Горещо със Сашка Васева

  • 3 755
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 490
        Този май много е хлътнал по Сашка да я търпи....Тя си е готова за психиатър.

И не пере, и не готви, и не пазарува... Stop

 tooth tooth tooth

# 31
  • Мнения: 6 417
Драмата им е, че Сашка използва детето както й изнася за да действа Христо. Жал ми е за мъжът й - цял живот ще си плаща.

# 32
  • Мнения: 2 229
Пропуснах всъщност по спешни причини. Някой може ли да обобщи каква им е драмата точно на тези двамата...

Така и не разбрах замисълът на цялото предаване. newsm78 Сашка и мъжът и се дръгнаха 2 часа кой по-виновен за проваления им брак, но така и не се разбраха кой е по-злият. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 490
По-женският май  Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 5 289
Лелееее как ме е яд,че изпуснах комедията Rolling Eyes,дано верно го качат в нета. Laughing

# 35
  • Мнения: 1 113
На мен не ми се видя чак комедия, кой крив, кой прав - разпада се едно семейство.  Confused

# 36
  • София
  • Мнения: 5 605
Наистина не се бях смяла така от дълго време. Ама да не закачате Сашето - моля,моля - тя е ЕНТЕЛЕГЕНТНА жена! Да не забравяме, че е и ЩПЕЦ!!!  и косачката може да върти! Ехеееееее, абе жена за милиони!  smile3532 smile3532 smile3532

# 37
  • Мнения: 6 417
Лелееее как ме е яд,че изпуснах комедията Rolling Eyes,дано верно го качат в нета. Laughing
Карчева, не съм го очаквала от теб.  Shocked Гледам аз, че дремеш в кю-то...

# 38
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
На Сашка честно казано изобщо не и вярвам. Противно на женската солидарност за мен мъжа и е златен човек,щом я трае тази кранта. Това което казах на мъжа ми е , че според мен тя е психически нестабилна. Rolling Eyes
Определено и тези разговори не се водят пред дете. Венетка ,нещо недоумяваше май какво става Shocked
Определено се забавлявах..... hahaha hahaha hahaha

# 39
  • Мнения: 6 417
Че то детето им кой знае какви скандали е виждало. Спомням си как Сашка ореваваше медиите, че я заплашвал с убийство, че искал да й вземе сина в Германия и кво ли не. И като я питаха къде точно са й синините от побоите, тя казваше: "Няма да отговарям на провокативни въпроси". Журналистите обаче сефте падат от Марс и всички застанаха на страната на Христо.

# 40
  • Мнения: 6 417
Карчева, специално за теб: Mr. Green
        След като съвсем наскоро водещата на „Горещо” не успя да се свърже с дупнишката Мадона, за да й честити рождения ден, Венета Райкова потърси съпруга й Христо, за да получи актуалния номер на фолк дивата. Огромна бе изненадата за Венета, когато разбра, че в този момент Сашка Васева е със съпруга си и че продължават да живеят заедно, въпреки информацията за развода, разпространява от всички медии. Венета Райкова ги посети в собствения им дом - имението им в с. Ресилово - и ги попита защо живеят все още заедно, при условие че са в процес на развод. Единствено в „Горещо” зрителите ще чуят и двете гледни точки в нашумелия семеен скандал – тази на Сашка Васева, известна ни от многобройните й медийни изяви, и тази на съпруга й Христо Бакърждиев – човекът, който винаги е стоял в сянка и е отказвал всякакъв вид медийни изяви. Новината е, че те всъщност не се развеждат! Но зрителите на „Горещо” ще станат свидетели на едно шокиращо реалити – пред 6-годишното си дете двамата съпрузи си разменят обиди, обвинения и дори заплахи, под предлог, че всичко е в името на доброто на детето. В първото си телевизионно интервю съпругът на дупнишката Мадона я обвинява в няколко неща - първо, че е продала гумите му на стойност половин милион лева за по-малко от 200 хиляди лева и е прибрала парите от продажбата в собствен спестовен влог. И второ – медицинското свидетелство, което Сашка Васева си е извадила, за да докаже твърдението си, че съпругът й я е пребил, е фалшиво. Сашка Васева не отрича тези обвинения – приема ги с мълчание. Коментарът й за всичко това е: ”Мъжът ми вече не е апетитна хапка за дамите!”, а съпругът й Христо допълва: „Защото тя унищожи всичко!” Венета Райкова е втрещена, че такъв семеен скандал се разиграва пред камерите на „Горещо” и, разчитайки на личния си опит на омъжена жена, им дава съвет да седнат и на спокойствие да си кажат всичко, което имат да си казват, защото откровеният и открит разговор, както й взаимните компромиси са единственият изход от създалата се ситуация. Въпреки че в продължение на два часа Сашка Васева обвинява мъжа си в изневяра, в края на интервюто, омаломощена от собствените си емоции, тя признава, че чете SMS-те на мъжа си, изпратени му от други жени и че всъщност други жени търсят съпруга й, а не той тях. Единствено в „Горещо” в събота, 2 декември 2006г., от 22,30 по Нова телевизия ще разберете в какво още се обвиняват двамата съпрузи, как едно 6-годишно дете с германско поданство и с повиквателна за училище в Мюнхен учи в Дупница и каква е тактиката на Сашка Васева да пресече апетитите на други жени към съпруга си.

# 41
  • в къщи
  • Мнения: 467
Видях темата и рекламата по ТВ-то,ама реших,че няма какво интересно да видя(Сашка не я дишам),сега разбирам какво съм изпуснала smile3555.Шушонче,мерси  bouquet и това ми стига.И зветните ви разкази момичета Hug

# 42
  • Мнения: 239
Сашка Васева е национално богатство - има няколко платинени сингъла и смятам, че трябва да я пускат в космоса.

Не разбирам какво толкова и се подигравате - всички знаем, че хората на изкуството точно като футболистите не е редно да бъдат слушани какво разсъждават ами е хубаво да ги съдите по постиженията, а?

# 43
  • Мнения: 7 474
Абсолютен цирк , тия двамата не се траят  ooooh!

# 44
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз пък не виждам нищо лошо в това, че тя се е усетила навреме и е решила въпроса с финансовата си осигуреност. Казвам браво на такива жени!

И какво лошо се вижда в това, че не готви, не пере и т.нат и не можела да прави много неща. Ми той да не си е взел домашна прислужница или готвачка?




Общи условия

Активация на акаунт