С какво мажете кожата , за да не се нацепва ?

  • 1 051
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Имам проблем мили мами , тъй като не забременях много слабичка сега почва да ми се мацепва кожата . Моля ви някой ако знае нещо , което да ми помогне да пише ,
Благодаря Ви .

# 1
  • Мнения: 1 008
Има специални кремове и масла за стрии, но по принцип са скъпички. Аз до сега се мажех с обикновен крем за тяло и нямам проблеми, но то едва сега започвам да дебелея. От време на време корема и гърдите си ги мажа с вазелин или бадемово масло. А днес си взех масло против стрии на Икаров. Още не съм го ползвала, обаче много лошо ми мирише...

# 2
  • София
  • Мнения: 5 745
Общо взето, ако човек е склонен към появата им, нищо не помага! Мажех се много, но не ме подминаха... Имеше май много по темата в Красива мама. Успех в нелеката борба!  Peace

# 3
  • Мнения: 663
Аз се мажех, с бебешко олио .
                 Там където съм се мазала нямам нищо, но на др. места, да.

# 4
  • Мнения: 42
мазах се с какво ли не и пак не ме подминаха

# 5
  • Мнения: 189
гърдите си мажа с Мустела,корема с Мама Дона на Чико.Според мен зависи от кожата и от това да не се напълнява рязко PeaceАз засега нъмам стрии-в 7 месец съм и качих до момента 9 килограма.

# 6
  • Мнения: 1 216
Аз ползвах маминските продукти на "Chicco" Всички са стахотни, малко са скъпички, но си струват. Успех!!

# 7
  • София
  • Мнения: 245
Мажех се с бебешко олио и останах много доволна.

# 8
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
аз се мажех от самото начало, знам че на кожата й трябва повече време подготовка и започнах от самото начало на бременността и нямах проблем
мажех се с козметиката на Чико за бременни 'Mamma Donna' имат специален крем против стрии, струваше 36лв.
незнам дали това мазило ми помогна или е въпрос на кожа, а може би и двете, но нямам стрии

# 9
  • Мнения: 2 936
аз се мажех постоянно и нямам стрии,но си купувах скъпа козметика и постоянно сменах продуктите  Peace

# 10
  • Мнения: 8 505
С Мамма Донна на Чико.Стрии не ми се появиха,но според мен е определяща самата кожа,а не с какво я мажеш.

# 11
  • Мнения: 131
Мили мами,мога ли да се намеся тук с едно въпросче???
От кой месец започнахте да се мажите или това си  е индивидуално според кожата ....?? newsm78

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
мазах се с какво ли не и пак не ме подминаха
Peace Confused

# 13
  • Мнения: 5 362
Мажех се с маслото против стрии на Икаров и бях много доволна.Не съм се нацепвала.

Мили мами,мога ли да се намеся тук с едно въпросче???
От кой месец започнахте да се мажите или това си  е индивидуално според кожата ....?? newsm78
От 4-я знам аз.

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Чела съм, че забременелите в по-късна възраст нямали стрии.  Peace
И аз съм на мнение, че няма отърване, важното да се ограничат щетите. Гледай да не пълнееш много и се мажи след всяко къпане.  bouquet
Аз нямам нито една стрия след първата бременност, а се мажех с обикновени лосиони, предимно този на Дав (в кутията).
В момента се мажа с прословутата "Мамма Донна" - да не става зян, подариха ми го.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт