Отговори
# 60
  • Мнения: 235

 

   Дарилка, съжалявам. Ако ти се плаче, поплачи си.  А, после, пак смело напред. Ще стане. Hug

   Лея, радвам се, че пак си с нас.

   Аз говорих с Владимиров и този месец ще пробваме с матурация, разбира се ако изследванията са ми добри.  Шансовете са ни 20-30%. Доки каза, че се вадят между 5 и 10 незрели яйцеклетки  и не е съвсем на спонтанен цикъл.
   Има лека стимулация.
   От другата ме е страх, защото доста ме наплашиха със страничните ефекти, които можели да се появят след години.
   Но това няма да ме спре да я направя, ако сега не стане нищо.

   Лек ден, момичета и приятни почивни дни.

 

# 61
  • Мнения: 7 716
Дарилка, потърси добре причината за неуспеха.

# 62
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ДАРИЛКЕ, слънчице мое красиво, моле те...ама много те моля - не плачкай. Знам, че
 имаш основателна причина за да си тъжна, но замисли се и ще откриеш десетки основателни причини да си щастлива и усмихната. Прегръщам те, мъниче и ти пращам искрени, топли приятелски целувки!
   catnadeen - все  дебна по темите да те засека и да ти пратя  Hug
   Момичета, при мен отново нищо ново. Даже ме е срам, защото така ми се иска да пиша в темичката, а в същото време наистина няма какво. Обаждам се само ей така...за да продължавам да се чувствам една от вас и да не ме забравите.
   ЦВЕТУНЧО,   bouquet

# 63
  • Мнения: 9 092
Голдънче, какво стана с твоите имунологични изследвания?
Ако си писала някъде напред, извини ме, ще се върна да потърся Embarassed

# 64
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Голдънче, какво стана с твоите имунологични изследвания?
Ако си писала някъде напред, извини ме, ще се върна да потърся Embarassed
  Имунологичните ги правих още след кюртажа - всичко беше ОК с тях. Скоро пуснах генетични, но резултатът още не е излязъл...а всъщност може и да са  готови, ама ме е шубе да ходя и да си ги взема.  Embarassed

# 65
  • Мнения: 9 092
Ох, за генетичните исках да питам, обърках се... Blush
Няма какво да те е шубе, по-добре да знаеш вече какви са резултатите, ако са добри - супер, ако са лоши - поне ще се знае какъв е проблема и ще се действа. И в двата случая печелиш Wink
Нали знаеш, че сме с теб каквото и да става Hug

# 66
  • Мнения: 1 419
Дари, много съжелявам  Cry - Важно е да откриете причината, пък макар и да се окаже само, че не сте се вписали в тия 30% от успех от първия опит  Rolling Eyes
Много  Hug и   bouquet Хубаво е, че си с вдигната нагоре глава - дръж я все така  Heart Eyes

На Голди и БеЛиВе-то много палци fingerscrossed

catnadeen, пращам ти тел на лични  Peace

# 67
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Голдънче, смело с генетичните. ДОри да има проблем - ще го бориш и вярвам че чудото ще стане. Пък може и нищо да няма.
И аз ти пращам прегръдки.

Дарилка, потърси добре причината за неуспеха.
Права е Лали - въпркети, че покрай вас съм чела и чувала че първия път успеваемостта е под 50%.

# 68
  • Мнения: 1 329
Да, ще потърся причината за неуспеха, но незнам дали тя не се дължи на лош късмет.

# 69
  • Мнения: 1 419
Ако е само късмета - той се обръща и скоро ще е на ваша страна.  Hug

# 70
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Дари, виж си подписа - "Няма начин да няма начин" Wink Следващият път ще успеете, горе главата  Hug

Аз днес ще се изям от яд заради загубата на нашите от Полша, стигнах дотам че му ударих един хубав рев от разочарование...  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт