Как се спавяте с киселините?

  • 1 353
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Бъркам си в гърлото и докато не повърна целия стомашен сок (една кофа) не минава. Няма спасение - нищо не помага Naughty!

# 31
  • Мнения: 1 289
Газираната вода не ми помага вече.Задължително имам прясно мляко вкъщи и всяка вечер си оставям по една чаша до леглото.
Казаха ми и за портокали,но не ми помагат много.

Успокоявам се,че не остана много,защото от 4 месец съм с киселини и вече не издържам-ужас голям е.

# 32
  • Мнения: 7 723
Тия гадни киселини ме мъчеха от първия до последния ден на първата ми бременност и нищо не ми помагаше.
Издъвчвах индустриални количества дъвки  33uu

# 33
  • Мнения: 816
С първата бременност - прясно студено мляко,; бабани, но най-вече сладолед;
с втората бременност  - ментови дъвки; сладолед; спане с полуседнало полжение ( на края, особено) и вече съвсем в края - сода за хляб само мо помагаше ( но то беше за кратко, слава Богу).

# 34
  • Мнения: 350
Содата за хляб ми помагаше първите 3 месеца, после с Мезим форте изписан от лекаркатаслед катоизкарах гаден стомашно чревен вирус, когато, имам чувството, си изкарах всичкия стомашен сок  за месеци напред. Сега всичко е ОК.

# 35
  • Мнения: 4 621
Пиех газирана вода.

# 36
  • във фурната
  • Мнения: 596
Остави я содата-ще нарушиш киселинно-алкалното равновесие,а и ще вкараш излишен натрий и оттам-отоци и повишено кръвно.Пробвай с Калциев карбонат на таблетки от аптеките,но чист,без вит.Д. Ако не помогне-пробвай с Талцид или Стопацид-дъвчащи таблетки.

# 37
  • Мнения: 6 164
с Талцид /Talcid/

# 38
  • Мнения: 1 104
Единствено газирана вода ми помага. Понякота и ябълка, но не винаги.

Общи условия

Активация на акаунт