препоръ4айте ми алерголог

  • 584
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
здравейте мами!Ве4е 2 пъти лежим с малкиат ми син в болница и  никакъв ефект продалжава да диша като дартвейдър от междузвездни войни Joy.първият път бяхме с диагноза бронхиолит ац  и 2 дни след изписването отново запо4на да свири,след 3 седмици инхалации и сиропи отново ни приеха.Този път диагнозата е алергия-неопределена.И сега сме с бейбихалер,фликсотид и вентолин.Струва ми се 4е тук не могат да разберат то4но какво му е и да предпишат правилното ле4ение,за това търся специалист наясно с тези проблеми.

# 1
  • Мнения: 155
На нас ни препоръчаха доц.Переновска и засега се консултираме с нея! Но съм чувала и много добри отзиви за доц. Мустаков   newsm10

# 2
  • Мнения: 155
Д-р Мустаков - ние ходихме при него  и съм доволна. Всъщност така и не чух името на друг изтъкнат алерголог педиатър, той е спряган за един от най-добрите в специалността. Правят се изследвания, за да се установят причинителите на алергията и се назначава лечение след това. Мисля, че изследванията не се поемат от здравната каса и се работи с предварително уговорен час, защото графикът е много натоварен. Говорим за частния кабинет, иначе мисля, че работи в Медицинска академия.

# 3
  • Мнения: 35
дайте ми някакви координати на др.Мустаков

# 4
  • Мнения: 155
Това е адресът на частния кабинет, другия не го знам точно  Embarassed.

София 1606
бул. "Прага" N14
тел. 02 / 952 59 40     

Всеки работен ден:
от 9:00 до 12:00 ч. и
от 15:00 до 18:30 ч.

Общи условия

Активация на акаунт