Колко най-дълго може да продължи стачката?

  • 558
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 590
Мами, вече повече от 20 дена сме в кърмаческа стачка. Психически съм подготвена за месец, но дали има и по-дълги стачки?   Нашaта стачка е породена от безкрайното любопитство на бебе Елица. Огладнява, лапа ръцете и тихичко мрънка. Като поднеса гърдата започва да ми се хили и да се оглежда. Ако започне да суче някак не може да се съсредоточи и се разсейва от всичко. Понякога суче едва едва, не прави добър вакум и чувам разни тцукащи звуци. Ужасно изнервящо е Cry  И така повече от 20 дена.  Иска ми се да знам че скоро всичко ще приключи и тя отново ще суче сладко- сладко Grinning

# 1
  • Мнения: 6 206
Аз съм чела тук, че мами кърмят на тъмно заради любопитковците. Пробвала ли си така?

# 2
  • Мнения: 7 106
Да, нашата продължи малко повече от месец даже, като по-голямата част от времето се кърмехме в банята, на тъмно.Само така сучеше без да се оглежда и ослушва на всяко мърдане и шум.По едно време си мислех, че там ще си живеем двете, но се размина  Grinning .Пробвай .

# 3
  • Мнения: 3 379
И нашата продължи повече от месец, помогна ни като започнах да го кърмя легнала. Освен това в един момент ми писна да се боря и го оставих - колкото яде, толкова, само по-често гледах да предлагам и така...

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Божке, ама то това ли е кърмаческа стачка?Ми то тогава ние сме в стачка от сума ти време насам Shocked Пък аз си мислех, че стачка е , ако изобщо не иска да суче.А иначе аз нашия любопитко на моменти направо го гоня с цицата по леглото Laughing Захапва и почва да се оглежда, все едно не е виждал стаята.Само като му се спи суче спокойно като преди.Отдавах го на порастването му, и през ум не ми минаваше да е стачка #Shocked Ама вие сигурни ли сте, че не си е чисто разсейване, просто защото дечковците вече са големи и всичко им е интересно?

# 5
  • Мнения: 3 379
Абе като е на 2-3 месеца най-много няма начин да любопитства и да обикаля по спалнята, нали?  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: SZA
Абе като е на 2-3 месеца най-много няма начин да любопитства и да обикаля по спалнята, нали?  Wink


 Laughing  Laughing  Laughing вярно, няма!аз говорех за нашия случай.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 249
Цитат на: belinda
Божке, ама то това ли е кърмаческа стачка?Ми то тогава ние сме в стачка от сума ти време насам Shocked Пък аз си мислех, че стачка е , ако изобщо не иска да суче.А иначе аз нашия любопитко на моменти направо го гоня с цицата по леглото Laughing Захапва и почва да се оглежда, все едно не е виждал стаята.Само като му се спи суче спокойно като преди.Отдавах го на порастването му, и през ум не ми минаваше да е стачка #Shocked Ама вие сигурни ли сте, че не си е чисто разсейване, просто защото дечковците вече са големи и всичко им е интересно?

Права си, стачката е когато не иска въобще да суче, а разсейването е етап от развитието на бебето;)

# 8
  • Мнения: 4 244
Това го преживях и аz с Щерката
БеШе много труден период
И аz тогава имах успех на тънмо или в леглото.
При нас трая 2 месеца тая стачка
Ама е свърzано повече с растежа и откриването на околната среда

# 9
  • Мнения: 590
Мили мами благодаря ви за отговорите.

Пробвах всички споменати средства - кърмене на тъмно, кърмене изправена и полюшвайки я, но понякога работи понякога не. А иначе се кърмим легнали, но повярвайте дори и тавана в къщи е ужасно интересен Grinning
Смятам че е стачка защото от 4 хранения по светло в началото отказваше поне 3. Просто не искаше. Плачеше и заспиваше от изтощение и глад. И като заспи аз се промъквам до нея и бам цицата в устата. И ела да видиш как папка. Но това означава че ако е оглядняла към 8-9 ч. яде чак към 10. По този начин се увеличават интервалите между храненията, а тя не изглеждаше да е щастлива. А сега вече е малко по-добре. Най - много  едно хранене да откаже и аз не я насилвам, просто я чакам да заспи..  Та напредък имаме и надявам се скоро да започне да се храни нормално.

Общи условия

Активация на акаунт