Скоро ще дойде лютата зима, нека за всяка по БЕБЧЕ да има! 27.11-03.12

  • 13 376
  • 428
  •   1
Отговори
# 45
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
silver81 , и при мен последните 2-3 цикъла е същата работа - гадене, болки в гърдите и разни такива. Ама М си идва винаги. И тези симптоми се появиха след като започнахме да работим за бебе. Дано при теб да е другата причина  Praynig

samorasliche, не се отчайвай, идва Коледа, време за чудеса!  Hug

# 46
  • Мнения: 518
samorasliche , не се отчайвай така  Naughty не знам какъв точно проблем имаш, но колко много момичета с проблеми са забременели  Grinning важното е, че сте открили проблема и взимате мерки.   bouquet
Херелина, така е рблемите се решават - само,че още не знам точно колко са на брой проблемите Rolling Eyes...За сега сме установили единия, чакама да видя още колко "изненади" ще има...
Много им се радвам на забременелите Hug, повечето идея си нямат какво значи да искаш бебе...Просто опитват и става, докато други остават с Чакането и Надеждите Sad

# 47
  • Мнения: 534
iramira благодаря ти!

благодаря и на elpet за уточнението!  bouquet

silver81, тест не съм правила още, защото миналия месец ми закъсня пак с 5 дни и аз на втория ден побързах да направя тест и той беше отрицателен....сега искам закъснението да е поне 7 дни и повече, за да направя тест....и да не се разочаровам, надявам се  Blush

# 48
  • Мнения: 1 792
Момичета на мен ми дойдеМного странно нито ми е дата нито нища.а и пия дуфастон трябваше чак на 1.12 да идва проклетата лелка.А И имах почти 100% усещане че съм бременна и тест с бледа черта имах.Ама е на етоя пущината дойде. #Cussing out

# 49
  • Варна
  • Мнения: 443
mu6morok, може да е само прокървяване..да няма лелка! Дано да е така, стискам ти силно палци  Hug

samorasliche , кога трябва да не ти дойде? Моля се за теб миличка! Да сме заедно в тая радост  Hug Hug


Аз НЕчакам чак за 7-ми дек. Но този месец сефте РАБОТИМ за бебе...с тестове за ову, по план почти...пък да видим  Mr. Green От два дни си усещам гърдите малко странно...не ме болят, но пък са като на бучки целите и са малко чувствителни.
На 10-ти дек е сватбата ми...ах как искам да си подарим едно бебе за сватбата  Cry Дано, дано  Praynig

На всички НЕчакащи - успех с тестването и само  EFP!!!
На бебеправещите - много страстен кекс и да се похвалите след 2 седмици  Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 320
Хей, samorasliche, недей така. Бъди сигурна, че един ден ще стане. Ще стискам палци скоро да се решат вешите проблеми и да си имате здраво и хубаво бебешорче. Hug
vess, така, така, никаква почивка за мъжа  Laughing После да се похвалиш с резултата, то при такава масирана атака  fertilization, няма как да не е EFP Че този месец и мен трябва да отсрамваш  newsm53

# 51
  • Мнения: 1 792
ЗАЦАПВАНЕ ,ЦИКЪЛ,вече незнам какво да правя сега да лежа ли или да и търча на лекар.и като отида каво да му кажа-"мисля че съм бременна" и като ме пита "ми колко дни ти закъснява" аз кво да му кажа "ми то днес ми дойде"и той 100%ще си каже тази е ЛУДАААА Laughing

# 52
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
mu6morok, има ли възможност да е т.нар. "имплантационно зацапване"? Или лелката настъпва с пълна сила?

ivalinai, стискам палци този месец да не е обикновено закъснение  Praynig

V-twin, дано да е станало при вас, но ако е така, ще трябва да внимаваш на сватбата с танците   bouquet

sladka_mama, не се предавай, натисни половинката и този месец, знаеш ли пък, за Коледа може да си имате подарък  baby_neutral  на топло в коремчето! А иначе и аз съм решила, ако и този месец не стане, да си дадем почивка до март, че нещо напоследък правенето на любов взе да се превръща в бебеправене  Shocked   newsm78

# 53
  • Мнения: 1 792
Ами не е във вихъра си едно такова кафеникаво-червеникаво е и е много слузесто.не ми се е случвало друг път но пък сега осещам болка в кръста като за цикъл

# 54
  • София
  • Мнения: 320
vess, и аз точно така си мисля, кексът стана бебеправене, после нищо и пак разочарование и затова реших за кратко да спрем (само този месец, да мога да се нарадвам на празниците, иначе само нечакането ще ми е в главата и няма да мога да се насладя на тези хубави моменти).
mu6morok, разсмя се с този лекар  Joy ама според мен изчакай малко, за да си сигурна какво е (или какво не е  Whistling).
ivalinai, и аз ти пожелавам да си имате малко гостенче на сватбата.

# 55
  • Мнения: 1 792
аз да ви кажа направих си едно кафе запалих си една цигара и му турих една майна и си казах-на милото явно не съм му дала много зор,сега си почини Ренетке и другия месец ще му скъсам шортите Mr. Green.пък като не стане здраве да е ще се наслаждавам на празниците.Нова година нов късмет Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 320
ivalinai, sorry, обърках те с V-twin, за нея беше пожеланието за гостенчето, а за тебе специални пожелания тази седмица да се отчетеш в списъка на бремелинките ...  Hug

# 57
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте, момичета Heart Eyes!
Титини, благодарско, че си избрала за темата моето заглавие - стана ми много драго Blush!/пък дано да ми донесе късмет, че към края на седмицата ще работим здраво за Девичка Praynig/
Даре, и аз си заплюх Девичка, гледам доста сме на опашката - Дано наистина в нощта на Коледа вече под сърцата си носим така мечтаните и чакани рожби Praynig Praynig Praynig!!!
Силвър, има още надежда Peace!
Да, Мия каза, че имат празник и ще се появи утре!Все пак да и пожелая Честит рожденник  bouquet!
Ох, не мога да ви изброя всичките, но ви изпращам по една  Hug - нека всички видим по две чертички - на двата вида тестове Wink

# 58
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Vessката написа това, което аз си мисля от известно време. Не мисля за удоволствието, а за бебето, което бих заченала Embarassed. И на Него вече не му се прави секс - усещам го, защото се възприема като донор на семенна течност. Ще си дам почивка. Нова година- нов късмет. Каквото е писано, ще стане!

# 59
  • Мнения: 2 270
Vessката написа това, което аз си мисля от известно време. Не мисля за удоволствието, а за бебето, което бих заченала Embarassed. И на Него вече не му се прави секс - усещам го, защото се възприема като донор на семенна течност. Ще си дам почивка. Нова година- нов късмет. Каквото е писано, ще стане!
При нас също се получи така, но милото реагира по-остро и еднолично реши да си дадем няколко месеца почивка! Аз обаче не съм уморена от това и искам по някакъв начин да го убедя да продължим, за сега обаче не откривам верния път!

Общи условия

Активация на акаунт