инфото Hug. Навсякъде ли се намират тези кристали на Биофарма?
   "но тук ссе Чудя кво да й готвя"_уф,това е направо кошмар,като заговорим за ядене.Това непрекъснато готвене,с придружаваЩото го губене на време,направо ме побърква и мен. #Cussing outИ заЩото й правя седми4но меню,един предиобед ми отива да пазарувам,следобеда да готвя,после 4истенето,Щото тука съм забелязала след готвене вси4ко се омазнява и се цапа отвратително. Sick
Закуските и на мен ми са трудни,трябва да има две на ден,ве4е въртя,фантазията ми не стига.Тук има някакви тестени с атун,със спанак и това са долу горе.Все неЩа,които не ядем,а и еднообразие.Отделно пък за детската градина трябва да слагам оЩе 2 закуски_сутрин и следобед.Тя закусва в къЩи богато,а за градината й слагам,за да не се дразни,4е другите ядат,нали се хранят в някакви  глупави 4асове.
4е в България като се приберем,направо се раждам. HugСутрин излизам рано,вси4ки магазини работят оЩе от 7 4аса,купувам закуски,ма то не можеш да избереш,цял Щанд има....Вземам и мляко,купувам пресен хляб.После ги оставям в къЩи,като се събудят малката и големите да хапват и аз заминавам на кварталното кафе.Там все Ще видиш някой ранобудник познат да 4ете вестник,или в краен слу4ай можеш да полафиш със собственика на заведението.
Еййй,как се разме4тах.... hahaha
А,да и столовете ба4кат с пълна пара,аз съм взимала храна оттам за вкъЩи,ами за 5 лева малката яде цяла седмица и не мислиш за ниЩо. Wink

# 43
  • Мнения: 2 825
Малее, много пишете напоследак, но успях да ви изчета Simple Smile
Марица, браво за малката Simple Smile Много се радвам, че е добре вече  Hug
Ели, пуснах и аз един глас за чужбинските  Wink , ама май не ще ни огрее  Tired
За гостито, каня ви всичките  Hug наистина ще ми е приятно да се запозная с вас на живо. Ние плануваме една ваканцийка след празниците на Майорка, така че може с Бейби да глътнем по-едно кафе пред катедралата  Wink
Пенелопе, лек път, безпроблемно и безаварийно пристигане в испанско и много късмет  Hug
На мене много тежка седмица ми се очерта тази  ooooh! Всяка сутрин се заричам за вечерта - без алкохол и цигари, ама издържам до 9 най много  Embarassed Embarassed Embarassed
Не ме питайте сутрин как се завличам до работа и каква работа върша  Whistling Добре, че шефа не е наоколо  Whistling Whistling Whistling

# 44
  • Мнения: 3 098
Ние плануваме една ваканцийка след празниците на Майорка, така че може с Бейби да глътнем по-едно кафе пред катедралата 
А така.На връЩане хвани кораба или 4артъра до Валенсия и Ще те водя да пиеш кафе с инжекция до сиенсиите... Wink

Общи условия

Активация на акаунт