Климатикът "пука"

  • 4 851
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 047
    Миналата година не ми е правело впечатление, но тази покрай приспиването на малката и всеки шум ни дразни, та забелязвам, че от време на време пропуква. На какво може да се дължи?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 688
кой знае и нашия пука:)
Ще следя да видя ако някой даде разумна причина:)

# 2
  • Мнения: 344
И нашият пука! Понякога така ме стряска #Cussing out! Ще следя темата!

# 3
  • Мнения: 2 270
трябва всяка седмица да го отваряш и да го почистваш.И нашия пукаше ,но откакто го чистя редовно спря,а освен това и топли повече

# 4
  • Мнения: 3 537
кой знае и нашия пука:)
Ще следя да видя ако някой даде разумна причина:)
Peace

# 5
  • Germany
  • Мнения: 2 003
Да бе, нашият е нов, има няма 2 месеца и пак си пука. В началото повече, сега намаля.

# 6
  • Мнения: 9 063
Явно е нормално, щото и нашия "пука" Blush
Айде ако може пак Шани да се намеси с компетентно мнение Embarassed

# 7
  • Мнения: 161
Здравейте!
Лятото сложихме климатик ОСАКА(най-новият модел) и нещо спече.Дойде техник,оправи го и го попитах защо така пука,а той каза че се разширявали пласмасите!!!!
С две думи-няма оправяне

# 8
  • Popovo
  • Мнения: 571
Здравейте!
Лятото сложихме климатик ОСАКА(най-новият модел) и нещо спече.Дойде техник,оправи го и го попитах защо така пука,а той каза че се разширявали пласмасите!!!!
С две думи-няма оправяне


Нашият е вече  от 5 г. , още пука, колко време се разширяват пластмасите ?

# 9
  • Мнения: 3 331
И този тук, в кабинета ми пука. Много странно Confused
А вкъщи не.
Явно още не се е научил да пука. Майсторлък си иска явно Sunglasses

# 10
  • Мнения: 6 461
От  време на време пука ,но определено не знам на какво се дължи.

# 11
  • Мнения: 687
И аз си го обяснявам с разширяването и свиването на пластмасата. Просто като се нагрее се разширява, а като изстива се свива и от там идва пукането. Сигурно много лаишки го обясних, но не виждам друга причина. Предполагам има значение и каква точно е пластмасата. Нашите пукат много рядко или поне аз не съм обърнала внимание.

# 12
  • Мнения: 689
И аз си го обяснявам с разширяването и свиването на пластмасата. Просто като се нагрее се разширява, а като изстива се свива и от там идва пукането. Сигурно много лаишки го обясних, но не виждам друга причина. Предполагам има значение и каква точно е пластмасата. Нашите пукат много рядко или поне аз не съм обърнала внимание.
От пластмасата е наистина. Четох го в някакъв сайт за климатици. Нормално било да се чува пукане или шум като от течаща вода/ това го обясняваха с нещо друго, но не го запомних/...

Общи условия

Активация на акаунт