С какво ви дразнят най-много съпрузите ви?

  • 3 532
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Кое нещо най-много ви дразни във вашите мили съпрузи?Аз примерно отка4ам като запо4не да си марда палеца на крака... ooooh!Незнам защо но все едно ми вади нерви4ките с памук #2gunfireДобре 4е ме разбира само като го погледна... Twisted EvilИ спира на секундата!Много го оби4ам,но за това нещо.... немога да намеря сили да го преодолея! #Cussing outПо-силно е от мен CloseА вие,нервирате ли се за неща за които не си струва?Или само мен ме гони параноята newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
Моят съпруг не е нервен,но има навика ,като седне за по продължително време да трепери с двата си крака.Направо полудявам,като го прави.в началото мислех,че е болест,но вече не.

# 2
  • Мнения: 6 167
с нищо.

# 3
  • Мнения: 4 053
дразни ме като си зареже чорапите там където ги е сабул,а това е където му падне Crossing Arms

# 4
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Излиза от банята и оставя хавлията където му попадне!Същото важи и за дрехите и  това,че не мога от него да се вредя за компа! #2gunfire

# 5
  • Ruse
  • Мнения: 390
ми и моя има същия лош навик като мъжа на марианасот-като седне някъде и запо4ва едно поклащане и полюшкване на тези крака Sick-без нерви ме остава

# 6
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
дразни ме факта че е безкрайно разхвълян човек - хърля, събува, съблича, оставя всичко, където и както завари, но това си го знам и затова се ожених за него, не можах да го превъзпитам кой знае колко в това отношение, но нали трябва да има нещо, което да ме дразни, така или иначе си го обичам и с недостатъците

# 7
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Дразни ме че като седне на компа не се сеща да ми обърне внимание Cry,за другото-изтърпява се  Peace.

# 8
  • Мнения: 1 761
С нищо не ме дразни.

# 9
  • Мнения: X
С това, че е безбожно разхвърлян  smile3515, направо ме влудява!  И с това, че хърка, с тази разлика, че последното не зависи от него, докато за разхвърляността би могъл да  направи нещо Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 883
Не затваря вратите и не гаси лампите, като папагал повтарям всеки ден да го прави, бележки бях залепила, но нямаше ефект.

# 11
  • Мнения: 5 468
Като почне да спори с мен Sick, просто откачам... Няма си работа и айде сега, малко да поспорим.

# 12
  • Мнения: 4 668
Много говори по GSM-а , просто все му е на ухото  Sad още преди да помисли има ли смисъл да се обажда и вече е набрал ... лично на мен понякога ми звъни и по 20 пъти на ден , направо ми скъсва нервите  Sick
А , също така непрекъснато забравя къде е сложил разни неща , просто изчезват ... и се почва едно търсене ... не ти е работа !

# 13
  • Мнения: 1 370
С това, че е прекалено студен и мълчалив, вечер винаги чете преди лягане, а знае, че аз не мога да заспя на светлина, ама аз съм си го избрала и си го обичам Wink

# 14
  • Мнения: 295
Май повечето мъже са разпиляни (според нас жените), а според тях си имат своя си мъжка представа за порядък. и мъжът ми е от разхвърляните, но свекърът ми го надминава. Надявам се поне синът ми да е по-прибран...

# 15
  • Мнения: 7 723
Май повечето мъже са разпиляни (според нас жените),

Не си права, за съжаление Rolling Eyes
моят пък го гони манията всичко да е подредено- да няма нищо разхвърляно Rolling Eyes

Като види, че съм оставила нещо отвън, той го прибира където му падне- само и само да е "подредено".

Големият му личен проблем е , че когато си "прибере" нещо негово само и само да не е отвъни той не знае после къде си го е скрил от себе си, е-тогава направо откача   smile3515

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 08:08 от mylenka

# 16
  • Мнения: 125
 Драzни ме когато играе на някоя игра на компа и си сложи и слуШалките. И край - ИzклИУчва и zвук и картина от околния свят Twisted Evil.Добре че се случва рядко.

# 17
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Разхвърлян е и не прибира нищо- нито дрехи, нито масата след ядене, като играе на компа или гледа някой филм ни приема ни предава, мързи го да си чисти колата, все аз съм виновна като му няма нещо, което не помни просто къде го е сложил, само прави някакви намеци за секс и говори простотии по всяко време на денонощието Crazy

# 18
  • Мнения: 818
Ооо това с краката направо ме влудява.Не стига,че краката ами и понякога цялата маса подскача с него.Аз го бъзикам:Пак почна да вибрираш  hahaha

# 19
  • Мнения: 4 546
Май повечето мъже са разпиляни (според нас жените),

Не си права, за съжаление Rolling Eyes
моят пък го гони манията всичко да е подредено- да няма нищо разхвърляно Rolling Eyes
и моят е от този вид  ooooh!
много ме дразни, че прави бавни нещата. голямо туткане, голямо нещо  Close
също ме дразни, че вечер заспива на дивана  Close

# 20
  • Smallville
  • Мнения: 994
Дразни ме че като седне на компа не се сеща да ми обърне внимание Cry,за другото-изтърпява се  Peace.
И при мен е така Cry

# 21
  • Мнения: 114
Дразни ме с много неща (ама дреболийки) и се старая да не се ядосвам .Задоволявам се само с мрънкане... Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 621
Може би с това, че е страшно разхвърлян  newsm78

# 23
  • Мнения: 6 461
дразни ме като си зареже чорапите там където ги е сабул,а това е където му падне Crossing Arms
Много е важно,обаче нашите чорапи да се сложат в някой ъгъл-както казва той"там се поставят" ooooh!........... Crazy

# 24
  • Мнения: 3 334
Дразни ме,че си запилява чорапите където му падне,дразни ме,че е ранобуден и снове из къщата като луд всяка сутрин  от 5,30 часа и се чуди какво да прави  Crazy

# 25
  • Мнения: 745
Дразни ме когато седне да гледа нещо по ТВ и не ми обръща внимание ( добре поне че от компютри не разбира  Crazy)

# 26
  • Мнения: 780
оооооо това за "вибрирането" на краката и мене ме влудява Twisted Evil както и разхвърлените дрехи и попиляните чорапи където дойде
ама има нещо друго което направо може да ме докара до истерия когато му кажа нещо той първо казва КАКВО и чак после след малко време го прави евентуално
и един пресен пример от снощи Mr. Green
нещо се вареше и започваше да кипи и аз му казвам вдигни капака ама с леко висок тон та уж да стане по-бързо и той КАКВО? аз повтарям като повишавам тон и той КОЙ КАПАК?
и като го вдигна вече нямаше смисъл защото печката беше за чистене Crossing Arms Close

# 27
  • в Низината
  • Мнения: 705
Много се дразня, когато се навечеря и след половин час вече е заспал. Не стига, че цял ден не сме се виждали и ни остава време за нас само вечер, когато детето заспи, а той....
Как да не се дразня? #Cussing out

# 28
  • sofia
  • Мнения: 171
Най ме дразни когато говори по мобилния да ходи натам-насам.  phoneuuНаправо откачам Shocked.И когато си събува мръсните чорапите наобратно,а после след прането аз трябва да ги обръщам на лице Laughing

# 29
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Моя бие всички тук изброени на куп, 1-во разхвърлян кое къде събуе там си остава докато не го преместя, говори по джиесема непрестанно , чете вечер списания ,не си вдига масата , не хвърля боклука и дори немога да ги изброя , но да ми здрав и жив без него немога колкото и да ме дразни обичам си го такъв .

# 30
  • Мнения: 8 917
Дразни ме, когато съм вече раздразнена от нещо друго, т.е. обикновено - не ме дразни. Peace

# 31
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
 Drunk Drunk smile3546  smokeuu Wine Glass Wine Glass cheers  ruporuu argue smile3513
     НЯМАМ ДУМИ!

# 32
  • Мнения: 2 197
1. Вместо да потърси нещо ме пита къде е (примерно в хладилника има 3 рафта, той ме пита къде е бирата).
2. Никога не гледа кое пране е в пералнята и кое в кофата - слага всичко в кофата и после трябва да вадя излишното.
3. Никога не мога да разчитам, че ще купи правилното нещо - или ще е забравил съвсем или ще е грешно.
4. Не мога да го откъсна от телевизора. Действа му като притегателен център, в момента, в който влезе е залепнал за дистанционното (всъщност той се оплаква, че аз съм така с компютъра и май има право.)
5. Разказва ми истории по много пъти. Поне не лъже де, всеки път звучат еднакво.
Това е в общи линии.

# 33
  • Мнения: 750
Малеее...моми4ета,6те ме накарате да издам книга GrinningВсе съм си мислила 4е аз нещо не ми е наред Thinking 4е се дразня от някакво мърдане на палеца на крака Joyама сега се успокоих...не съм сама! #CrazyА това с 4орапите...ако моя си ги захвърля където му падне ще го  #2gunfire!!!Но каквито и да са мъжлетата ни-без тях неможем!Оби4кайте си ги,такива каквито са(но не се отказвайте от опитите да ги промените) Joy JoyТоку виж 4е са станали идеални...а ние ще по4нем да се дразним 4е са такива Grinning GrinningТипи4но по женски Joy Joy

# 34
  • Мнения: 5 362
С това,че е страшно разхвърлян и понякога дребнав.

# 35
  • Мнения: 96
Разхвърлян е и не прибира нищо- нито дрехи, нито масата след ядене, като играе на компа или гледа някой филм ни приема ни предава, мързи го да си чисти колата, все аз съм виновна като му няма нещо, което не помни просто къде го е сложил, само прави някакви намеци за секс и говори простотии по всяко време на денонощието Crazy
Това все едно аз съм го писала Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, за такива неща не се нервирам - всеки си има странности...
Нервира ме например това, че понякога е много дребнав.

# 37
  • Мнения: 1 893
Дразни ме, като застане пред отворения шкаф и чака туй, дето го търси, само да се обади  Close
Дразни ме, когато го попитам, дали иска супа например, да ми отговори " ми то има ли?" /"ми не, само си питам"  Twisted Evil /
Преди ме вбесяваше, когато пъхне в готовата за пускане пералня нещо, което не е за там. Обаче, след като веднъж му "съдействах" да си боядиса в розово повечето ризи, е мнооого внимателен вече  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 656
Дразни ме когато седне да гледа нещо по ТВ и не ми обръща внимание ( добре поне че от компютри не разбира  Crazy)
Peace

# 39
  • Мнения: 26
Моя бие всички тук изброени на куп, 1-во разхвърлян кое къде събуе там си остава докато не го преместя, говори по джиесема непрестанно , чете вечер списания ,не си вдига масата , не хвърля боклука и дори немога да ги изброя , но да ми здрав и жив без него немога колкото и да ме дразни обичам си го такъв .

# 40
  • Мнения: 162
Като гледам до тук по отговорите ми става ясно че почти всички  мъже са доста разхвърляни(включително и моя) #Cussing out и че няма да се промерят това си е другия доказан факт! Когато започнем да им се караме за разхвърляните кърпи, висенето на компютъра цяла вечност, чорапите по пода.. както и всички други дрехи от вратата, привикването през 5 мин за това и онова, че те немогат да станат fight - тук започва тяхното оправдание че са по цял ден на работа, че изкарват пари- а ние само харчим, че им е много тежко и очакват като се приберат от работа изморени- поне да има кои да ги разбира и да ги обслужва"помага" вкъщи Е дами нямаме какво повече да кажем освен ако не си търсим скандала... От личен  опит казвам че сам пробвала хиляди пъти да накарам моя да свърши нещо..  е без резултатно- само сме се карали- Аз обаче открих на  моя слабото място- и то далеч не се крие в това да изливам цялата си ярост върху него- а точно обратното с мили думи и номера ставал Flutter сега дори като се прибере от работа си закачва дрехите на закачалката- че преди винаги ги хвърляше на земята- а от това подивявах. Сори че стана толкова дълго- но сега нещо ми се "бъбри"

# 41
  • Мнения: 620
Моят съпруг не е нервен,но има навика ,като седне за по продължително време да трепери с двата си крака.Направо полудявам,като го прави.в началото мислех,че е болест,но вече не.

Същата работа Twisted EvilА като му направя забележка да престане да "шие",ми вика "остана ми само още
един ръкав да довърша". Close
Но от всичко най-много се дразня като му кажа нещо да не дава знак,че ме е чул,камо ли разбрал Twisted Evil
Все едно си говоря на стената буквално..........,което доведе до куп проблеми,най-малкия от които,че почти
престанах да си говоря с него SunglassesПък после аз съм била виновна...........че кой друг Rolling Eyes

# 42
С това, че си гризе ноктите и най-лошото е, че дъщеря ни гледа от него и тя започна да си гризка ноктите.
Колкото и да се старя да подредя нещата, всичко да е на определени места, той никога нищо не може да намери, дори да е пред очите му.

# 43
  • Мнения: 750
Дразни ме, като застане пред отворения шкаф и чака туй, дето го търси, само да се обади  Close
Дразни ме, когато го попитам, дали иска супа например, да ми отговори " ми то има ли?" /"ми не, само си питам"  Twisted Evil /
Преди ме вбесяваше, когато пъхне в готовата за пускане пералня нещо, което не е за там. Обаче, след като веднъж му "съдействах" да си боядиса в розово повечето ризи, е мнооого внимателен вече  Mr. Green
ТОВА БЕШЕ НОМЕР 1!!! Peace Peace PeaceКато за първа страница на книгата ми Joy Joy Joy

# 44
  • Мнения: 4 392
... постоянно ме пита какво има за ядене (сякаш не знае, че няма нищо hahaha
... хърка
...играе някакви игри на компа. ooooh!(Били много "стратегически")

Но много си го обичам! Heart Eyes
Моите кривини са повече.

# 45
  • Мнения: 1 893
Дразни ме, като застане пред отворения шкаф и чака туй, дето го търси, само да се обади  Close
Дразни ме, когато го попитам, дали иска супа например, да ми отговори " ми то има ли?" /"ми не, само си питам"  Twisted Evil /
Преди ме вбесяваше, когато пъхне в готовата за пускане пералня нещо, което не е за там. Обаче, след като веднъж му "съдействах" да си боядиса в розово повечето ризи, е мнооого внимателен вече  Mr. Green
ТОВА БЕШЕ НОМЕР 1!!! Peace Peace PeaceКато за първа страница на книгата ми Joy Joy Joy

А тя как ще се казва? Щото номера имам за няколко първи страници  Mr. Green

# 46
Разхвърлян е и не прибира нищо- нито дрехи, нито масата след ядене, като играе на компа или гледа някой филм ни приема ни предава, мързи го да си чисти колата, все аз съм виновна като му няма нещо, което не помни просто къде го е сложил, само прави някакви намеци за секс и говори простотии по всяко време на денонощието Crazy

И моят прави същото, само дето не играе на компютера.  А като се ядосам и му направя забележка се изненадва как така нямам време да разтребвам след него, какво чак толкоз съм имала да върша?! В главата му напоследък май има бръбмари -доста е изпростял. казах му да си направи IQ тест, ей така за себе си - резултата не искам да го знам, то от поведението му се вижда... та, рекох да посетя темата да видя на какав хал са другите съпрузи. Ама, в това отношение май не сме аномалия Wink

# 47
  • Мнения: 189
Ох, и моя мъж е много разхвърлен. Направо умирам като ми каже "къде ми е......, а къде ми е.....". И още нещо ме вбесява: за всичко се допитва до майка му, сякаш е малък да вземе сам решение. Чак ми идва да #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 48
  • Мнения: 1 212
Драzни ме когато играе на някоя игра на компа и си сложи и слуШалките. И край - ИzклИУчва и zвук и картина от околния свят Twisted Evil.Добре че се случва рядко.

Eто това е и нашият случай !!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
При нас обаче е потребност като въздуха и слънцето......
В тези "свещени" за него часове, често съм си мислила , че и полилея да падне с трясък на пода, няма да бъде забелязан..... ooooh!

Иначе и разхвърляността много ме дразни , но тук проблема си е повече мой, защото аз съм маниачка в това отношение.

# 49
  • Мнения: 1 629
И да ме дразни, това си е мой проблем, нещо интимно, лично и много СЕМЕЙНО. Това, да разправям напред назад какъв е мъжът ми, дразни ли ме, обича ли ме или просто си е мухльо, граничи не само с лошия вкус, но и с лошия разсъдък. Тук няма омъжени насила, надявам се, та, вие сте си ги избирали. С отворени очи.

# 50
  • Мнения: 4 176
 Всичко зависи от настроението ми в момента Laughing Поняга всичко ме дразни Simple Smile

# 51
  • Мнения: 9 682
И да ме дразни, това си е мой проблем, нещо интимно, лично и много СЕМЕЙНО. Това, да разправям напред назад какъв е мъжът ми, дразни ли ме, обича ли ме или просто си е мухльо, граничи не само с лошия вкус, но и с лошия разсъдък. Тук няма омъжени насила, надявам се, та, вие сте си ги избирали. С отворени очи.
Peace

# 52
  • Мнения: 2 019
трудно става от компа и си гризе ноктите на ръцете

# 53
  • Мнения: 3 360
Три неща! Crossing Arms
 Не му се става от компютъра,не си знае кое къде му е и все пита.... Shocked и ....чорапите естествено Close-хвърля ги където му падне,а малката върви и ги крие и пак се започва-"къде са ми?????' hahaha

# 54
  • Мнения: 109
- доста е разхвърлян
- малко разсеян
- понякога многословен
Но всичко това го знаех преди да се оженим. Моите недостатъци са повече Blush

# 55
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
И да ме дразни, това си е мой проблем, нещо интимно, лично и много СЕМЕЙНО. Това, да разправям напред назад какъв е мъжът ми, дразни ли ме, обича ли ме или просто си е мухльо, граничи не само с лошия вкус, но и с лошия разсъдък. Тук няма омъжени насила, надявам се, та, вие сте си ги избирали. С отворени очи.

А защо тогава пишеш в темата?Simple Smile

По темата: Дразни ме защото е много подреден и все мърмори по нас че разхвърляме. Еи го сега седи зад мен, ремонтира старата мишка и мърмори че някой я е пипал с мазни пръсти:))))) Дразни ме и с това че като се разбеснея не се включва ами си мълчи или направо излиза от стаята и няма по кой да викам.
Но пък щеше много повече да ме дразни ако беше различен, затова си го искам такъв.

# 56
  • Мнения: 4 451
Много е зает и времето все не му достига. Това ме дразни понякога или по-скоро ме натъжава, защото обожавам, когато е край нас Hug. Но зная, че го прави за наше добро (работи много). Обичам го такъв какъвто е. Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 6 164
Като почне да чистофайничи или умишлено ме игнорира, за да ме дразни.

# 58
  • Мнения: 750
И да ме дразни, това си е мой проблем, нещо интимно, лично и много СЕМЕЙНО. Това, да разправям напред назад какъв е мъжът ми, дразни ли ме, обича ли ме или просто си е мухльо, граничи не само с лошия вкус, но и с лошия разсъдък. Тук няма омъжени насила, надявам се, та, вие сте си ги избирали. С отворени очи.
Разбира се 4е ние сме си си ги избирали,никой не ни е заставял с пистолет на главата Rolling Eyes!Ние с моми4етата се забавляваме като си споделяме,а ти не ни пре4и моля Mr. Green!  Моми4ета,как само картинно описвате ситуациите не е истина Joy!Като епизод от комедийният сериал,,Вси4ки оби4ат Рейманд,,!Много сте забавни Joy Joy Joy

# 59
  • Монтана
  • Мнения: 499
ooooooo с много неща се дразним и двамата-аз умирам да ми е чисто и подредено,а той сякаш на инат прави обратното.И наи много ме дразни когато ми се прави на шеф и не оценява моята работа и не на последно място че когато искам да е моята не винаги се получава-еееееее те тогава побеснявам  #2gunfire

# 60
  Дразни ме , че е педант и прекален реалист, та чак до песимизъм го докарва.А беше такъв шегаджия, като се оженихме.Гадния живот го смачка #2gunfire
  Че е нервен и си свирка народни песни, като е ядосан.Мммм, незнам къде ми бърка  Close
А най-много ме е яд като си свари кафето на току-що измитата печка в плитка метална чиния Shockedи стане кафяв ореол наоколо.И това 3 пъти на ден.

 Обаче пък е неповторим, едва ли има друг такъв като него и си го обичкам аз  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 2 751
1. Вместо да потърси нещо ме пита къде е (примерно в хладилника има 3 рафта, той ме пита къде е бирата).
2. Никога не гледа кое пране е в пералнята и кое в кофата - слага всичко в кофата и после трябва да вадя излишното.
3. Никога не мога да разчитам, че ще купи правилното нещо - или ще е забравил съвсем или ще е грешно.
4. Не мога да го откъсна от телевизора. Действа му като притегателен център, в момента, в който влезе е залепнал за дистанционното (всъщност той се оплаква, че аз съм така с компютъра и май има право.)
5. Разказва ми истории по много пъти. Поне не лъже де, всеки път звучат еднакво.
Това е в общи линии.

ХАХАХАХА  Hug Това все едно а съм го писала Hug
Е, не едно към едно, но много се доближава.
Като добавя, че моят много забравя...пословично!

# 62
  • София
  • Мнения: 2 162
-очаква да правя неща, които самия той не прави и е много обиден като му го кажа;
- постоянно развива теории, които нямат нищо общо с реалността и очаква от всички да му ръкопляскат;
-голяма скръндза е-  ooooh!ако го оставя в къщи всичко ще е втора употреба, а прозорците ще са облепени с хартия вместо пердета;
Но като си погледна децата и всичко ми минава. А и както каза Мюриель- като съм гледала да не съм си слагала розовите очила. Mr. Green

# 63
  • Мнения: 1 038
Пърди и се оригва,това ме дразни,от десет години не мога да излеза на глава  с него,знае че ме дразни и ми е гадно,но ефект няма,но борбата продължава. LaughingКогато пуши не мога да го гледам,защото ме изнервя,върти си цигарата в пепелника постоянно тръска извън него,дърпа сякаш не е пушил от два дена.Когато си лягаме винаги си катери краката върху мен и не мога да се завъртя,постоянно ме отвива и се увива като буба докато аз мръзна,но проблема е решен,слагам две завивки вече. LaughingКогато не вдигам телефона (обикновенно е само на вибрация,в работата нямаме право да носим телефон,но въпреки това нося)винаги ме пита къде съм си завряла телефона. Crazy

# 64
  • Мнения: 108
Пърди и се оригва,това ме дразни,от десет години не мога да излеза на глава  с него,знае че ме дразни и ми е гадно,но ефект няма,но борбата продължава. LaughingКогато пуши не мога да го гледам,защото ме изнервя,върти си цигарата в пепелника постоянно тръска извън него,дърпа сякаш не е пушил от два дена.Когато си лягаме винаги си катери краката върху мен и не мога да се завъртя,постоянно ме отвива и се увива като буба докато аз мръзна,но проблема е решен,слагам две завивки вече. LaughingКогато не вдигам телефона (обикновенно е само на вибрация,в работата нямаме право да носим телефон,но въпреки това нося)винаги ме пита къде съм си завряла телефона. Crazy
Почти същата картинка да не кажа едно към едно плюс супер разхвърляне и въпреки усилията ми ( говорих говорих и накрая взех да крия нещата които не са си на място Като му го направих 4 5 пъти тоя номер и не му ги дадох  взе да вдява и сега изобщо не си хабя речника излишно Не е ли на място айдее...) Mr. Green А пък после снахите лоши ааааааа  bambam

# 65
  • Мнения: 1 403
1. Вместо да потърси нещо, ме пита къде е
2. Повтаря историй по хиляди пъти
3. Като се загледа в TV нищо не 4ува  #2gunfire
4. Заспиването в дневната
 Има и още доста, но сега не се сещам  newsm62

# 66
  • Мнения: 2 723
Ами ако съм в добро настроение не ме дразни с нищо, но има няколко дребни нещица:
1. Заспива пред телевизора
2. Ако гледам нещо по телевизията, чака само да стана или да пуснат реклами за да смени на евроспорт
3. Може по цели нощи да зяпа евроспорт и тогава не заспива
4. ПОстоянно върви след мен и гаси лампите, които съм забравила светнати и не пропуска да ми напомни, че съм забравила да загася в банята примерно
5. Държи си GSM-а на вибрация и почти никога не го вдига като е извън офиса през зимата, защото му е в дйоба на якето
6. Забравя постоянно, от известно време слава богу си записва
7. Пуши по улиците
8. Като се наядем, винаги казва, че той ще вдигне масата, ама след малко, като си почине. Наистина я вдида, ама през това време празните чинии ми вадят очите

Сигурно има и още, ама за сега толкова Twisted Evil

# 67
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Мен ме дразни като седне да играе нещо on-line и понеже е "на живо" изключва от всичко останало и не обръща внимание даже ако му крещя в ушите. Понякога като е в настроение казва по едно "аха", "добре" или нещо от сорта, а после разбирам, че всъшност нищо не е чул от това, което съм коментирала с него и ми е отговарял само за да го оставя намира.
Друг негов гаден навик е да виси по цял час в банята като се къпе. Аз съм готова за пет минути и това с дългите вани не го разбирам, особено като си мъж. В смисъл: чакам го цял ден да си дойде от работа и да поиграе с децата, а той влезе да си вземе "един душ" и се появи чак малко преди времето за лягане

# 68
  • Мнения: 644
Дразни ме че като седне на компа не се сеща да ми обърне внимание Cry,за другото-изтърпява се  Peace.


Божичко мислих си,че сме единствените в тая ситуация,но НЕ    Mr. Green направо ме побърква с това висене на компа,направо ми идва  comp03

# 69
  • Мнения: 2 270
Това, което ме дразни най-много е, че никога не върши нещата на момента, винаги отлага, за неговинаги: " има още време", повтаря ми "Сега за къде бързаш" и т.н. - това направо ме вбесява.

# 70
  • Мнения: 126
Най-много ме дразни това,че си гризе ноктите,оригва се,бърка си в носа.................много са

# 71
  • Мнения: 268
Зависи в какво настроение съм ,но по принцип ме дразни с:
1 . Огромната си мания към колите (високи скорости ,тунинг) ,постоянно ми бъбре за коли и ме привиква на компа да гледам снимки , а като му кажа 4е ми е досадно ве4е съм винивна 4е не се интересувам от слабоста и интересите му  Close
2 . Не си прави никаква сметка на парите и хар4и неразумно  #2gunfire
3 . Като седне на компа и все едно го няма #Cussing out
4 . Като вземе да спори за дребни глупости и се нерви все едно кой знае какво

# 72
  • Мнения: 3 248
Все още с нищо. Thinking Но пък и не ми е съпруг. hahaha

# 73
  • Мнения: 268
Дразни ме и с това 4е изпива 2.5 л бира ве4ер и е уформил не бирено корем4е ами цяла бъ4ва и въобще не се замисля за това ,яде като невиждал и е 118кг  #Crazy

# 74
  • Мнения: 5 317
С ревноста,в последно време с нервноста си.

# 75
Винаги ме пита къде са му чорапите,потниците,има ли нещо домашно да облече?!!!Като че не сме женени от години,ами е дошъл на гости.А много добре знае кое му е чекмеджето с бельото и т.н.Или пък като си изяде яденето,става,отваря хладилника и "Какво още мога да ям?Нищо!"А то е пълно с неща,ама нищо не му скача в ръцете...

Общи условия

Активация на акаунт