Плодове и чай с мед - 2 част

  • 17 686
  • 266
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 384
Zdraweite, momicheta!   bouquet Izvinqwam se za lat., no tuk nqma dr.  Sad
BLAGODARQQQ wi za milite dumi  Hug
Az wkushti nqmam internet i sum neshtastna mnogooo  Cry dano skoro da go pusnat, che  #Cussing out
Produljavaite wse taka napred i nadolu s kilcata!  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 8 459
Страхотно начало! GrinningВъзхитена съм от авторката! smile3501Немската школа си личи,нагледно представяне,яснота,точност! WinkБравос!  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 5 605
Здравейте и от мен! Как сте плодчета? Днес си купих Л-Карнитин, изпих го преди тренировка и 30 мин изкарах на кростренажора и 10 на велоаргометъра.  Laughing Мнооого съм доволна! Иначе съм решила до 5.12 да не се меря, че може да се отчаям ако съм качила някое килце!                just_a_mamma стискам палци в захранването! Ще се справиш. 19 дни си изкарала, воля не ти липсва, вярваме в теб! Heart Eyes MechoPuh и аз парички за "слаби" дрешки съм си приготвила! То като си помисля за това, чак ми се иска от сега да започна, но... ще ми станат много дните. Целувки на всички  newsm35 и повечко плодчета!  newsm10

# 18
  • Мнения: 286
момичета,тези от вас киоито си прилагали 5-дневнто гладуване,колко кг са свалили?

# 19
  • Мнения: 2 663
Здравейте, вече от София,
днес ми е 9 ден на глас , свалила съм само 2 кг, но пък странното е, че всички панталони ги свалям закопчани.Продължавам с плодчета и утре и  ще преценя дали ще има още 10 дена.
За задържането- нормална реакция на организма, не можело примерно да се свалят 50кг по тази логика, а и трябвало да е  постепенно.А ми каза ,че задължително трябва да се пие бульона след 10- ия ден.
Иначе аз се чувствам много добре, не съм гладна ,а  бе супер.

Crazy_tikva БРАВО НА ТЕБ!!!

# 20
  • Мнения: 2 759
... чак ми се иска от сега да започна...
     И аз едва се сдържам  Peace. Все пак гледам и да се наслаждавам на почивката Mr. Green Поздравления за страхотните резултати на кростренажора!!!   bouquet Целувки на всички  Hug!

# 21
  • Мнения: 90
crazy_tikva Благодаря за хубавата информация и поздравления за труда който си направила. smile3525     bouquet

# 22
  • Мнения: 1 384
Благодаря ви плодчета още веднъж, карате ме да се  Blush
Ако поне малко съм спомогнала свалянето на килограмчета да бъде по-приятно, то значи усилията са си заслувавали и ще съм много щастлива!  Hug
Емия, не е от немската школа  Wink аз съм тук от 2 месеца  Mr. Green
Ох девойки такъв глад ме гони цял ден, да не ви описвам! #Cussing out Добре, че бях заета та нямах възможността да се наплюскам  Whistling Сега отивам на кино и като се върна душ и бързооо в леглото, че  #2gunfire
А и естествено ще намина да ви видя как сте Simple Smile

# 23
  • Мнения: 205
  Здравейте, момичета:)...аз не мога да разбера сега само тук ли пишем или ще ползваме и двете темички?..благодаря на tzvety26 за подкрепата, която винаги ми оказва и на всички останали, които с писмата си ме вдъхновяват да продължавам напред:)...всичко ок...обачеееее...днес пак се теглих и ...нищо Cry...нима е възможно за последните 10 дена да съм свалила само 1 килограм при положение, че имам толкова още да свалям???...аз вече започвам наистина да се отчайвам...еее, ще продължа още 11 дена както съм си планувала но само заради ината....май вече не ми се вярва след такова продължително задържане на килограми да смъкна още нещо а вие как мислите?...моля ви, помагайте, докато не съм спряла и не съм преяла...УСПЕХИ МОМИЧЕТА...  bouquet

# 24
  • Мнения: 6 958
Здравейте и от мен плодчета   newsm44

Доста добри резултати, поздравления  smile3501

Да се отчета и аз за днеска: 8 Ден: - 4,5 кг.

Konstans като гледам съмишленичките в отбора с теб сме най-близко по дни.  newsm53  Поздравявям те за успеха! Вече и ти като мен си минала най-трудните дни.

Just_a_mamma една голяма  Hug за успеха ти. Ти си достойна за подражание и пример  newsm10 По план и аз смятам да изкарам 20 дневно плодолечение  newsm17 На теб 19 ден ли ти е? Това за задържането на килограмите до колкото ми е известно е нормално, но наистина това за 1 килограм Sad сигурно не ти е особенно приятно, аз като видя, че кантарчето не мърда примерно и освирепявам Simple Smile Да те питам колко плодове приемаш? Чувала съм, че ако се приемат по-малко от 1 кг. плодове или ако се приеме цялото количество само на едно хранене се предизвиква задържане Sad Незнам как си в това отношение?!? И друго, ако имаш проблеми с ''изхождането'' (извинявам се за израза, но се чудех как да го напиша) всеки ден, дори и по малко, това също предизвиква задържане. Ако проблема ти е в това, предизвиква се с приемането на домати или с премесването на киви и няколко капчици мед за вечеря Simple Smile (това го пиша, ако не важи за теб, то то да бъде полезна информация за някой с такова неразположение). Сподели според теб на какво се дължи това задържане? Трябва да си помагаме, нали така Simple Smile Simple Smile Simple Smile Успех миличка!

А на новодошлите  welcomeSvetlaa, Gerko и искам да кажа, ако се появят трудности през първите ден, два, три - не се отказвайте  Naughty всяко начало е трудно, но минете ли тази граница после ще се чувствате удовлетворени и ще излъчвате щастие  newsm51

Браво и на tzvety26, Nadya K и мацка.  smile3501

Gerko при 5 дневно плодолечение можеш да свалиш от 3 до 5 килограма, зависи дали имаш почечко или по-малко за сваляне. Съвет от мен - изпитай го на себе си, за да се увериш в ефективността или неефективността му. Успех ти желая  newsm10

MechoPuh успех и на теб значи стартираш от 5'ти декември  newsm10

Емия ти си започнала плодолечение или те първа ще започнеш, губи ми се от предходната тема?  newsm12  

Volna при теб как е - ден 5 ?!? Сигурна съм, че си се справила добре  Simple Smile

Последна редакция: ср, 29 ное 2006, 23:15 от miranda_rs

# 25
  • София
  • Мнения: 5 605
  Здравейте, момичета:)...аз не мога да разбера сега само тук ли пишем или ще ползваме и двете темички?..благодаря на tzvety26 за подкрепата, която винаги ми оказва и на всички останали, които с писмата си ме вдъхновяват да продължавам напред:)...всичко ок...обачеееее...днес пак се теглих и ...нищо Cry...нима е възможно за последните 10 дена да съм свалила само 1 килограм при положение, че имам толкова още да свалям???...аз вече започвам наистина да се отчайвам...еее, ще продължа още 11 дена както съм си планувала но само заради ината....май вече не ми се вярва след такова продължително задържане на килограми да смъкна още нещо а вие как мислите?...моля ви, помагайте, докато не съм спряла и не съм преяла...УСПЕХИ МОМИЧЕТА...  bouquet
Миличка сигурна съм, че сега изведнъж ще свалиш много килограма за кратко време. Не се предавай - ще видиш, че има успех!  smile3521 Стискам ти палци! И целувки на всички останали красиви плодчета!!!

# 26
  • Мнения: 1 384
Хайде пак аз  Crazy
just_a_mamma , и според мен в най-скоро време ще тръгнат нещата надолу, няма къде да ходят я  Wink Ние сме с теб  Hug Не се отказвай толкова време си се справила блестящо   bouquet Ще доведеш нещата до край, ти си силен човек! 19 дни!!  smile3501 Достоен пример за подражание   love001
miranda_rs , поздравления за прекрасните резултати, само така  Wink
И пак благодаря за информацията ти си страхотна  Hug (аз имам проблеми с ходенето до 00, по 4,5 дни изобщо нищо  Sad )

# 27
  • София
  • Мнения: 5 605
аз имам проблеми с ходенето до 00, по 4,5 дни изобщо нищо  Sad )
Миличка купи си лаксена, ама не пий по 1-2 вечер както пише ами изпий 4-5 /желателно е другия ден да си си в къщи/. Ефекта е...
Konstans ти сега си най-надъхана, че емилова ти е напълнила главата с умни неща, та трябва голяма подкрепа да оказваш!
miranda_rs браво за резултата. 20 дни ли ще правиш?
 Hug  bouquet

# 28
  • Мнения: 6 958
Искрено се надявам да издържа на 20 дена плодчета  Praynig Praynig Praynig Пожелавам и на останалите да постигнат желаните резултати  Hug

# 29
  • Мнения: 2 759
...аз имам проблеми с ходенето до 00, по 4,5 дни...
       На мен като ми се случи, заменям едния билков чай през деня с китайски чай. Или както се казваше... майчин лист ли беше?  newsm78
       Така хем спазвам диетата, хем нямам проблем  Peace

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 00:51 от MechoPuh

Общи условия

Активация на акаунт