хапчета и чайове за отслабване -какви

  • 2 631
  • 8
  •   1
Отговори
Искам да отслабна с няколко килограма.Споделете какви хапчета или чайове за отслабване сте пили, и има ли ефект от тях.  :newsm39

# 1
  • Мнения: 46 477
Няма такива  Grinning

# 2
  • Берковица
  • Мнения: 25
      И аз не сам чула хапчетата да помагат, а с чайовете най-много да си докараш лениви черва. Повече движение, по-малко тестени изделия, сладкиши и пикантни храни, но в никакъв случай глад и плодови диети - килограмите се връщат двойно. Хапвай си, но с мярка и ако можеш си създай режим. Вечер ако можеш хапвай нещо леко /супи, салати - с много малко сол и без мазнини/. Опитала съм почти всичко, докато не стигнах до бърза помощ  #Crazy, така че внимавай скъпа.

# 3
  • Мнения: 6 461
Аз свалих килограми когато се отказах на цяло от хляба.

# 4
  • Мнения: 1 294
Според мене трайното отслабването е възможно единствено при промяна в начина живот и хранене.Колкото по-бавно сваляш теглото си, толкова по-голяма е вероятността да  го задържиш за дълго ниско. Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Виж в подфорум "Красива мама".

Има чайове за отслабване /пу-ер, биободи и др./, които водят до по-често уриниране и понякога разстройство.  Така се предизвиква отслабването, не особено здравословно.
  Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 113
Според мен не бива да се разчита на такъв тип отслабване,защото няма как да се случи да си хапваш като за последно и след това ако ще и 100 чая или хапчета да изпиеш все тая. Mr. GreenТрябва да се мобилизираш и да отделяш по час,час и половина на ден за спорт и в комбинация с умерено и балансирано хранене много бързо ще усетиш резултати.Аз например имам да свалям 13-14 кг и мисля наистина да го направя като след 4-5 следобед се старая да не ям и понеже нямам баби при мен и няма кой да ми гледа детето докато аз спортувам,го правя когато заспи вечер-към 6:30.А сега дори мисля да си направя подарък-DVD с Тае Бо и започвам яко да тренирам,че като си гледам старите дрехи и ми иде #2gunfireУспех в борбата,мила.Мнооого търпение и постоянство и скоро ще бъдеш мацка Laughing

# 7
  • Мнения: 511
ПРОБВАЙ РАЗДЕЛНО ХРАНЕНЕ И ТРЕНИРОВКИ С ЛЕКО НО ПРОДЪЛЖИТЕЛНО НАТОВАРВАНЕ

# 8
  • Мнения: 666
 в четвъртък бях при козметичката там си всех един чай на Талион за отслабване при мен имаше буквалния смисъл на думата екстремен ефект за 3 ден свалих 2 кг - не ме питай как се чувствам сега - имай предвид че съм пила само две чайчета пълен парцал бях още не мога да се оправя - то не само апетита ти убива ами и се превръщаш извинявайте за израза  машина за лайна  ако искаш да се чувстваш така потърси го аз повече няма да го пия - целта ми беше да сваля около 2 кг за 2 седмици , а не за 2 дена иначе на вкус е супер изобщо не очаквах от чай с вкус на мента такова чудо да ми се случи лошото е че разтройството ми продължава

Общи условия

Активация на акаунт