В коя седмица родихте?

  • 20 971
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Канада
  • Мнения: 264
 Laughing

В 33 седмица, по-точно беше 33 и 3 дена, но навсякъде пишеха 33, това е както с годините, родих на 36 години, макар че оставаха само 20 дена да навърша 37.


Поне при нас всички доктори казват навършените седмици, а не тази, в която си.Това го казвам от любов към спора.
  bouquet Hug

 Joy
поздрави на всички
 baby_neutral baby_neutral


# 31
  • София
  • Мнения: 137
Броят се завършените седмици, има право Поларчето!  Peace
Аз родих в първия ден на 35 г.с, т.е. в 34 г.с., или 41 дни преди термина.

# 32
  • Мнения: 7 640

Моля те да ме консултираш и мен, защото вече съм забравила как се смяташе Praynig Родих 20 дни преди термина, 37 г.с. ли е това или коя?  newsm78

в 37 и 6 дни Simple Smile

Аya, не ми се спори, както искаш, така брой. В епикризата ти в никакъв случай няма да го пише по твоя начин.

# 33
  • Мнения: 1 419

Моля те да ме консултираш и мен, защото вече съм забравила как се смяташе Praynig Родих 20 дни преди термина, 37 г.с. ли е това или коя?  newsm78

в 37 и 6 дни Simple Smile

Аya, не ми се спори, както искаш, така брой. В епикризата ти в никакъв случай няма да го пише по твоя начин.
Ще докладвам, защото съм наистина заинтригувана и озадачена newsm78 Grinning

# 34
  • Мнения: 7 640
Aya, сигурна съм просто  Wink.
Като отидеш на следващия преглед, попитай коя седмица си в момента, не коя караш или в коя си влязла. Питай сега коя си.

# 35
  • Мнения: 3 336

Моля те да ме консултираш и мен, защото вече съм забравила как се смяташе Praynig Родих 20 дни преди термина, 37 г.с. ли е това или коя?  newsm78

в 37 и 6 дни Simple Smile

Аya, не ми се спори, както искаш, така брой. В епикризата ти в никакъв случай няма да го пише по твоя начин.

Поларче, благодаря за консултацията Hug Само още един въпрос ме мъчи, колко дни преди да вляза в деветия съм родила newsm78 Моля те да ми простиш за невежеството  bouquet

# 36
  • Мнения: 7 640
миш, кой девети месец Laughing- лунарния започва в 36 г.с- т.е. влязла си в него, по норма се ражда в десетия лунарен.
А за календарен- знам ли как да го сметнем. От закъснението се брои.

# 37
  • Мнения: 844
По принцип бях влезнала в деветия с един ден, но има и нещо друго от видеозона излизаше информация че единия е в 36 - та а другия в 37 - ма. Незнам какво беше това но и лекаря ми го обясняваше че така.Някой ако знае и има такъв случай може да ми обясни.

# 38
  • Мнения: 2 757
Броят се завършените седмици, има право Поларчето!  Peace
Аз родих в първия ден на 35 г.с, т.е. в 34 г.с., или 41 дни преди термина.

 Joy
Значи въпреки, че си родила в първия ден на 35та седмица, ти все пак си родила в 34та ?   Joy
Поне за това съм сигурна, че щом си навършил еди колко си седмици и си влязъл вече в следващата ти просто си си в нея. Така е поне при едноплодните бременности и го гарантирам. Освен при многоплодните да има друга система на пресмятане  newsm78. Ако ви е трудно да го разберете направете си нагледен чертеж на хартиика с периодите и ще ви просветне. Аз не съм гласувала защото още не съм родила. Но ще го направя при първа възможност.  Peace

# 39
az rodih moite v purviq den na 36 sedmica

# 40
  • Мнения: 149
Извинявай за отклонението, но в 33-та седмица колко кг роди бебето, всичко наред ли беше? Embarassed сори че тук питам......

# 41
  • Мнения: 1 419
Средата на 37г.с. - планово секцио  Peace

# 42
  • Мнения: 649
36 г.с.! - нармално

# 43
  • Мнения: 7 803
Извинявай за отклонението, но в 33-та седмица колко кг роди бебето, всичко наред ли беше? Embarassed сори че тук питам......
моите са родени 33 г.с. и 3 дни едната 2 кг, другата 2,400. и двете дишаха сами, не стояха  в кувьози

# 44
  • Мнения: 256
V 33 g.s i edin den t.e 33 g.s  Laughing/njamam za cel da sporja/.
Za protokola-dishaha i se hraneha samostojatelno.

Общи условия

Активация на акаунт