Какво гледат децата?

  • 3 802
  • 67
  •   1
Отговори
Какво е мнението ви за детските сериали и филмчета, които напоследък гледат децата? Реших да пусна тази тема, защото днес изключително много се възмутих от една анимация, която излъчваха по телевизия с голям рейтинг и в която "таткото" полудя понеже нямаше бира и кабелна телевизия и подгони семейството си да ги убива Confused. Що за ценности възпитават подобен тип детски предавания? newsm78

# 1
  • Мнения: 27 524
Съгласна съм, гледам Картун Нетуърк (как изглежда само на кирилица написано  Joy) и се дзверя и чудя - аз ли не съм в ред или... Rolling Eyes

Затова съм се запасила с двд-та на Франклин, Грижовните Мечета, Балетните обувки и още куп класически анимации. Идиотски филмчета у нас (докато зависи от мен, де) у нас -  Naughty

# 2
  • Мнения: 4 806
м-да, болна тема... много усилия полагам, за да събера що годе прилична колекция от подходяща детска анимация. Добавям към казаните от Блонди "Мечо Пух", "Алиса в страната на чудесата".

Снощи гледахме "Чарли и шоколадената фабрика". В момента, в който катеричките нападнаха момиченцето, моята дъщеря почти се разплака и пищеше "не, не, не"... Толкова гадно ми стана, но не знаех, че има такава сцена...

# 3
  • Мнения: 3 537
На Картуна вече дават само извратени филмчета,даже не го и пускам вече, но от скоро не пуснаха една нова детска тв Бумеранг се казва и дават само от готините анимации-Бъгс Бъни,Том и Джери и подобни Grinning Сутрин докато се приготвим за яслата Жорко само това гледа Laughing/на ЕК кабел сме/ Свалила съм му и поредицата Бейби Айнщайн,но филмчетата за 2-3 годишни.

# 4
  • Мнения: 33
Що за ценности възпитават подобен тип детски предавания? newsm78


Тежко и горко на тези, които очакват телевизията да възпитава ценности у децата им

# 5
Що за ценности възпитават подобен тип детски предавания? newsm78


Тежко и горко на тези, които очакват телевизията да възпитава ценности у децата им

 ooooh!Не очаквам телевизията да възпитава ценности в децата! Но когато едно предаване е насочено към най-мъничките то трябва да е поне малко образователно или поне не обременяващо и развлекателно! Това имах предвид.....

# 6
  • Мнения: 1 679
Анимета най-вече

# 7
  • Мнения: 5 255
Лора е фен на   newsm10

# 8
  • España
  • Мнения: 341
Предимно каналите на Дисни,записали сме и пове4ето им филми,а Cartoon network гледам да го ограни4авам,много глупави филм4ета,особено ме дразни "Kids next door(KND)"

# 9
  • Мнения: 1 640
На Картуна вече дават само извратени филмчета,даже не го и пускам вече, но от скоро не пуснаха една нова детска тв Бумеранг се казва и дават само от готините анимации-Бъгс Бъни,Том и Джери и подобни Grinning Сутрин докато се приготвим за яслата Жорко само това гледа Laughing/на ЕК кабел сме/ Свалила съм му и поредицата Бейби Айнщайн,но филмчетата за 2-3 годишни.
Мимис,моля те ,кажи от къде и как БЕЙБИ АЙНЩАЙН да изтегля!

# 10
  • Мнения: 651
Глупави сериали..... smile3511

# 11
  • Мнения: 3 491
"Curious George", или както някой симпатично го беше превел "Любопитният Жорко", е супер филмче. Вече го има и на DVD. Препоръчвам!

# 12
  • Мнения: 7 723
Голямата ми дъщеря върти всички филми на ДИСНИ, в които има принцеси, също и поредицата на БАРБИ- Лешникотрошачката, Рапунцел, Лебедово езеро........
Малката от 2 дена е зациклила на Котарака ГАРФИЛД и ТАЛАСЪМИ ООД #Crazy Книга за джунгата вече я прочете Shocked
 
Не мисля, че нещо, което се върти в момента по българските ТВ канали е супер подходящо за малки деца Thinking

# 13
  • Мнения: 2 353
  Гарфилд, Таласъмите, Барби, Мечо Пух, Ледена епоха...Никъв Кратун, паднала й се е лоша майка. Най-много да мерне някакви новини по ТВ, но без трупове, щото имам и дистанционно.

# 14
  • Мнения: 2 768
Аз също отдавна не пускам картуун-а  Naughty Не мога да кажа кое филмче е по-ужасно  newsm78 сещам се за онова за кравата и пилето  Sick то май държи първенство по гадост.

Моите дъщери и двете са пристрастени към детските филми, голямата гледа почти всичко което излиза на пазара под мой подбор. Трудно ми е да кажа кой е любим, гледа ги по 100 пъти, как не й омръзват, не знам!

Малката много обича Стюард Литъл, Гарфилд, Ледена Епоха, Таласъми, Чикен Литъл, Книга за джунглата, Играта на играчките...може да пропусна някой. В момента най-любим е Лейди и Скитника, като се изживява като куче  hahaha Даже ходи понякога на 4 крака и ближе храната, преди да започне да се храни.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт