пола на бебето

  • 6 130
  • 107
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 531
Не се ядосвай ,прочети моята история.
И аз изгарях от нетърпение да разбера пола на първото дете. В 6м. на УЗ д-р ми каза ,че приличало на момиче, но не го потвърди категорично.Аз обаче реших ,че ще е момиче.
И целия род беше осведомен. Отивам в 8м. на УЗ, сестра ми с мен, д-ра слага накрайника в/у корема ми . Сестра ми поглежда апарата и пита- " Главичката на бебето ли е това?"
д-ра отговаря: " Каква ти главичка, това са тестисите"
Аз подскачам " Какви тестиси, нали е момиче "
 Grinning  Grinning  Grinning  Паднахме всички да се смеем.
Майка ми съответно  трябваше до сменя в магазина бебешките дрешки, че беше взела в розово/ всъщнст на бебето му е все едно,де/.

# 106
  • Мнения: 6 315
Цитат на: nezistratieva
Долните дрешки са неутрални, белички, но отгоре ще сме с синя жилека и син панталон. Ами ако излезе момиче, ще си умра от срам.


Че какво от това, ако е момиче и е в сини дрешки? Не робувай на предразсъдъци! Ние с мъжа ми все се майтапим, че проекто-щерката ще е все в синьо и резеда. Ако е момче и е в розово - тогава е по-кофти. Но синьото става и за момченца и за момиченца. Не виждам абсолютно нищо срамно!

# 107
Ооо, я не се ядосвай, ами си карай една хубава и приятна бременност и си мисли какво хубаво същество ще имаш, дали ще е момче или момиче няма толкова значение. Аз също много исках да зная пола на бебето и с таткото ходехме редовно на видеозон, зщото човечето не искаше да се нагласи така, че да го видим. Докторката смяташе, че ще е момиче, но не категорично и след 5-6 видеозона изведнъж реши, че не искам да знам предварително пола. Всички край мен по косвени признаци смятаха, че ще е момче, включително и една, която се има за екстрасенс (колежка ми е, та  едвам я изтърпявах). Аз тайно се надявах на момиче и наистина сега имам прекрасна дъщеря. Що се отнася до дрешките, на изписването бяхме с бяло, но и аз, и мъжът ми не робуваме на цветове. Е, то е ясно, че момчето няма да го облечеш в розово, но защо не - момичето в синьо? Аз лично си бях купила все сини дрешки с идеята, че ще е момиче. После ни подаряваха все розови и сега гардеробът ни е основно розов. Знаеш ли, най-важното е ти и човечето да сте добре, бъди спокойна и не се ядосвай толкова. не си струва.

Общи условия

Активация на акаунт