Какво правите като си ги приберете от градината?Ние почваме едно рисуване, оцветяване, лепене, четене, сглобяване ooooh!А понякога хич не ми се занимава с тези неща.Но пък иначе веднага почва да мрънка да и пусна да гледа "мечо Пух", а аз се чувствам гузна като зависне пред телевизора.
Гледам след като вземем Тошко от градинката малко да го поразходя,да поиграе на детска площадка.Това разбира се става когато времето го позволява.
Когато е много студено направо го прибираме в къщи .
Винаги намираме занимания -играчките,детските филмчета,рисуване

И другото , което искам да ви питам е какво давате за вечеря? Не мога да измисля нещо хем здравословно, хем да го яде.Сега е само на прясно мляко с корнфлейкс. Тя е малко злояда и се чудя какво да я храня вечер. Освен това по това време е вече изморена и , ако трябва да е нещо дето да се дъвче повечко, това значи 2 часа хранене ooooh!
Тъй като на детската градина имат разнообразна храна не се притеснявам за вечерята ,в смисъл аз винаги съм подготвена със супичка за децата,десерт,или нещо друго...........но най-често Тшоко ми ги оказва и иска филийка с масло и лютеничка и сок.
Предлагам му това което иска ,не го насилвам да го тъпча със друго.