Фотошоп ІХ

  • 27 613
  • 384
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 884
Добре си го направила ( технически) , но  тази гола жена до детето хич не ми връзва. Не може ли да се закрие с някоя нежна фея ( прото идея)?

Ами това е фея  Crazy

# 46
  • Мнения: 672

Да, виждам, но ми е доста еротична за детска снимка. Разбира се това си е мое виждане , не се ангажирай с него. Peace

# 47
  • Мнения: 2 863
Аз пък от нямане на какво да правя, облякох феята:)
SheDevil, моля те не се сърди, ама така ми липсва всякакво вдъхновение, болна съм и ходя като заклано пиле и нищо не ми идва на ум, та като каза  джема за феята викам си я да й сложа една дрешка.

# 48
  • Мнения: 1 884
Аз пък от нямане на какво да правя, облякох феята:)
SheDevil, моля те не се сърди, ама така ми липсва всякакво вдъхновение, болна съм и ходя като заклано пиле и нищо не ми идва на ум, та като каза  джема за феята викам си я да й сложа една дрешка.

Напротив, даже ми стана много весело.  Hug
Ето още нещо, пак ще отнеса критики сигурно че е разголена ама на мен ми харесва. Много е екзотична тая фея. Облечи и нея ако желаеш  Laughing.


# 49
  • Мнения: 929
понеже и аз питах преди време- да си кажа урока-маркираш обекта, който ще изрязваш, от менюто : Select избираш  Feather. това служи да замазване на ръбовете- пробвай с различно число, аз ползвам 3-6 в зависимост колко размазано искам да стане ръбчето Hug
Благодаря ти
А ще ми кажете ли как да си изскарвам снимките по-големи при публикация. newsm78

# 50
  • Мнения: 2 863
Аааа, може би му е време вече на младежа да се заглежда по момичета, няма да му развалям гледката пак  с дрехи, а и тая е някак по секси Joy

# 51
  • Русе
  • Мнения: 7 791
pak se zapisvam newsm45

# 52
  • Мнения: 2 271
Петя, мини да обереш и линковете от предишната тема. Дори си мислех да ви предложа в първия постинг да стоят линкове към старите теми и само дадените линкове от предходната тема. Защото мноооого дълъг става вече.
Съжалявам,но времето за редакция на постинга е ограничено,а аз вече съм го пресрочила.Сложих каквото можах.А идеята за поставяне само на линкове към старите теми и такива от предходната тема е добра.Иначе 30 минути ми отне копирането на линковете!!

# 53
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
SheDevil,във втория колаж стълбичките със двореца от маските в руския форум ли е? Мисля, че там го видях и тъкмо се чудех как ще изглежда. Добро е.
И ме развеселихте с тези еротични феи  Joy
Петя, другия път ще гледам аз да пусна тема, не само да давам акъл. Hug
eli_dechkin, що така. НИдей рИва, ами вземи направи нещичко, покажи го, пък ние ще ти кажем "Браво" Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 1 884
микки, бекграунда е от там, от там си бях дръпнала и четки със стълби.

Айде нещо детско, без голотии Simple Smile

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 00:29 от SheDevil

# 55
  • Мнения: 1 884
понеже и аз питах преди време- да си кажа урока-маркираш обекта, който ще изрязваш, от менюто : Select избираш  Feather. това служи да замазване на ръбовете- пробвай с различно число, аз ползвам 3-6 в зависимост колко размазано искам да стане ръбчето Hug
Благодаря ти
А ще ми кажете ли как да си изскарвам снимките по-големи при публикация. newsm78

Отиваш на Image->Image Size->
На Document Size избираш мерната единица да не е пиксел, ами см. Въвеждаш си размера който желаеш, вече в сантиметри. /Само за инфо, може и да го знаеш, лист с размер А4 е с големина в см 29,7 см. на 21 см. /Отдолу имаш резолюция - избираш 200 dpi или 300 е достатъчно, иначе стават големи като мегабайти. Дано да съм обяснила добре. Аз обикновено си правя работния лист 13/9 или 15/10 см.

# 56
  • Мнения: 1 639
А ще ми кажете ли как да си изскарвам снимките по-големи при публикация. newsm78

Големината на снимките публикувани тук е добре да е малка  или с линк към голям формат , за да не се задръства сървъра.
Колко голяма да е снимката при качването й в интернет , зависи от товия избор.
Ако искаш да покажеш снимка-линк към голяма такава ползвай ей тази формула  Simple Smile

[url = линк][ img width=160 height=120]същия линк[/ img][/ url] - не забравяй да махнеш разтоянията в самите тагове, за да излезе читав линк . Simple Smile


# 57
  • Мнения: 186
Еййй, много хубава тема!
И аз се записвам.

# 58
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ето още 2 аматьорски произведения от мен

http://images12.snimka.bg/001634622-big.jpg
http://images12.snimka.bg/001634623-big.jpg

# 59
  • Мнения: 2 271
Хайде и от мен нещо пъстричко!Снимката не е с добро качество(от телефон е),но затова е рамката-да я краси Laughing
http://snimka.bg/album.php?album_id=78327&photo=4

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 02:49 от petia47

Общи условия

Активация на акаунт