Клуб по танци за деца?

  • 1 612
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 206
Дъщеря ми иска да танцува. В нета видях доста добри отзиви за един клуб. Снощи ходихме да видим за какво става дума. Група за начинаещи от 20ина деца, момичето(треньорка) показва 5-6стъпки, а след това ги оставя да се въртят както си искат.10мин. след това им показва още някоя и друга стъпка и пак ги оставя без да обръща внимание на децата как,кога, да ги насочи..... По-големите са по-възприемчиви, но по-малките не. По този начин ли протичат "уроците" по танци навсякъде?

# 1
  • Мнения: 2 700
За какви танци говориш? Дъщеря ми ходи на спортни танци в "Дъга". Като цяло уроците протичат така, с тази малка, но съществена разлика, че треньорът ги наблюдава и коригира периодично. Стъпките са много, хаосът е голям и в началото ми се струваше, че нищо няма да научи. След година тренировка напредъкът е очевиден. Още повече, че децата гледат едни от други и когато общото ниво се повиши, настъпват промени и в отделните деца.
Привидно наистина контролът не е голям, но си дадох сметка, че по-добре на една тренировка да се направят само 1-2 забележки, които да бъдат трайно поправени, отколкото 5-6 и така да се убие ентусиазма на детето.

# 2
  • Мнения: 7 723
..... По-големите са по-възприемчиви, но по-малките не. По този начин ли протичат "уроците" по танци навсякъде?

А защо големите и малките са в една група newsm78
Там, където моята дъщеря ходи на балет, има и школа по танци, но са разделени на възрастови групи Confused

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 11:47 от mylenka

# 3
  • Мнения: 2 700
А защо големите и малките са в една група newsm78

При нас не са разделени. В края на годината остават 5-6 деца от стартирали 20-30.

# 4
  • Мнения: 206
За какви танци говориш?
Сигурно ще те разочаровам като кажа, че точно за този клуб става въпрос. Цял час наблюдавах тренировката, но само два пъти видях треньорката да коригира и насочи някои деца. Все пак се плаща месечна такса - не е ли редно да се обръща внимание на всички деца? newsm78

Миленка а къде ходи твоята дъщеря?

# 5
  • Мнения: 2 700
Сигурно ще те разочаровам като кажа, че точно за този клуб става въпрос.

Няма да ме разочароваш, защото имам вече двегодишни наблюдения. Погледнато от страни както вече казах по-горе цари хаос, НО ефект има.

# 6
  • Мнения: 206
Както и да е - надявам се не навсякъде да е така. Явно на мен не ми допада подобно водене на уроци. Надявам се Миленка да се включи с повече инфо за клуба който посещава дъщеря и.

# 7
  • Мнения: 1 615
"Суперформа" в "Люлин" е много добро място. Ако някой се интересува, да ми пише на ЛС, защото няма да следя темата тук.

# 8
  • Мнения: 7 723
  Надявам се Миленка да се включи с повече инфо за клуба който посещава дъщеря и.

ей, ме   Laughing

Дъщеря ми ходи в читалище "Раковски" Rolling Eyes

В двора на тяхното училище, обаче се намира ЦЕНТЪРА ЗА РАБОТА С ДЕЦА-
там също са по възрастови групи. Става въпрос за 120-то у-ще Peace

# 9
  • Мнения: 858
моето дете ходи в супер форма вече трета година.ходят и на състезания

# 10
  • Мнения: 146
Интересува ме каква е най-ранната възраст на бъдещите танцьори? Има ли и момченца в групите?

# 11
  • Мнения: 578
http://www.bgdsf.com/

Официален сайт на Българската федерация по спортни танци.Информация за клубове по спортни танци,треньори,съдии,правилници,предстоящи състезания и класиране.

Общи условия

Активация на акаунт