Гласувайте за "БАНДА НА ГОДИНАТА"

  • 18 113
  • 419
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 35 958
Вярвате или не, победителят с СНБМ  Peace

# 406
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Вярвате или не, победителят с СНБМ  Peace

Вярваме, вярваме! 152+154=306, което определено е повече от 227

# 407
  • Мнения: 11 313
Вярвате или не, победителят с СНБМ  Peace

Вярваме, вярваме! 152+154=306, което определено е повече от 227
Като прибавим и чужбинките (само дето призива на МисисГ дойде малко късно и става повече от очеизвадно Laughing

# 408
  • Мнения: 35 958
Вярвате или не, победителят с СНБМ  Peace

Вярваме, вярваме! 152+154=306, което определено е повече от 227

 hahaha
моята сметка не беше математическа - по-скоро, едва ли е останал човек, който да не знае кои са и какво правят

# 409
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Разбрах, бре! Но аз съм техничар, боравя с цифри, к`во да направя Embarassed

# 410
  • Мнения: 988
Вярвате или не, победителят с СНБМ  Peace

Вярваме, вярваме! 152+154=306, което определено е повече от 227

Искам само да вмъкна че това, че априлките не парадират дали са гасували за СНБМ, не означава, че не са го правили. Та не знам защо не броите и тези 227, може би тенденциозно? За мен заиграването с една благородна кауза в такава клюкарска тема е демагогия.

Анкетата е невалидна и за мен по причините, които е изтъкнала 7от9, плюс факта, че в нея бяха омесени несравними по естество групи.

Не мисля, че има значение дали ще се анулира, прегласува, дисквалифицират част от участниците или не... абсолютно все едно е. Изводите за авторите са - предварително обяваяване на критериите и правилата в бъдеще, за участниците в спора - всеки да си носи срама, иначе - всяко чудо за три дни.

А СБНМ има нужда от дела а не от показни жестове. Който може и иска да направи нещо, го прави. Но дори само това да е ефекта от тупурдията, че повече хора са чули за тях, пак добре.


# 411
  • Мнения: 1 629
НБМ е Настоящи и бъдещи майки, или бандата, която организира протеста за детските надбавки.  bouquet

На първа страница в тази тема е уточнено кой кой е! Моля.

Това че 7или9 не знае, означава само, че не е чела темата.

Реза, не чуваш ли капчука в тази тема вече? Кап-кап-кап-кап....побъркващо е. Ако вземеш да я заключиш, може и да се получи временно примирие. За по едно кафе поне. Grinning

# 412
  • Мнения: 3 740
Благодаря от името на Многодетните мами на всички, които ни подкрепиха! 
Нищо, че номинациите бяха за забавление.
Не можете да си представите колко важно беше за нас да се убедим, че във вашите очи не сме малка изолирана групичка със странни възгледи. Това ни дава сили да продължим с напред с исканията си за промяна в държавната политика по отношение на децата и семейството.
Още веднъж - благодаря!   bouquet

# 413
  • Мнения: 35 958

Искам само да вмъкна че това, че априлките не парадират дали са гасували за СНБМ, не означава, че не са го правили. Та не знам защо не броите и тези 227, може би тенденциозно? За мен заиграването с една благородна кауза в такава клюкарска тема е демагогия.

Анкетата е невалидна и за мен по причините, които е изтъкнала 7от9, плюс факта, че в нея бяха омесени несравними по естество групи.

Не мисля, че има значение дали ще се анулира, прегласува, дисквалифицират част от участниците или не... абсолютно все едно е. Изводите за авторите са - предварително обяваяване на критериите и правилата в бъдеще, за участниците в спора - всеки да си носи срама, иначе - всяко чудо за три дни.

А СБНМ има нужда от дела а не от показни жестове. Който може и иска да направи нещо, го прави. Но дори само това да е ефекта от тупурдията, че повече хора са чули за тях, пак добре.

Мецанка, ако "победата" не ти е сладка, имай малко достойнство да не го показваш  Peace

# 414
  • Мнения: 2 070
Честито на всички! Сега трябва миролюбиво да го отпразнуваме!  Laughing

# 415
  • София
  • Мнения: 3 648
Ох, ужас! Ма, що не я заключите тази тема?

# 416
  • Мнения: 852
  bouquet Рисувачките на нокти newsm10   и Фотошопките smile3509         Peace Peace                                                                                       

# 417
  • Мнения: 1 629
Малинка, не забеляза ли, че анкетата е приключила в 9 тази сутрин? Thinking

# 418
  • Мнения: 2 631
Честито на всички! Сега трябва миролюбиво да го отпразнуваме!  Laughing

 Peace

# 419
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
И край...

Общи условия

Активация на акаунт