Иглотерапия за отслабване

  • 12 197
  • 20
  •   1
Отговори
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Не знам дали е обсъждана тази тема, но много ми се ще да разбера дали някой е правил такива процедури и най-вече дали има ефект? Някой може ли да препоръча добър специалист, защото трябват наистина много добри познания в областта, за да го практикуваш, а както знаем самозванци има навсякъде!

# 1
  • София
  • Мнения: 245
Аз лично не съм правила такива процедури, но във фирмата, в която работех до преди месец всички са луднали - междудругото наистина има ефект, направо се стопяват.

# 2
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Ех, как ме загриза любопитството - ще взема да пробвам. Къде ходят твоите бивши колеги, някакви координати или линк да ми дадеш?
Предварително благодаря Flutter

# 3
  • Мнения: 1 339
Ооо Това звучи доста добре  Crazy  Дано някой даде някакви кординати и цени ако може  Praynig    Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 245
Ами ще се обадя и ще взема координати, но това ще стане утре или вдругиден (как се пише тая дума  newsm78).
Надявам се, че не е много спешно.

# 5
  • Мнения: 1 813
За първи път чувам.
Някой ще опише ли какво е това  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз не знаех,че се отслабва чрез иглотерапия.
Ще питам невроложката ми.Доколкото знам тя е от първите в Бг,които са почнали да практикуват игло....

# 7
  • София
  • Мнения: 5 605
Ммммм каква хубава темичка, ще я следя!

# 8
  • Мнения: 1 318
Всичко е възможно - мой колега с иготерапия се стопи направо... Просто му беше подтиснат апетита и не хапваше както преди.

# 9
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Аз съм ходила! За 7 месеца свалих 9 кг. - което въобще не ми се струва много / а при мен има за сваляне/ Ходи се 1 път в седмицата - поне при мен беше така. Подтиска се апетита и същевременно си на диета / без никакви въглехидрати. Моите познати които ходиха свалиха по около 15 - 20 кг , за същото време, така че е много индивидуално. За 1 месец излиза около 130 лв. След това ако не се ограничаваш много бързо се качват отново / килограмите

# 10
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
О, това, че е съчетано с НВД е страхотно! На мен това ми е любимия режим и не бих имала нищо против да ги съчетая. Предполагам, че ако си по-стриктен ще има доста добър ефект.
А ти къде си ходила и доволна ли си от услугите? Ако излиза по 130 лв на месец, значи едно посещение е около 30 и няколко лева?

# 11
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Аз бях доста стриктна. Нищо не разрешено не хапвах. Но при мен нещата стават доста по  - бавно. Едно посещение беше 20 лв. и отделно иглите - 10 бр. 20 или 30лв не сиспомням точно. Слагат се по 3 игли. Иначе ДА доволна съм определено - проблема си е при мен, другите отслабнаха много. Ако искаш да ти пусна тел. на лични?

# 12
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Да! Много ще съм ти благодарна Flutter
Много съм се ентусиазирала и нахъсала! Аз имам проблеми с апетита и съм сигурна, че ще има ефект!

# 13
Cikoni, моля те да пуснеш и на мен кординатите!! Тази тема много ме интересува! Предварително благодаря!

# 14
  • Мнения: 1 120
predi 5-6 godini maika mi si priloji tozi metod za otslabvane i efekta be6e porazitelen.ne e pazila nikakva dieta,osven ograni4enie v sladkite izdeliq.igloterapiqta se izpolzva za lekuvane na vsqkakvi bolesti.maika mi ima6e problem sys syrceto i 6titovidnata jleza i blagodarenie na tezi igli,rezultati te  i bqha v norma.za syjalenie lekarkata,koqto i gi prave6e zamina za kuveit,no ako nqkoi re6i da se podlaga na tazi terapiq trqbva da otide pri profesionalist,za da ne polu4i drug efekt Wink

Общи условия

Активация на акаунт