За Бейби Кучоло

  • 1 880
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46
Мислех да пусна специална тема , но видях че вече сте писали....Искам да споделя впечатленията си за въпросната бебешка серия "Кучоло" на фирмата Natura Hause - може да се каже , че съм пробвала (на себе си) повечето продукти и са невероятни. Това е италианска фирма и съм присъствала на презентация на продуктите...наистина са 100% натурални, хипоалергични и няма как да има странични ефекти . Капките за колики са ги ползвали 2 мои приятелки  и са изкл. доволни ! Срещнах мнение тук , че били "упойващи" и т.н. - не съм забелязала такова нещо у бебоците  Laughing
 Колкото до мен - ползвам кремчето п/в подсичане за разни ранички , при лишеи  , порязване и забелязох , че кожата заздравява по - бързо ......Тоал. мляко ми понася страхотно на лицето и тялото . А от Кучоло Енерджи се чувствам много добре тонизирана през деня  newsm68 В общи линии ....много много добри отзиви споделям за продуктите им . Скоро смятам да пробвам и серията им за тяло - кал п/в целулит и разни др. интересни неща има....  Peace

# 16
  • Мнения: 1 101
Даже не съм ги и чувала.....
Аз също  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 46
ААа,пропуснах да споделя - бебешкото олио е просто.... newsm74 Ползвам го за тяло и лице.... Peace

# 18
  • Мнения: 1 341
От скоро ползвам козметиката за дъщеря ми,и мога да кажа,че съм много доволна.Продуктите са натурални,и действат много добре на кожата на малката.За капките не мога да дам мнение,тъй като не съм ги ползвала.

# 19
  • Мнения: 1 217
Купих ги днес и ще пробвам довечера,защото и ние сме със силни колики и много се гърчи маминия златен а нощем се върти като пумпал.Дано да помогнат.
Но бях питала в доста аптеки и почти всички ме питаха какво е това.
Капките ги купих от аптеката в Люлин-9 "Принцеса"-6.50

Общи условия

Активация на акаунт