Геритамин Нео

  • 255 919
  • 272
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 602
има едни други такива перлички, пак ги предлагат Актавис но са вносни и се казват Олисалвин. Има ги в три варианта и са много полезни и ефективни. Мисля, че са от дроб на акула или там нещо такова но горе-долу ефекта е както от геритамина но поне се води, че не са синтетични..

Да - масло от акула е за засилване на имунната система, от треска са за кожата, косата, ноктите, а имат и омега 3 мастни киселини, които съм пила като кърмех. Много ми е опростено обяснението, капсулите имаат много други приложения, включително и при ракови заболявания. Водят се хранителна добавка и пристигат от Исландия, тук само ги опаковат, както е писала монита911.

# 16
Samo iskam da popitam ima li nqkakva vyzrastova granica za ispolzvaneto na geritamin neo ili moje da se pie ot lica na vsqkakvi vazrasti?  newsm78 6te moje li nqkoi da otgovori na vyprosyt mi za6toto tova e edinstvenoto koeto me spira da si go kupq? Simple Smile

# 17
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Чувам само хубави неща за този Геритамин.Е, и аз си го купих, че да видим  Peace

# 18
  • Мнения: X
Пия Герикапс от 14 дни - ноктите ми станаха по - твърди и бели, а това за цялата космена покривка, която засилва растежа си е вярно Blush Искаше ми се само косата да е, но уви Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 437
зинтригувахте ме Simple Smile
Тъкмо тези дни си мислех да си купя една опаковка,,че особено в това пролетно време си трябва малко витаминки... Дано не действа така стимулиращо на ... цялото окосмение....  Joy

# 20
  • Мнения: 287
аз пия Геритамин от една седмица и знам, че се пие един месец и след това се почива поне 40 дни!
 а за космите Thinking ooooh! #Crazy
 егати, ако е верно...

# 21
  • София
  • Мнения: 513
И аз да се присъединя  Wink
Пия го от 2 дни но мисля да приключа само с една опаковка от 20 капсули. Чесно казано надявам се да не е вярно това за окосмяването щот аз и без тва си имам достатъчно  Mr. Green

# 22
  • Мнения: X
И аз да се присъединя  Wink
Пия го от 2 дни но мисля да приключа само с една опаковка от 20 капсули. Чесно казано надявам се да не е вярно това за окосмяването щот аз и без тва си имам достатъчно  Mr. Green
Дано, при мен ефекта е налице - и косата расте, но и се налага да се епилирам по - често Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 1 100
Аз го пих преди години по лекарско предписание, тогава се казваше само Геритамин. След време си го предписах пак сама, не съм го предозирала, но кожата ми стана безумно суха. Известно време се чудех каква може да е причината и ми хрумна, че може да е това. Така си и беше, като го спрях, всичко си дойде на мястото. Не съм забелязала никакъв ефект върху окосмяването, нито за косата, нито за други части.
Според мен е безумие да се рекламират лекарства, използвайки слабостта на жените - стремежът им към красота. Витамините изобщо не са безобидни, предозирането може да има лоши последствия. В случая предозирането на витамин А вреди на зрението, в малки дози помага, но в големи ...  Аз получих и този "положителен" ефект от Геритамин.
По-добре се насочете към витамините в храната и забравете за синтетичните. Не се подлъгвайте по всяко нещо, което се опитват да ви продадат.

# 24
  • Мнения: 437
Kanela  Какъв ефект визираш??? Увреди ти се зрението???? Аз това разбирам..

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Странно! Thinking

# 26
  • Мнения: 1 100
Увреди ми се в смисъл, че получих парене и зачервяване на очите, но скоро след спирането на Геритамин и с малко капки междувременно всичко се оправи. Но докато се чудех какво ми става, мина време. Не става въпрос за трайно увреждане. Laughing Трябва да се имат впредвид и витамините, които поемаме с храната, комбинирайки ги със синтетични витамини се получава предозиране. При мен това беше проблема, но то си е индивидуално, може да съм си поемала достатъчно количество витамин А с храната и да не е било нужно да ми го изписват като добавка.

# 27
  • София
  • Мнения: 513
Kanela по колко таблетки от Геритамина си пила на ден? Питам защото и аз го пия и да не направя беля  Blush

# 28
  • Мнения: X
Kanela по колко таблетки от Геритамина си пила на ден? Питам защото и аз го пия и да не направя беля  Blush
Аз, петима мои познати, мъжът ми, баща ми, пием по една капсула на ден и не само че нямаме подобни оплаквания, но и те (сухота в очите, парене, замъгляване на зрението) изчезнаха именно след като започнахме приема Peace

# 29
  • Мнения: 1 241
в нашата аптека имаше само Герикапс и това взех, ще пиша как е

Общи условия

Активация на акаунт