Възглавница за бременни и кърмене от Premamman

  • 4 241
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 978
Момичета искам да споделя с Вас разочарованието си от купуване на такава възглавница. Купих си я когато бях бременна в 7 месец и ми беше много от полезна за спането. Възглавницата е пълна с някакви гранулки и се продава с калъф за пране и според инструкциите се пере в пералня. След изпирането вече 12 ден не може да изсъхне и само я премятам в къщи от радиатор на радиатор. Много ме е яд защото и цената й е доста висока 135лв и не мога и да я ползвам.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 688
как става спането с такава възглавница?!

# 2
  • Мнения: 5 228
Пере се само калъфа. Аз имам възглавница на ТСМ и не се пере. От същия материал е.

# 3
  • София
  • Мнения: 978
Спането става настрани, като си я мушнеш между крачетата и я гушнеш, не знам дали ти обясних добре.
Фукла, калъфа на възглавницата е за пране, а не възглавницата да стои в калъфа и да переш само него. Всъщност той представлява една торба с връзки отгоре и съвсем не може да се използва по друго предназначение, освен да набуташ възглавницата вътре свита на 2-3, да затегнеш връзките и бам в пералнята. От магазина ми казаха, че се пере в нея защото в случай, че се скъса възглавницата, гранулките с които е пълна могат да прецакат пералнята

# 4
  • София
  • Мнения: 1 845
Защо не им я занесеш в магазина-така както си е мокра. Ако не друго, поне да си изкараш яда.
Виж, ако се обърнеш към комисията за защита на потребителите, сигурно и парите биха ти върнали.

# 5
  • Мнения: 5 228
Фукла, калъфа на възглавницата е за пране, а не възглавницата да стои в калъфа и да переш само него. ...

Ясно. Значи щом стоят така нещата, спокойно можеш да отидеш да направиш рекламация.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 559
Аз имам такъв възглавница от 4год, взех си я при първата бременност но всъщност синът ми продължава да си я гушка в леглото и си е по скоро негова. Сега със сигурност отново ще си купя, страшно практично и удобно е и за спане после и за кърмене, но никога не съм я прала, пера само калъфа.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 412
Ние имаме по-малката възглавница, която е само за бебето. Това беше най-удобното нещо за възрастта до 3 месеца, сравнено с шезлонг, кошница и т.н. Много помага и за контрола на главата на бебето.  Перях само калъфа.

# 8
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
При мен майка ми уши такава по модела, който беше виждала при брат ми в САЩ, защото тук още ги нямаше по магазините. Представлява голям полукръг, напълнен с дунапренови късчета. Няма проблеми да се пере цялата в пералнята и със съхненето не съм имала проблем (е в сушилня не съм я слагала де). Наистина е много удобна за бебе до 6 месеца и за кърмене. После гледах и тези в Премама, не се различаваха особено от тази която имам. Не мисля, че си струват парите. Елементарна е за правене

# 9
  • Мнения: 7
Аз имам възглавница на ТСМ и не се пере. От същия материал е.
А как успя да си я намериш и купиш? И от кой ТСМ?
Аз много търся такава възглавница, но я намерих само в Премаман, където цените са просто нечовешки. В Американските сайтове са по 20-30 долара, а тук ми искат по 150 лв.  Cry Питам и по всичките ТСМ-и, които срещам, но....нямам късмет.

# 10
  • София
  • Мнения: 167
Моята е купена от ТСМ на завоя на "Раковски", не е била налична в магазина, но майка ми е попитала и са и казали да мине след 2-3 дни. Цената е била около 30 лв. Преди около седмица май видях и в ТСМ на "Шишман" и "Гурко".

# 11
  • Мнения: 5 228
А как успя да си я намериш и купиш? И от кой ТСМ?

Аз си я купих от ТСМ до Музикалния театър, но беше преди повече от две години.

# 12
  • Мнения: 1 449
И аз имам такава възглавница от Премама, но винаги съм перяла само калъфа!

# 13
  • Мнения: 7 803
само калъфа се пере  Naughty аз си подпирах корема с такава, голям кеф  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт