Знаете ли къде мога да намеря това Малко пони?

  • 844
  • 10
  •   1
Отговори
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Обещали сме на дъщеря ми дядо Коледа да й донесе това Малко пони

Търсих в Бонжур, но го нямат. Ако някой го е виждал, моля да сподели.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
За съжаление на помня дали точно това беше, но имаше подобни аксесоари, така че може да е същото - виж в МЕТРО каталозите.

# 2
  • София
  • Мнения: 847
Цялата серия понита ги има в HappyLand на Черни връх до завод Витоша. Точно не съм гледала дали това го има, но имаше много видове.

http://www.igra4kite.com/default.php?cPath=109_142 - тук също има понита, но имай предвид, че на този сайт нещата са по-скъпи отколкото в магазините. Също се сещам за Orange Centre, там май имаше понита, а май и в Метро, но не съм сигурна - най-добре виж в каталозите.

# 3
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Днес отидох до Метро, но точно такова пони няма. Има само от малките и едно плюшено по-голямо, много подобно на това, но не е същото.
Бях и до Хиполенд - и там няма.

# 4
  • Мнения: 1 544
Със сигурност го видях в кино ,,Арена,, на партерния етаж след касите има магазин за детски играчки.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
по-скоро в Марсел може да го има.. Провери във веригата магазини.

Охххх  Crazy и моите са луди по понитаааааааа... имаме вече над 10бр.

# 6
  • Мнения: 7 723
Днес видах точно ТОВА пони в РУМ-а в "Младост"-2 . Струваше 139лв #Crazy имаше и други подобни от серията- по 80лв.

# 7
  • София
  • Мнения: 847
Днес бях в HappyLand - има го същото пони за 139 лв. - скъпо е, защото е музикално - пее, движи си краката и разни такива. Имаше и много други подобни понита, по 49.90 лв., имаше едно пак като бебе, но с чашка с накрайник, а не с шише, то е от по-евтините. Видях, че си от Пловдив и не знам доколко ти помагам, но да знаеш.

# 8
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Тази цена ме отказа напълно  Crazy В чужбина го гледах към 30 евро. Тези съвсем са откачили.
Благодаря ви за отговорите!

# 9
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Ето открих го. Струва 29.99$
http://www.hasbro.com/default.cfm?page=browse&product_id=15746
То бива надценка, но тази е без коментар.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Някоя чужбинска мама не би ли се навила да ти го прати?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт