Какъв гел за зъбки ползвате?

  • 2 429
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Я мами кажете с какво мажете венците, че имам някакви съмнения относно зъбите, а и на таткото ни първия зъб пробил на 4,5м. #Shocked  #Shocked  Че и на чичото...току-виж и Ния така ги изкара tooth

# 1
  • Мнения: 1 581
Ползвах Калгел, успокояваше го, но за кратко. Но май и другите гелчета не действат дълго.

# 2
  • Мнения: 883
Дентинокс- успокоява за около час и после пак.

# 3
  • Мнения: 5 539
Калгел.
Май е все тая Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 15 215
Дентинокс.

# 5
  • Мнения: 1 080
Ползвали сме калгел, но сме по-доволни от дентинокс. Дентинокс-а сякаш действа по-дълго време.

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: MadMamA
Ползвали сме калгел, но сме по-доволни от дентинокс. Дентинокс-а сякаш действа по-дълго време.



много сладка кравичка Wink

ами Дентинокс, аз си го хапвах направо, много ми харесваше Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 572
Май ефекта от геловете е почти един и същ,с тази разлика че Калгел е по-скъп.

# 8
  • Мнения: 4 358
Калгел.
Аз също съм си мазала венците с Калгел (заради растящи мъдреци), наистина успокоява.

# 9
  • Мнения: 2 258
Аз мажа с Калгел....

# 10
  • Мнения: 597
Дентинокс и съм много доволна!

# 11
  • Мнения: 210
Аз съм пробвала и двата гела. Разликата е че с Дентинокса можеш да мажеш само 4 пъти през най-малко час /поне така си мисля че беше защото го ползвах по малко и съм му изхвърлила листовката вече/ а с Калгел можеш да мажеш най-много 6 пъти през най-малко 20 минути. В цената също има разлика. По принцип обаче не съм забелязала да има разлика в ефекта който оказва - решат ли зъбките  да тормозят бебо си го тормозат с гел или без гел.

# 12
  • Мнения: 4 244
Ôпитах всичко Що се продава по аптеките и КАлгел и Дентинокс ама най добре върШи работа ако си вzемете глобули с лайка от хомеопатичните аптеки , те върШат чудесна работа
Успокояват много по добре а геловете я успееШ да ги раzмажеШ иz устата я не и то не на мястото дето трябва.
Само едно не zнам дали има такива глобули по аптеките в Бг

# 13
  • София
  • Мнения: 2 842
аз и двата съм ползвала Калгел повече му помага на сина

# 14
  • Мнения: 5 246
Калгел,но не мисля че ефекта му е кой знае какъв.Май аз имам нужда от нещо, че през ноща не се спи заради тези негови зъби,а не се знае кога точно ще пробият  #Puppy dog

Общи условия

Активация на акаунт