Мнения за пералня самсунг?

  • 7 690
  • 5
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Моделът е този
В магазина ни казаха много хубави неща, но предпочитам да прочета мнение на някой, който има такава пералня

# 1
  • Пазарджик
  • Мнения: 36
Здравей,
Наскоро сменихме старата пералня, не защото се развали, а защото ни омръзна да я гледаме. Беше с горно зареждане и на много години, а аз исках по-съвременна.
И така натресохме се на тази http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09018578
Никога не съм се интересувала от марката на уредите, защото за мен е важно да ми допадне външния вид. Тази много ми хареса и на всичкото отгоре се бръкнах още 100 лв. заради цвета. Белият вариант е по-евтин.
След два месеца помпата се развали и когато извиках техник той ми заяви, че моята марка и тази на Samsung имали този недостатък.
Досега не съм имала проблем с уредите, никой не ми се е развалял. Но явно за всяко нещо си има първи път.
Ако обърнеш внимание ще видиш, че двете марки имат идентичен дизайн и характеристики.
Ако искаш събери още мнения, попитай в някой сервиз и прецени.
Инак пералнята изглежда страхотно, а и върши работа, ако не броим проблемите, които създава. Wink
Та това е, дано съм била полезна и някой не си даде парите напразно.

# 2
  • Мнения: 5 178
От по-старите модели има майка ми и е доволна .. но за новите не знам

# 3
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
моята е абсолютно същата!!! толкова ми харесва че ми иде да си купя още една  Laughing
купихме я през март и до момента цената не й е паднала. Работи много добре и е страшно безшумна. няма да съжаляваш ако се спреш на нея

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не, не и не.  Naughty
Ва, моля те - огледай се за нещо друго. Инфо на уше - виж Горение и то с механичен програматор.

# 5
  • Враца
  • Мнения: 5 185
О Шани благодаря, харесала съм и една Горенье, та да видим

Общи условия

Активация на акаунт