Хората казват, че когато споделиш олеква.............

  • 2 266
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 55
Момичета,къде отидоха другите мнения? Нещо нередно ли казахме???

# 16
  • Мнения: 4 324
Бо, нищо не сте направили Simple Smile Споко Simple Smile

Почивните дни имаше срив в системите Simple Smile Загубиха се мнения и теми публиквани от 4-ти до 09.12

# 17
  • Мнения: 55
Благодаря Таня! И аз нямах нет тези дни и за това не можах да влизам в сайта. За съжаление новините които имам са много лоши. Излязоха резултатите от задълбочената спермограма на съпруга ми , които са направо ужасни за момента, а и аз нямам никакво развитие този месец!!! Шансовете,които имаме са нищожни..............Д-рът ни каза че за съжаление ще се наложи със сигурност да предприемем сериозни мерки. И той като ме видя колко съм отаяна от това положение се опита да ме успокои че имам достатъчно време и да не бързаме и след три месеца пак да направим спермограмата,но да ви кажа честно......направо се сринах.За сега няма да правим нищо, мъжът ми ще пие някакви билкови хапчета три месеца, а аз трябва да отида чак когато си отиде "лелката". Остава ни само едно: Да се надяваме да стане чудо!!!! Ето така стоят нещата при нас, идват празници на които отново ще бъдем двама!!! Cry

# 18
  • Мнения: 157
Здравей, Бо!
И при моя съпруг нещата стояха по идентичен начин - спермограмата му не беше много добра. Около две години опити - нищо ... След продължително и за съжаление безрезултатно лечение с някакви билки (вече не съм сигурна за името) се свързахме с д-р Д-р Милен Кацаров, уролог-андролог
тел. 02/8525852, ул. Шандор Петьофи №39, понеделник и сряда от 14:30 до 16:30ч. Не му правя реклама, не изключвам вероятността да има и недоволни от него, но на нас този човек помогна изключително много. След първия месец от лечението, което предписа на мъжа ми бях бременна. Искрено ви пожелавам успех!  Hug

# 19
  • Мнения: 561
Бо, напиши какви са резултатите от спермограмата и къде я правехте, моля.

# 20
  • Мнения: 553
Бо, напълно те разбирам мила  Hug Всички имаме трудни моменти и на всички ни олеква поне малко като споделим тук. Както са ти писали момичетата - има и по-страшно. Не че омаловажавам проблема ти. Но сама виждаш, че не е неразрешим. А понякога стават и грешки в изследванията, не бързай да се отчайваш.
И аз мисля, че каквито и да са показателите на спремограмата, ти трябва да си направиш снимката. Знам, че те е страх, и аз се страхувах ужасно много. Но очите на страха са големи, като го направиш сама ще се убедиш, че не е толкова страшно.
Отиди при  наистина доказан специалист. Този, който те е стимулирал и тъпкал с лекарства без да ти провери тръбите, не е специалист според мен. И най-добре си избери клиника по стерилитет, не разчитай на кварталния гинеколог, колкото и да го препоръчват жените, които са раждали при него. Той не е специалист по стерилитет.
Мое лично мнение е, че не е нужно да водиш мъжа си на всяко изследване. Мъжете са по-страхливи от нас, а и не им е много приятно да чакат пред гинекологичен кабинет. Когато наистина е необходимо, трябва да е с теб, но не виждам защо трябва да идва при всеки обикновен преглед или даване на кръв за изследване.
Хайде, горе главата и смело напред  Hug Напълно те разбирам за празниците, и аз се чувствам така вече 4 години (а сега след неуспешното ин-витро направо ми иде да се скрия някъде докато минат всички празници  Sad), но трябва да продължим напред, друг начин няма.

# 21
  • Мнения: 55
Здравейте! Аз посещавам един от най-добрите специалисти по стерилитет в Пловдив, но въпреки това не съм се отчаяла от резултатите ни. Колкото и смешно да звучи аз все още вярвам в това че чудеса стават и ще чакам да дойде и нашият ред. Що се отнася до изследванията то мъжът ми не идва всеки път с мен защото и на мен не ми е приятно да ме притеснява допълнително и без това трудно успявам да го накарам да дойде когато трябва,макар и това да е рядко. Да, вярно е че мъжете са по слаби от нас и това се дължи на факта,че те никога не споделят проблемите си,докато ние винаги го правим. Относно изследванията ни , последните са правени в новата клиника по стерилитет Селина и затова съм сигурна че няма грешка. Аз си знаех че резултатите няма да са добри, но въпреки това вярвам че ще се опрявят с времето. Искам само да кажа,че каквото и да става, и да имаме и да си нямаме наши деца , винаги има такива които чакат своите майка и татко и можеби това ще сме ние!!! Още веднъж благодаря на всички, които ме подкрепиха и призовавам другите жени, които са на моето  положение да не се предават, защото след всеки залез идва изгрев!!!

# 22
  • Мнения: 55
Любовта има свои закони на развитие,
свои възрасти като цветята,
свое жарко лято и накрая есен,
която за едни е топла, светла и плодотворна,
а за други хладна, гнила и безплодна!!!
                                     Белински

Общи условия

Активация на акаунт