ВАНИЧКА ЗА КЪПАНЕ СПЕЦИАЛНО ЗА БЛИЗНАЦИ

  • 970
  • 3
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Има ли такова чудо-търся вана със стойка ? Искам да направя подарък на едни приятели, вчера им се родиха близначки.
Не намерих нищо с търсачката , ще ви бъда благодарна да споделите как къпете вие вашите бебчета?

# 1
  • Мнения: 7 803
аз не въм виждала  Rolling Eyes а и не знам дали има смисъл от такова нещо  Shocked за мен щото няма

# 2
  • Мнения: 3 336
аз не въм виждала  Rolling Eyes а и не знам дали има смисъл от такова нещо  Shocked за мен щото няма

И за мен, ще обясня защо, за да стане ясно - когато се къпят на тази невръстна възраст дечицата трябва да се придържат дори и да се използва стойка. Не можеш да оставиш и двете деца във водата, защото ако се смъкне едното може да е фатално и от 1 капка вода. Повече от едно дете едновременно няма как да се къпе в началото /моите на 10 месеца още ги къпем поотделно/. Трябва ти поне една свободна ръка, за да го насапунисаш и облееш с вода, както и да си вземеш кърпата.

Опитахме веднъж да ги къпем заедно във ваната и стана ужас, мисля, че още не им е дошло времето за къпане заедно.

Ако си решила да е ваничка купи единична, двойна не се предлага на пазара по обективни причини.  Peace

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Мерси  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт