Къде се запознахте с половинката си?

  • 8 929
  • 157
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 043
междо другото пътувахме точно покрай някакъв град край дунава и имаще такива отражения във водата - приличаше на пропаст  Crazy много красиво

# 46
  • София
  • Мнения: 1 450
В Интернет : )

# 47
  • Мнения: 2 212
В университета се срещнахме - коУеги дет се вика  Mr. Green
Няма да забравя първото, което ме попита освен дали живея тук, защото се оказахме комшии (но никога не сме се познавиали преди това) беше за коефициента за стипендиите, аз и хабер си нямах и му казах не знам...Чудно защо обаче с времето, периодично ми го задаваше този въпрос, а аз така и не съумях да разбера как се образува пустия му коефициент, та наскоро го питах дали не ме е бъзикал просто, но той отрече и каза, че съвсем сериозно го е интересувало, но така и почти до края на следването не успях да му отговоря... Laughing

Запознахме се в 1 курс, вече завършихме бакалавър тази година...времето лети  Whistling

# 48
  • Мнения: 2 125
Приятелите са виновни Mr. Green

# 49
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Там, където той работеше.
Тогава започвах едно предаване и продуцентката ни беше помъкнала - мен и режисьора, на среща с него.
Продуцентката се беше видяла преди това с обекта и го хвали, хвали, пък аз си викам:" Да, бе, сигурно е някой дрът геймър с гъз като куфар."
А пък той си мислел: "Ей, днес ще ми се изтърсят някакви дъртофелни кукувици от БНТ."  Laughing

# 50
  • Мнения: 77
В училище - бяхме съученици от 8-ми клас. Между 11 и 12 клас нещата така се завъртяха, че една лятна вечер на морето в присъствието на цялата компания той се реши и ...
И така вече повече от 8 години.

# 51
  • Мнения: 910
В службата! Започнах работа там където работеше той и така вече 3 години,а и все още работим в една фирма.

# 52
  • Мнения: 153
В бившата ми работа Simple Smile Той дойде да работи при мен Simple Smile Всеки път като си говорим за това казва, че съм го била отнесла като бръмбар сламка  Joy

# 53
  • градът на правите улици
  • Мнения: 52
В интернет.Но всъщност аз го знам от 1-клас, а сме се преследвали от бебета и все сме се разминавали докато най-накрая 3 месеца след като завършихме средното си образование съдбата ни срещна.

 И за да бъда по- точна:    още от новородени сме били при една и съща лекарка, след това във възрастта на детската градина и двамата сме били в гр.Пловдив.  В  1-и клас бяхме в едно уч-ще но аз в "А" клас , той в "Б".     След това в гимназията аз бях в една, а той в друга ,но аз съм искала да уча в неговата ,а той е искал да се премести в моята.  и най накрая като завършихме и се срещнахме в една интернет зала. И от тогава вече 4-и години сме заедно.

# 54
  • Мнения: 3 537
Запознаха ни негов първи братовчед ,който пък е женен за моя първа братовчедка. Laughing
Той беше в казармата и бяха го пуснали за няколко дни.Ходихме на едно заведение,а аз през цялото време умирах от притеснение и много,много не говорих. LaughingИ от тогава вече 15 година сме заедно. Heart Eyes

Последна редакция: вт, 28 ное 2006, 19:32 от krasi 76

# 55
  • Мнения: 1 775
Видяхме се за пръв път на рождения ден на братовчедка ми (тя е общия приятел). Аз се натисках с тогавашната си ученическа любов, а той ни предложи презервативи. На мен тогава ми изглеждаше като шут - забавляваше цялата компания. Запознахме се малко по-късно в дискотеката, където гаджето ми не дойде, защото имаше работа рано на другия ден. Е т'ва му беше грешката.

# 56
  • Мнения: 1 884
Е определено се позабавлявах доста като чета по-горе постингите. Сега да кажа и аз.
Ние с моя мъж се запознахме в една механа. Той беше с брата на моята най-добра приятелка и още от момче. Тримата футболисти. След тренировка идваха в тая механа да хапнат, пийнат и т.н... Първото което ми направи впечетление бяха сините му очи и черната коса... еххх, такава комбинация винаги съм харесвала. Второто беше стегнатото дупе хехе  Laughing. И така, от общи приказки, се срещнахме втори, трети път и така стана заварката. Семейство сме от 4 години, а сме заедно от 11 години.

# 57
  • Плевен
  • Мнения: 239
в една кръчма в пловдив Laughing

# 58
  • Мнения: 135
Ние се запознахме на една детска плошатка тои беще с приатели а аз  мойта най добра приателка Party

# 59
  • Мнения: 569
Запознахме се в една дискотека/клуб/. Бях с приятели, той познаваше едно от момичетата и всъщност само погледнахме, даже не се и запознахме, но след няколко дни излезнахме тримата на кафе и така стана всичко.

Общи условия

Активация на акаунт