Някой гледа ли Heroes?

  • 7 526
  • 212
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 647
 Sick mm  не съм го гледала
Но има такава PC игра
 Twisted Evil обожавам я

# 46
  • Мнения: 663
И  аз съм много зарибена, още не съм гледала последните две серии оба4е.
 
Но има такава PC игра
 Twisted Evil обожавам я
Но тя няма нищо общо с филма.

# 47
  • Мнения: 3 491
Тръпна ... нямаме у дома кабелна, чакам го да излезе на DVD. Чух го препоръчан от почитател на "Лост". А "Лост" ме държи много яко.

# 48
  • Мнения: 3 647
И  аз съм много зарибена, още не съм гледала последните две серии оба4е.
 
Но има такава PC игра
 Twisted Evil обожавам я
Но тя няма нищо общо с филма.
о да така е
нищо общо совен името

# 49
  • Мнения: 363
Не ми остава време

# 50
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Тръпна ... нямаме у дома кабелна, чакам го да излезе на DVD. Чух го препоръчан от почитател на "Лост". А "Лост" ме държи много яко.

Много по-добър е от "Лост".

# 51
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Тръпна ... нямаме у дома кабелна, чакам го да излезе на DVD. Чух го препоръчан от почитател на "Лост". А "Лост" ме държи много яко.

Много по-добър е от "Лост".
абсолютно подкрепям.Загубените много изтъпя, а и с тези техните почивки ....чак го забравих, че го гледам.Вече няма да си го записвам него, махам го от ДВД колекцията ми за сериали Crazy

# 52
  • Мнения: 2 491
И аз се записвам във фен клубът на "Heroes"-страхотен сериал!
С нетърпение чакам да излезе 12 епизод на 22 януари 2007-малко остана... Praynig

# 53
  • Мнения: 1 999
Mалко са взимали обаче от The 4400 - също много добър сериал!  Препоръчвам силно! Peace
http://www.imdb.com/title/tt0389564/


Наистина и The 4400 си го бива! bowuu В паузата около Нова година и него започнах да гледам. Вече и на него съм фенка. Laughing

# 54
  • Мнения: 2 491
Побут Grinning
Малко остана...

Защо П.Петрлели избухва като се съберат всички, може би защото взема на всички силата или...
Абе особено с последната серия съм в шах и вече нямам търпение да идва 22 януари...

# 55
  • Мнения: 3 050
да, гледам сериалчето. С приятеля ми от скука го зазяпахме, но ...свършиха и 11-те епизода които имахме на компютъра-хехе -накрая ни хареса доста! Laughing

# 56
  • Мнения: 3 576
Докато чаках да мине почивката на любимите ми сериали попаднах на едно много симпатично сериалче, което по нищо не им отстъпва.
Казва се Еврика и става въпрос за едно малко градче в щатите, където са събрани всички мозъци на планетата да си правят откритията и във всеки епизод става по някой интересен инцидент Wink
Много е забавно и приятно Simple Smile
Жалко, че е само 12 серии, ще излиза 2-рия сезон лятото или есента.

# 57
  • Мнения: 1 999
Докато чаках да мине почивката на любимите ми сериали попаднах на едно много симпатично сериалче, което по нищо не им отстъпва.
Казва се Еврика и става въпрос за едно малко градче в щатите, където са събрани всички мозъци на планетата да си правят откритията и във всеки епизод става по някой интересен инцидент Wink

Дай линк, за да го видим. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 2 180
А гледали ли сте трите серии на  "The Lost Room"? Невероятен е! Жанра е подобен.
http://www.tv.com/the-lost-room/show/65382/episode_listings.html … tag=episodes;more

# 59
  • Мнения: 663
Докато чаках да мине почивката на любимите ми сериали попаднах на едно много симпатично сериалче, което по нищо не им отстъпва.
Казва се Еврика и става въпрос за едно малко градче в щатите, където са събрани всички мозъци на планетата да си правят откритията и във всеки епизод става по някой интересен инцидент Wink
Много е забавно и приятно Simple Smile
Жалко, че е само 12 серии, ще излиза 2-рия сезон лятото или есента.
Аз го изгледах и съвсем бях забравила за него, добре 4е напомни, то има още време де...

Общи условия

Активация на акаунт