Ползва ли някой водоустойчива спирала?

  • 3 455
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 164
Препоръчайте ми качествена водоустойчива спирала.Ползвала съм предимно на ейвън и орифлейм, но нещо не съм  доволна, стават сухи много бързо и се ронят.

# 1
  • Мнения: 44
zasto tocno vodoustoiciva newsm78az licno nikoga ne bix si vzela zastoto se svalia mnog po trudno ot normalnata,a kolkoto do avon i oriflame Crazy po dobre ne si vzimai pak,ne sa kacestveni,na loreal max factor ili lancome(v dobria slucai)sa po skapi no i mnogo po kacestveni.az polzvam na lancome-kam40lv e no ja polzvam okolo 6meseca mislia cde si zaslujava,a kacestvoto e :hug:uspex

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Вземи си на Макс Фактор. Peace

# 3
  • Мнения: 179
От години ползвам водоустойчивата спирала наМакс фактор, даже си вземам кафява или тъмно синя, мисля че са супер!
Аз ползвам само водоустойчива спирала, от другите ми клепват миглите!

# 4
  • Мнения: 1 318
Аз пък избягвам водоустойчивите спирали - като махам грима после, падат и доста мигли... ooooh!

# 5
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Пробвай с МАНХАТЪН!

# 6
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
...РЕВЛОН имаха една, която държи по 3 дни. Няма сваляне. Трябва да я свалиш с миглите иначе друг начин не е възможен. Пуснаха я в серия с дълготраен фон дьо тен , лак и червило . Аз си я купих, сложих си веднъж от нея и не повторих, защото не мога да си представя, че си лягам с грим, но ако смяташ, че те удовлетворява - потърси я.

Последна редакция: вт, 28 ное 2006, 12:44 от GOLDEN_ROSE

# 7
  • Мнения: 345
Аз пък избягвам водоустойчивите спирали - като махам грима после, падат и доста мигли... ooooh!


ох същата съм и аз   newsm11

# 8
  • Мнения: 6 958
Лично аз ползвам на Bourjois - volume glamour вече 5-6 години и мога да кажа само положителни неща. Намерих точната спирала за мен след дълго експериментиране, пробвай и ти да намериш своята.   Naughty Цената е около 11-12 лева.  Sunglasses

# 9
  • Мнения: 3 164
Вземи си на Макс Фактор. Peace

каква й е цената??трайна ли е??

От години ползвам водоустойчивата спирала наМакс фактор, даже си вземам кафява или тъмно синя, мисля че са супер!
Аз ползвам само водоустойчива спирала, от другите ми клепват миглите!

и при мен така Wink иначе не бих си слагала, че се маха трудно Close

# 10
  • Мнения: 803
Предварително се извинявам на авторката, но за да не отварям нова тема искам да попитам дали някоя от вас е пробвала спиралата на Л'ореал "Карбон Блек" или нещо такова?
И дали е същата като предишната двойна спирала на Л'ореал?
Мерси предварително!   bouquet

И за да не съм съвсем ОФФ, и аз не обичам водоустойчивите спирали, защото трудно ги махам, а и ми падат мигли Confused

# 11
  • София
  • Мнения: 415
ами ползвах лореалска, не беше зле, но носкоро ми казаха, че водоустойчивите спирали не са за чувствителни очи, защото могат да предизвикат алергична реакция. При мен се случваше чат пат и сега съм само на продукти за чувствителни очи.

# 12
  • Мнения: 2 952
  Мен ме дразнят водоустойчивите.И после едно  чистене пада , зачервяват ми се очите докато я  сваля .....и през  деня ми тежи ....Няма да се  гмуркам я !Обичам обикновена  добра спирала , извиваща , с удължител и дъра - бъра ...само не водоустойчива блажна боя Grinning Crazy

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз използвам само водоусточиви спирали. Предимно на Лореал, но скоро си купих Gosh и съм много доволна.
Момичета водоустойчивите спирали се махат със специални лосиони за такъв грим и не падат никакви мигли, защото се махат лесно Peace.

# 14
  • Мнения: 870
Майка ми от години ползва само водоустойчиви, най е доволна от More Lashes на Max Factor, изобщо не се размазва, цената е около 17-18 лв.   Peace

Общи условия

Активация на акаунт