До кога захар във водата на бебо?

  • 1 526
  • 46
  •   1
Отговори
Моля споделете как подслаждате водата на бебоците и до кога?

# 1
  • София
  • Мнения: 480
Никога не съм подслаждала водата.

# 2
  • Мнения: 474
Въобще не я подслаждам по съвет на педиатърката. А и не настоявам да пие вода, защото е само на кърма.
От родилния дом ни казаха на 100 гр. вода 1 к.лъж. захар, но аз се доверявам на мнението на педиатъра ни.

# 3
  • Мнения: 1 064
Ама защо трябва да се подслажда водата?!? newsm78 На мен в родилното ми казаха да давам глюкоза, заради жълтеницата, а вода ми казаха да не давам, а ако давам да е малко и преварена...

# 4
  • Мнения: 3 334
подслаждах я до 2-ри месец,но по-добре не я подслаждай.................няма смисъл в това.Ако знаех по-рано нямаше и аз да я подслаждам.

# 5
  • Мнения: 1 666
По-добре не я подслаждай, ако има жълтеница - давай глюкоза.
Аз никога не съм подслаждала.

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
До никога.
Не само подсладена, ами никаква вода не искаха да пият и двете и то до доста късно - 8-9 месеца (тогава спрях да ги кърмя всъщност).

# 7
  • Мнения: 5 393
Ако подслаждаш заради жълтеница- по-добре глюкоза.Аз давах вода около 3 седмици- подсладена, след това престанах-Иво беше само на кърма до 6ти месец някъде.

# 8
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Захар - не съм слагала!

# 9
  • Мнения: 505
И аз не слагам захар.

# 10
  • светлата страна на Луната
  • Мнения: 67
Захарта е вредна под всякакъв вид! Twisted Evil Вода не сме давали още, а и тя няма желание. Захар също не сме опитвали. Целувки на бебоците!  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 272
Захар не съм слагала, а и тя не искаше вода. И сега едва се излъгва да пийне 1-2 глътки.

# 12
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
До никога.

# 13
  • Мнения: 94
И аз не съм слагала захар.

# 14
  • Мнения: 6 164
Не съм слагала!  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт