Дъщеря ми повръща всяка вечер!!!!

  • 1 594
  • 7
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 526
Здравейте отново Simple Smile) Ами при нас проблема е следния: дъщеря ми кашля и от тази кашлица всяка вечер повръща!! През деня е ОК, почти не кашля, няма Т, сополи, гърдичките са й чисти, но явно има някакви секрети, които й се стичат, дразнят я и всяка вечер, докато не повърне не може. След това не кашля и спи съвсем спокойно. Пихме Синекод и Ериус, (преди това и Хустажил, АСС), промивам нослето с физиологичен разтвор, ляга си поне час и половина след като е яла, а и без това й давам много леки храни, дюшечето е повдигнато, спи на възглавница и пак... Педиатърът нищо не казва, може да е и на алергична основа, вече незнам. В стаята, където спи няма цветя, книги, килими, плюшени играчки. Получава се един омагьосан кръг и проблема само се задълбочава. Съвети и идеи събирам всякакви Simple Smile)) Така че благодаря на всички предварително Simple Smile

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 926
Не мога да помогна, но се включвам да знаеш, че не си сама!
Синът ми на 3 г. също повръща вечер при кашлица.  Tired
Все едно него си описала.
Като му спре кашлицата спира и повръщането, но в този сезон интервалите между боледуванията са кратки .  Confused

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 526
Ооох Карен Simple Smile)))))))))) Това наистина донякъде ме успокоява, но какво да правим в такъв случай? Трябва да се намери някакво решение, защото наистина се въртим като в омагьосан кръг и аз вече незнам при кого да я водя и какво да й давам.....Започнах пак да давам Мотилиум - по 1/4 за по-бързо смилане на храната, но и това не помага...имам чувството, че вече й е станало като рефлекс... Sad((

# 3
  • София
  • Мнения: 8 275
И ние сме в групата но според мен това са сополи, които се стичат в гърлото, случвало се е да изкара съвсем малко и тогава се вижда гадостта

# 4
  • Мнения: 3 537
И ние имаме същия проблем...преди седмица кашляше повече,повръщаше и през деня, водих го на лекар- здрав,но останали сополи по самото гърло, щом легне да спи и се започва с кашлянето и повръщането,даже като повърне и изкарва сополи.Какво правя аз - прочиствам носа със физиологичен разтвор по 7-8 пъти на ден обилно и слагам едни капки правени в аптеката 3 пъти на ден, сополите започнаха да излизат през носа,вече кашлицата определено намаля  и се надявам до 2-3 дена напърло да спре.

# 5
  • Мнения: 5 393
Защо не отидете на една консултация с гастроентеролог?Само това ми хрумва като съвет newsm78

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 526
Ходили сме и на гастроентеролог.....Всичко било ОК според лекарката...

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 926
Говорих с лекарката му. Изписа му сироп Sinecod, който потиска кашлицата.
Каза само  вечерно време да го давам, за да не повръща нощем.

Общи условия

Активация на акаунт