За цвета на белега от секциото

  • 1 949
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Здравейте мами,
Интересува ме кога избледнява белега от секциото, защото моят още е червен, а минаха почти 3 месеца. Мазах го с контрактубекс.
За мазането не съм го правила редовно, а когато се сетя.
При вас как беше?

# 1
Моят белег още е червен,вече 9 месеца.Не съм го мазала с нищо,мисля че с времето сам ще се заличи.

# 2
  • Мнения: 9 050
И моя още е червен. Мажа го , но само когато се сетя ( което по някога значи веднъж седмично ).

# 3
  • Мнения: 2 197
Моя също е още червен (дъщеря ми е на 7 месеца и малко), само от двата края започна да избледнява. Надявам се до другата година да избледнее съвсем.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 160
И моят си седи червен.Мазала съм се 2 месеца с Контратубекс, ама....няма ефект. #Crazy
Незнам дали въобще ще избледнее #Cussing out

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моят изчезна почти напълно около година след секциото.В момента (3 години след) се забелязва само на едно място, някой ден малкия може и да не повярва, че е раждан секцио Crazy

# 6
  • София
  • Мнения: 1 750
Моят вече е доста избледнял и сега е розов. Не съм мазала с абсолютно нищо.

# 7
  • Мнения: 4 629
Моят е тъмно розов сега. Много години ще трябва да минат докато избледнее напълно

# 8
  • Мнения: 220
Моят изчезна почти напълно около година след секциото.В момента (3 години след) се забелязва само на едно място, някой ден малкия може и да не повярва, че е раждан секцио Crazy

От самосебе си ли се заличи или го маза и дали се свива или си остава 10 см...?

# 9
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Моят изчезна почти напълно около година след секциото.В момента (3 години след) се забелязва само на едно място, някой ден малкия може и да не повярва, че е раждан секцио Crazy

От самосебе си ли се заличи или го маза и дали се свива или си остава 10 см...?
свива се от самосебе си и избледнява - аз имам такъв белег от операция от януари месец - 1 кум 1 е като след секцио и без да е мазан с нищо доста се е поизличил. но като ми е студено, например след баня, става кофти син цвят

# 10
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Моят се сви чувствително и сега едва се забелязва /2год.и половина след раждането/. Но взе да избледнява някъде след 6-я месец.

# 11
  • Мнения: 7 803
моя почти не се вижда, вече бял е. никога не е бил червен  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 1 448
На места бял, на места червен, честно казано не му обръщам кой знае какво внимание  Whistling

# 13
  • софия
  • Мнения: 495
моя почти не се вижда, вече бял е. никога не е бил червен  Rolling Eyes
При мен е същото,почти не се забелязва,а не съм го мазала с нищо Peace

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Моят отдавна не си личи.Не съм забелязала и да е червен.

Общи условия

Активация на акаунт