Пак за балсама за здрави нокти на Биотрейд

  • 2 054
  • 15
  •   1
Отговори

Анкета

Имаше ли ефект при вас?

Опции:

  • Мнения: 7 186
Другата тема стана голяма, а искам да видя и резултати от анкетата. И аз се сдобих с въпросния балсам. Сега последно, как се ползва? Предполагам, че трябва да е върху чиста плочка, без лак?
Идеята да ходя без лак 1 месец не ми се нрави особено, но ако знам че ще има ефект съм склонна да се "жертвам". Simple Smile

http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=7&id=15

# 1
  • Мнения: 3 211
Не съм го ползвала, защото в никоя аптека не го намерих, а пък да поръчвам само едно балсамче по нет-а, то струва колкото доставката

# 2
  • Мнения: 7 186
Аз си го купих от аптека Санита, наистина много малко аптеки зареждат Биотрейд, не знам защо.

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 10:11 от Lady Marmalade

# 3
  • Мнения: 91
Купих го от аптеката - малката със стълбичките в уличката срещу Зимния дворец в Студентски град

# 4
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Моят отговор е :Не мога да преценя! Имам го от близо 6 мес.
Вярно е също това,че не съм от най-редовните в мазането, особено напоследък.Ноктите продължават да ми се цепят както преди,е може би по-мъничко. Wink
Балсамчето си го поръчах на една приятелка аптекарка.Ако някой има интерес мога да я питам.

# 5
  • Мнения: 1 558
Ами аз бях пуснала дългата тема - харесва ми, имаше ефект Peace!

# 6
  • София
  • Мнения: 35 814
Ползвах го най-редовно повече от 1,5 - 2 месеца.
При мен нямаше ефект.
В първите брошури на фирмата пишеше че трябва да се маже само нокътната плочка.
В новите им брошури - целите пръсти до първата фаланга.
Аз още от начало втривах и в кожата около плочката.

# 7
  • Мнения: 174
При мен имаше ефект, ходих около месец без лак и се мажех редовно. Ноктите ми спряха да се цепят, обаче кожичките ми станаха огромни, при положение че преди бяха незабележими. Във Варна си го купих от Първа частна аптека на Червения площад.

# 8
  • Мнения: 7 186
Ноктите ми спряха да се цепят, обаче кожичките ми станаха огромни, при положение че преди бяха незабележими.

Оле... това пък защо? Shocked

Колко често се мажете? 1- 2 пъти дневно? Или само вечер е достатъчно?

# 9
  • София
  • Мнения: 35 814
Трябва сутрин и вечер, аз се мажех най-често по 1 път на ден /забравях или нямах време/ Нали трябва и да е с масаж - по 10-15 мин го втривах....накрая ми писна.
И 1 път на ден е добре - дано да ти помогне. В аптеката ми казаха че много хора са доволни - аптекарката ми е приятелка и не би ми дала нещо, което не струва.

# 10
  • Мнения: 9 063
Аз също търсех този продукт, че ноктите ми бяха станали в окаяно състояние. Не го намерих обаче и си купих от тези масла (пак в шишенце като лак, но масло) на Етерика. Към 2 и нещо струваше, смея да кажа, при почти ежедневна употреба, че ефект има. Даже голям Crazy
Така че, ако не видиш ефект от Биотрейд, пробвай с Етерика.

# 11
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Поръчах си въпросният балсам от интернет.При мен ефект имаше голям. Grinning

# 12
  • Мнения: 59
При мен имаше много добър ефект.Около месец ходих без лак и го ползвах всяка вечер, а сега се мажа при всяко почистване, като гледам вечерта да преспя с крема, и сутринта да нанеса лак.Ползвам и цимента за нокти maybelline и вече освен, че не се цепят ноктите ми са и по твърди.

# 13
  • Мнения: 1 455
Ползвам го от 20 дена и не мога още реално да преценя,но засега съм доволна Laughing

# 14
  • Мнения: 7 186
Аз го ползвам вече една седмица и съм много доволна. Ноктите ми станаха по- твърди и лъскави и не се цепят. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт