Плазмен телевизор - какъв????

  • 1 720
  • 18
  •   1
Отговори
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Хора,искаме да си купим такъв,ама в момента на пазара са толкова много марки,кой от кой по-скъп.....Давайте съвет,какво се гледа,/освен цената разбира се  Mr. Green/,какви са критериите newsm78

И разбира се да не е безумно скъп,че покрай ремонта съвсем се охарчихме Crazy Crazy

# 1
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Айде бе хора,никой ли няма да ми каже нещо Sad

# 2
  • София
  • Мнения: 8
Виж тук- най-доброто, което съм чел досега.

http://forum.setcom.bg/index.php/topic,22184.0.html

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
LCD е по-добре от плазма определено. Вие колко инча искате да си вземете?

# 4
  • Мнения: 9 095
определено за мен, а и за по- запознатите като мъжа ми най- добро си остава класиката Sony, но тя си знае и цената Wink, а не си мислете, че плазма и ЛСД е едно и също, по- добре дайте малко повече пари, но вземете ЛСД, отколкото после да ви болят главите Peace

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
ЛСД-то вади най-лош образ и на този етап не си заслужава парите.

# 6
  • Мнения: 3 576
...... отколкото после да ви болят главите Peace
Що ли още не ме боли глава???  Joy

Аз бих ти препоръчала Pioneer, Sony, Samsung - в този ред.
Нашият е Самсунг и до момента нямам забележки, идеален е.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 877
и ние се точим за такъв, ама на промоцийка нещо сега по празниците! дано!

# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
А защо никой не казва нищо за Philips - супер е марката, да не говорим, че миналата година спечели награда за най-добри цветове. Препоръчвам горещо Sony, но ако не можете да си го позволите Philips е идеалният вариант качество - цена!

# 9
  • Мнения: 2 768
Тъкмо това щях да пиша, PHILIPS правят телевизори без аналог!  Технологиите: Amby Light, Digital Natural Motion, Pixel Plus 2 HD    

# 10
  • Мнения: 9 095
плазмата до година- две сдава багажа, който и управител или собственик на черна техника да попиташ ще ти каже да не си даваш парите за плазма, ако наистина иска да си вземеш качество, не да си отика стоката Peace, ако искате ще питам милото за разликите Peace

# 11
  • Мнения: 9 095
ЛСД-то вади най-лош образ и на този етап не си заслужава парите.

за ЛСД има определени инчове за изработка на матриците при които картината е най- добра Peace

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ние също сме пред покупка на ТВ и мъжа ми ей-сега се върна от Технополис- обикалял, разпитвал, проучвал... Спрял се на ЛСД. Плазмите са все огромни и много скъпи. Ние ще купим 32 инча за малко под 2000 лв. (ама на мен пак ми се вижда много  Confused).

# 13
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ей,много ви благодаря на всички за мненията Hug

Сега разбирам че плазма и ЛСД, не са едно и също Crazy

Е,малко по-наясно съм какво да търся,благодаря ви  bouquet

# 14
  • Мнения: 9 095
няма защо, дано сме помогнали, ако имаш нужда от още информация за разликите, викай  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт