Phyto

  • 89 584
  • 388
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 506
Този Фитоаксил е в тубичка, като от паста за зъби.

# 16
  • Мнения: 442
Този Фитоаксил е в тубичка, като от паста за зъби.

а този фитоаксил не беше ли мъжки?
не че има някакво значение, де

# 17
  • Мнения: 506
Това ми дадоха, явно и в аптеката не са наясно. Ама като се замисля мъжете имат по-голям дефицит на коса, така че ако помага на тях, защо да не помогне и на нас?

# 18
  • Мнения: 661
Аз всеки път си пиша по темите.Та айде и сега да се изкажа.
Много съм доволна от шампоана против косопад.На половината от шишето-спря да ми пада косата.А до преди това задръствах канала в банята.Ползвах в същото време обаче и хининова вода.

Май всички са стъклени,доколкото знам.И на мен ми се хлъзга на стъклото.Обаче така им се съхранявали по добре продуктите./в стъкло/.Някъде в брошурата им е  обяснено.
Шампоана против косопад колко струва и може ли да ми напишеш точното му название?Благодаря предварително! Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 2 356
И аз да се изкажа, купих си шампоана против косопад на Фито, както четох във форума много се навих. Засега съм доволна, мила съм се с него 2-3 пъти, но косопада ми намаля, не е изчезнал, но не пада половината ми коса на 1 ресане. Чудя се да гледам ли за балсами, има ли, какви видове.  newsm78

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 616
единственото, което не ми харесва е, че шампоанът е в стъклено шише, и аз с моите две леви, в неделя го изтървах на пода в банята, и както се очакваше се счупи #Cussing out. а беше съвсем нов  Sad
другите шампоани на phyto също ли са в стъклени шишенца?
Ами то това им е най-хубавото на Фито, че са в стъклено шише. Каза ми го една аптекарка, че е добре всякаква козметика да се съхранява в стъкло, а не в пластмаса, щото пластмасата след известно време почвала нещо да се скапва и това оказва влияние върху продукта newsm78

# 21
  • Мнения: 1 424
Ползвала съм ампулите против косопад- страхотни са  Peace Опитвала съм и шампоана против косопад и от него съм сравнително доволна. Ще пробвам този за мазна коса,че това ми е голям проблем  Tired

# 22
Някой използвал ли е лака за коса на Phyto-Phytolaque soie или слънцезащитния спрей Phytoplage?

# 23
  • Мнения: 189
Рhytocyane е дамския шампоан против косопад. Аз съм доволна. След като почти ми свършва шишето почти изцяло ми спря и косопада. Phytoaxil  е мъжкия и имам познат който го ползва и каза че още по-бързо (за 1-2 седмици) и спряла да му капе косата.
Сигурно има разлика в сериите за мъже и жени. Поне така пише в брошурата. А и е нормално косопада при едните да се различава от този при другите.

# 24
  • Мнения: 357
Аз съм доволна от хранителните добавки много,а сега ползвам и шампоана с ром и жълтък и също съм много доволна.Няма ли някоя мама,която има брошурата да я сканира и да я качи тук     bouquet

# 25
  • Варна
  • Мнения: 315
А някой, който ползва или е ползвал този за мазна коса да каже доволен ли е, видял ли е промяна и след колко време. Аз взех такъв главно за приятеля ми, но не му понесе и започна аз да го ползвам, тъй като в последно време косата ми взе много бързо да се скапва, да е слегнала и с мазни корени. Та косата ми е до кръста, права и с този шампоан много се оплита, ужас е просто, а и вече стана около 2 месеца го ползвам, мия се два пъти в седмицата почти всеки път с него и не виждам да има положителна реакция. Първия ден ми е супер косата, втори взема да се сплесква и третия вече чак ме дразни, спрескана си е и като вдигна горния пласт на коста и отдолу виждам, че от корена надолу около 4 пръста е на клечки мазна. ooooh!
Но така де не виждам фито да ми е решил проблема, а даже много ми се сплита от него и се чудя дали да продължавам с него или да го дам на майка ми да се пробва с него. Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 786
Вчера си взех фито за обем на тънка и мазна коса. Също започнах да пия от капсулите им за коса. Надявам се да подействат добре на мойта перушина  Praynig

# 27
  • Мнения: 3 050
Ето брошурката Simple Smile
http://snimka.bg/album.php?album_id=90424
съжалявам, че някои страници са на една страна, но не можах да ги обърна.

# 28
  • Мнения: 4 176
Страхотни са ампулите против косопад. Шампоаните и балсамите също. Косата ми никога не е била така жизнена и хубава. Няма по-добри з атази цена. Ползвала съм всякакви скъпи и прехвалени марки.

Сега като се замисля навремето, когато живеех в чужбина ползвах една английска фирма ( дано не бъркам) "REDKEN" се казваха. Купувах ги от фризьора си- той работеше с тази фирма. невероятни са. Цената обаче беше достойна за образуване на мигрена Simple Smile Купувах си страшни глезотийки за косата, но беше направо копринена. Сега като говоря за тях, дали някой пък не ги е срещал?
Извинявам се, че използвам темата за този въпрос.

# 29
  • Мнения: 6 847
Ползвала съм ампулите за косопад и съм много доволна. Винаги са ми помагали! Вземала съм си и един шампоан за къдрава коса, не беше лош, но и не бях чак толкова възхитена колкото от ампулите. Последно си взех шампоан за суха коса, но след като го ползвах няколко пъти косата ми стана много мазна Shocked Спрях го, но нищо не се промени, оправих се чак след като се подстригах (явно много ми се беше изтощила косата). Но си мисля пак да го пробвам в скоро време, смятам, че не беше в него проблемът.

Общи условия

Активация на акаунт