Разкритие...

  • 3 494
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 092
Хайде почивай си и не мисли дали е трябвало да те бъркат или не -станалото станало!Аз пък да ти кажа не получавах никакво та и преносвах и изобщо мъка си беше...не го мисли на финалната права си.Каквото и да стане ще е за добро.
Ще стискам палци за леко раждане и сладко бебе Laughing

# 31
  • Мнения: 1 183
Най- доброто което можеш да направиш е да лежиш и да си пиеш хапчетата и колкото по -дъго остане бебока вътре толкоз по -добре. Ама това със бъркането отоло от самото начало ме изуми  #Crazy Това си е направо за  #2gunfire, не им позволявай да те бърникат просто така , в крайна сметка бебето е твое , а те нека си имат каквито щат практики , мен до сега никога не са ме проверявали отдоло -7 ми месец . В България ли е тази практика някъде ?
Тази практика е в Прага(Чехия),незнам дали трябва или не трвбва да се бърка,но иначе съм доволна от отношение,прегледи и всичко,абе какво да го мисля,ще чакаме и това е,стискайте палци  Praynig

# 32
  • Мнения: 3 161
Имам приятелка, която изкара доста време на 3 см, даже без да знае (имала някаква болка, която после й казаха, че била всъщност от разкритието). Магнеротът ще забави процеса, но е важно и да лежиш и да не се тревожиш, защото това пък може да го ускори! Ако вярваш в такива неща, говори на бебето си, кажи му, че му е още рано да излиза, избери си дата и се настройвай за нея. Аз бях решила, че ще раждам на 22. 11 (с термин 6. 12, но имах причини да бързам) и на 19ти ми почнаха контракциите, а на 20ти родих. Всичко е в главата! Може да ти се вижда невероятно, но аз с еубедих в това, след като постигнах доста неща покрай раждането си, за които докторите не ми вярваха, че ще се получат. А, и ако лежиш, гледай да е на лявата страна, така бебето ще е в най-изгодна позиция за излизане, ако е с главата надолу в момента.

# 33
  • Мнения: 1 259
Ама това да не е шкаф да бърка всеки път #CrazyНЕ давай!!! Почивай си,и спокойно Simple Smile

# 34
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Всичко е в главата!
Мила, не за всеки важи това правило- аз чаках около 1 месец за да родя и бях сигурна че ще бъде всеки следващ ден, но се оказа че не е така Wink Преносих 11 дни ooooh!

# 35
  • Мнения: 1 233
Аз бях със секцио, но с 3 см разкритие ми направиха секцио по спешност в 36-та седмица, въпреки, че ме държаха за задържане и ме наливаха с магнезий 3 дни. Слава богу бебка се роди 3,100 и нямаше никакви проблеми с адаптацията.

# 36
  • Мнения: 1 183
Аз бях със секцио, но с 3 см разкритие ми направиха секцио по спешност в 36-та седмица, въпреки, че ме държаха за задържане и ме наливаха с магнезий 3 дни. Слава богу бебка се роди 3,100 и нямаше никакви проблеми с адаптацията.
Значи Магнезия не ти е помогнал да задържиш раждането?Ами както ми е писано в крайна сметка,дано всичко мине добре,а пък може да изкарам и до термина,никой не знае Simple Smile

# 37
  • Мнения: 867
Ами магнезият отпуска, но не стига. Ако има болезнени контракции слагат и система гинеприл. На мен така ми вливаха 5 дена без прекъсване ден и нощ, защото в началото на 7-ми месец ми бяха почнали болезнени контракции. Задържах до 5 дни преди темин, да не кажа че като влязох в 9-ти изчезнаха всички контракции - и болезнени и не. Но все пак не съм лекар, а и всичко е относително и е до жена.

Обаче това с бъркането ме изуми - не са ми бъркали ни един път-  само за вагинален секрет и после на самото раждане при приемането веднъж - оказа се че имам 7 см и после още веднъж -  вече бях с 10.

# 38
  • София
  • Мнения: 5 605
Миличка, не се безпокой, пий   магнезий и си почивай повече. Няма нищо страшно. Хубаво ще бъде , ако издържиш още малко. Успех
Съгласна съм Peace
Peace

# 39
  • Мнения: 1 233
Ами мисля, че като е почнало раждането с каквото и да т еналива не могат да го спрат. Просто лежи, почивай си и не се притеснявай!Успех ти желая!

# 40
  • Мнения: 831
Следвай съветите на лекарката и си почивай повечко! Дано издържиш!Успех!
newsm10
Кога ти е термина, че като гледам май трябва да раждаме заедно а?
Термина е точно на нова година 31.12  Simple Smile
[/quote
И аз съм за Нова година. И мен ме бъркаха в понеделник, което много ме учуди, защото ми се струва, че не е редно, но...нищо не можах да кажа. Новогодишните мами, къде ше раждате? Може да се засечем Wink

Общи условия

Активация на акаунт