Отговори
# 15
  • Мнения: 1 950
Привет момичета  bouquet

Включвам се днес да обсъдя нещо организационно с вас, разни мисли дето ми минават през главата.
Не забелязвате ли, че от известно време форумът ни е започнал досущ да прилича на съседния Искам бебе. Сериозните теми се губят сред такива за видовете тестове, и колко пъти да се прави секс по време на овулация. Има много нови момичета, но те не са насочвани правилно и навреме къде и как да пуснат темите си.
Да не говорим, че повечето от нас спряха да пишат и в седмичната тема. Сигурна съм, че дори се отказаха и да четат.
Кажете вие какво мислите. Може да греша, но нали точно като бяха ексцесиите преди месец говорихме за това, как форума е сериозен, седмичната тема е за по-лежерно настроение и т.н.
Искрено се надявам всичко това да е продиктувано от факта, че има все по-малко "проблемни" момичета и че все повече успяват в борбата за детенце.  bouquet

# 16
  • Мнения: 415
Вера, най-добре на 3-ти ден ЛХ. /може от 3-ти до 5-ти/
Цветунчо, съмнявам се, че са по-малко момичетата с проблеми Sad А да си призная, вече следя само седмичната и бременната тема. Не ми се отговаря на въпроси от сорта "по колко пъти на ден.."  Confused Наистина си мисля, че това са въпроси за искам бебе, не за тук.

# 17
  • Мнения: 4 306
Аз пък да ви споделя, сутринта като ходих при гинкото. И го информирам какво що сме направили и той някакъв съчувствен " Ами, да - сега се почва едно ходене по мъките" и аз супер бясна от това заключение му викам " Никой не си го пожелава за себе си, но докато знаем че има начин ще се борим!" и той  #Shocked
То пък бива бива, вместо като е лекар да подкрепя. Така да ми е писнало от това клише!

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аngela, успех!  Peace

# 19
  • Мнения: 4 324
Вра, аз в друга тема те попитах, ама май мястото на въпроса е тук Wink

Ти при Даскалов ли ходиш?

И да хормоните се изследват между 3 и 5-ти ден на цикъла.

п.с. - отивам да местя темата за пътите Wink

# 20
  • Мнения: 4 306
Не Таня, не ходя при д-р Даскалов. Ходих досега при д-р Велевски, а отскоро при един нов доктор. Който казах с каква цел ще ползвам. Иначе за процедури и т.н мисля да се доверя на д-р Стаменов.
Иначе хормоните ги направих на 4 тия ден. ЛХ 0,87 /долна граница 1,14 ли беше нещо такова/, а ФСХ 6,83

# 21
  • Мнения: 2 381
*Вера, как преценяваш да взимаш противозачатъчни на своя глава пред такава сериозна процедура?
Не се заяждам, интересно ми е, защото на мен ми се отразиха страшно зле на настроението, да не говорим, че всички лекартсва по време на стимулацията са достатъчно стресиращи.

# 22
  • Мнения: 4 306
...В събота сме при д-р Стаменов и ще решим какво ще правим. Аз се замислям дали да не взема да си пия пак противозачатъчни преди иксито. Поне да не се шашкам с дължината на цикъла.

Малко е тъпо да се самоцитирам, но... казвам замислям. Определено не мога да направя такова нещо, преди да се консултирам. Още повече, че при мене се оказва, че нямат търсения ефект. Досега приема на противозачатъчни винаги ми е бил след консултация с лекар и предписани точно за мен и моите проблеми таблетки.

# 23
  • Мнения: 2 381
Извинявай за острия тон. Сега те разбирам . Успех

Последна редакция: вт, 28 ное 2006, 18:34 от Niki1

# 24
  • Мнения: 1 419
БеЛиВе, аз на твое място бих пристъпила към стимулация именно заради по-големия шанс  Peace Но, всеки преценява за себе си - ако много те е страх, изчакай лекаря да те насочи. Аз понеже съм нетърпеливка, бих си попитала директно  Crazy
А малко от страната на клюкарското в мен - защо те е страх от стимулация?  newsm78 Blush

# 25
  • Мнения: 1 329
Цветуне,

и аз да си кажа мнението:

Аз чета седмичната и темата за бременните от проблемно. Влизам ежедневно във форума.
Не ми се пише особенно, защото няма какво да споделя. Смятам, че и другите момичета са така.
Но също съм на мнение, че  Искам бебе повече заприлича на Клюкарника, а в Проблемното се прехвърлиха " по колко пъти и т.н."
Считам, че всеки е завладян със своите проблеми и донякъде вече не иска да пита и да разпитва, завладян е от ежедневните неща.
И нали знаеш - колкото повече време чакаш, толкова по-трудно става.

Дано форума се изчисти от проблеми и всички сме с големи кореми Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета Grinning Аз казах, че няма повече да пиша, че се отказвам...ама като наркотик ми е форумът. Следя си ви непрекъснато, чета всеки постинг, въпреки че не пишех. Наистина ме беше обхванала депресията, но за много кратко. За толкова кратко, че чак на другия ден си мислех да пиша, но ме беше срам, че съм се сбогувала с вас...пък ето...пак пиша Embarassed
Да, ама не мога повече. Много ми станахте близки и си ви обичам и ще пописвам пак, въпреки че нямам новини. Новините са старини. Бебе още няма, но пък аз чакам Дядо Коледа да ме зарадва Grinning Вярвам, че на Коледа стават чудеса и дали Дядо Господ или Дядо Коледа може да ме зарадва точно на Бъдни вечер, защото точно тогава чакам да НЕ ми дойде.
Белийв, и аз бих се стимулирала, освен ако нямаш здравословни причини, поради които е противопоказно стимулирането. Все пак така е по-голям шанса Peace
Дарилка и Цветунчо, дано вие сте следващите ни бременлийки Praynig Знам, че в момента правите процедурите по инвитро, въпреки че не знам точно докъде сте стигнали / то и не е нужно да знам/ Важното е, че съм с вас и ви стискам палци Peace
Верче, и на теб стискам палци за събота! Да вземете най-доброто решение със Стаменов!
И най-важното - Анджела, честита бременност  bouquet Да е лека, безпроблемна и пълна с положителни емоции!
Пожелавам на всички много усмивки в този мрачен ден Grinning Hug

# 27
  • Мнения: 4 324
lea Simple Smile радвам се че си тук Simple Smile

А на Дядо Коледа, всички сме поръчали едни и същи подаръци, че да не се обърква Simple Smile Wink

# 28
  • Мнения: 415
Леа  Hug Hug Hug
Много се радвам да те "видя" пак при нас  Grinning

# 29
  • Мнения: 4 306
Ей Lea, така ме зарадва! И аз съм така, като се прокисна решавам, че ще се абстрахирам и ще "почивам".  Обаче повече от два дни не съм изтрайвала  Laughing, като ми е гадно си чета само, дори не влизам с ника си. Макар да не се познаваме сме си толкова близки. Споделяме толкова болезнeни и лични изживявания заедно. С друга дума - лИбов  Mr. Green

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 09:14 от *vera

Общи условия

Активация на акаунт