Остатъка от тази седмица (до 10.12)

  • 2 074
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 110
Абе Ели какво си съкратила на ЛС? (в израза да те оби4а твоето ЛС) newsm78

# 31
  • Мнения: 2 379
Абе Ели какво си съкратила на ЛС? (в израза да те оби4а твоето ЛС) newsm78
Ми как к'во? Личнотото ти Съобщение! Толкова е ясно Mr. Green

Ели, наистина ли си била сложила пилето и сега пак си го махнала?!
Аз не го видях Cry Никога няма да го прежаля това пиле ...

# 32
  • Мнения: 6 390
Абе Ели какво си съкратила на ЛС? (в израза да те оби4а твоето ЛС) newsm78
Хихихихихихихи Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Любимото Същество - бре Карлиусче  Mr. Green
Какво ти лично съобщение  Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 2 379
Абе Ели какво си съкратила на ЛС? (в израза да те оби4а твоето ЛС) newsm78
Хихихихихихихи Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Любимото Същество - бре Карлиусче  Mr. Green
Какво ти лично съобщение  Joy Joy Joy
Интересно! Thinking Пък аз чета, че в този форум потребителките редовно си разменят ЛС Mr. Green Wink Whistling

# 34
  • Мнения: 6 390
Абе Ели какво си съкратила на ЛС? (в израза да те оби4а твоето ЛС) newsm78
Хихихихихихихи Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Любимото Същество - бре Карлиусче  Mr. Green
Какво ти лично съобщение  Joy Joy Joy
Интересно! Thinking Пък аз чета, че в този форум потребителките редовно си разменят ЛС Mr. Green Wink Whistling
Един за всички всички за един  Mr. Green
Приятел в нужда се познава - нали знаеш  Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: 2 959
Привети, Момичета!

...Обаче за други Ани под прикритие не се сещам ...
Пиколинка, ами че Тя не е под прикритие, така си й е ника на нашата Аннетка1104/ спеца по здравословното хранене/, но явно не се е включвала скоро. Това Пикасо ли е на аватара?
Набабатихвърчилото, за вчера по Вашите ширини беше историческият Пърл Харбор, но явно не се почива официално. И Ти ли вече стана една от лошите баби, много е заразно, остава и доня Ассинта да е сменила титлата. А за понеделник, късмет и много успех Ти желая и да нагушкаш Джоджо.
Карилиусче, честит РД на 1/2-та Ти. Да е жив и здрав, късмет и успехи му желая! Честит Ти нов аватар.
Калинка- Малинка, много Ти е страшен аватара. Ти сменяш навсякъде и подпис и аватар. Та отговори на въпроса на Ели, какво Ти пише на мечтаният подпис за цветовете на Стинки, моля?!
Зайченце, а Ти караш ли ски, или Ти ще бъдеш в СПА- то докато мъжете се пързалят навън по време на планинската ваканция?
Ките, явно във Вашият род, артистичността е семейна черта, не е случайно таз ранна поява на Ина на сцената. А за понеделник ще стискаме палци.
Вечернице, честит Ти нов подпис, трябва да си благодарна на Мистик- страхотна снимка е направила, но Си зависи от обекта на фотообектива, а той е чаровен и с излъчване. Кога Ти беше концерта, нали януари, дотогава ще се оправи гласа.
Ивалекс, при нас за Коледа задължително пуйка. Успех с ореховките, а баклавата Ти ли щеше да правиш или приятелката Ти?
Звездице, а майчето Ти виждала ли е досега Р&Т, или сега официално ще се запознае с тях?
Наничка, честит Ти нов красив аватар. Много си фотогеннична, предполагам знаеш, много хора са Ти го казвали, нали?!
Тали Дан, за Хануката другата седмица има ли спец. украсявания в града?
Ели, успех с покрива на Наталинка.
Арлийн, много лесни и приятни ми изглеждат ромените топчета, благодаря за рецептичката!

Приятен и слънчев неделен ден Ви желая!

# 36
  • Мнения: 2 959
Амимамми, докато си все още тук, разкажи как сте с коремчето. Едно последно погалване по него от нас с Даничка ще има ли?! Как е Майчето Ти, поема ли нервните изблици?

# 37
  • Мнения: 2 427
Здравейте момичета,аз влизам да кажа само едно добър вечер или лека нощ и изчезвам.Нямам много време напоследък да пиша,но често си мисля за всички ви.Както ви осведоми Пиколинка съм се спекла и не шем да се раждаме.Много е кофти,ама това е положението.Така или иначе ще стане тези дни,поне се надявам.Имам си 5 мин.контракции ,но нула разкритие,в болницата обаче не се впечатляват изобщо от това.Бракстън-Хикс биле.И тапата падна алээээ!!!!
много съм оточна тези дни,чудя се на какво се дължат тези кошмарни отоци.
Това е за сега,ще мина да пиша пак когато имам възможност.
Много целувки на всички ви от мен. Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 1 768
И при мене съ6тата картинка... CloseТермина дойде,а бебе не поема да иЗлиЗа...Дори и контракции нямам кой zнай какви..От време на време,ама слаба работа... Sad

# 39
  • Мнения: 7 914
ИиииИИииии кой  писал в темата  - amymommy   Hug Hug Hug Ти знаеш, ама пак да си кажа, че ти стискам палци отдавна и мислено подканям Теодорчо да се покаже вече  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Vessito и на теб стискам палци да знаеш  Hug

# 40
  • Мнения: 7 914
Eli_cz
 ЛС   Joy


Kalida
Ъхъм  мама за първи път ще вижда малките дивачета Crazy Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 379
Това Пикасо ли е на аватара?
Той е Simple Smile
Точно преди 2-3 дена пак ме питаха за аватара какъв бил и от къде бил.
Ето едно увеличение на детайл за по-голяма достоверност.
А ти, Калидке, как разбра? И ти ли си му почитателка?

Влади и Веси Simple Smile малко остана от чакането. Направо нищо не остана!
С вас сме Hug  bouquet

# 42
  • Мнения: 2 254
amymommy и Vessito  леко раждане и скоро да гушкате пухкави и здрави ,розови бебоци  Hug
  Калида Пърл Харбър не им е кой знае колко светъл спомен на Хамериканците,та не го отбелязват с много шум и екстра поч.ден -така си умувам аз де  Blush  а това с лошата баба -барабар Петко с мъжете малко стана,ще го разкарам тези дни(мисля)....
Тази вечер бяхме да си вземем чао с едни приятели,които ще идват нагоре към вас  Sad 
Твоята хубавица как е?Готово ли е писмото й до дядо Коледа (Мраз) ?


 

# 43
  • Мнения: 2 427
Весито,направо ти завиждам!Аз си раждам от един месец насам,силни контракции,силни болки,напъни,изобщо вече нищо не разбирам.Даже се страхувам че най-накрая ще стане така ,че ще си родя в къщи,защото няма да разбера трябва ли или не трябва да се отправям към болницата.Всеки път като цъфна в родилно за тоновете лекарят ми казва "...оооо,до 12 чàса  ще родиш!"но след като това не става само циркулирам като неориентирана м-у болницата и къщи.Не спя изобщо добре,обърнах нощта в ден ,деня в нощ.През деня спя ,а през ноща страдам и отчитам контракции Confused.
Калида,мама ми май свикна с нервните ми изблици,в началото доста се стресира,сега явно си дава сметка че не съм на себе си.Добре че не влизам често във форума напоследък,кой знае с колко хора щях да се изпокарам Laughing,станала съм голяма кривотия.Много целувки на Дана.
Звезди,получи ли ми личното newsm78? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Хайде,оставям ви че пак тръгвам към родилното.Стискайте палци днес да не ми се размине Praynig.Уж обещах на племенницата да родя понеделник че да я освободят от училище,но тази нощ болките ми са особено силни,май няма да удържа обещанието.И тя-Мартина е родена днес,на 10 декември.Ако Теодор се роди днес свекитата ще си имат две внучета родени на една и съща дата.Разбира се Фло и сестра му имат една фантазия по отношение на дати на оплождане...уфффффф Crazy...ха-ха,семейна традиция Joy Joy Joy!

# 44
  • Мнения: 907
А, като става въпрос за Гараш и аз да се включа. Отдавна имам тази рецепта със суровите жълтъци в крема, даже си я донесох от БГ преди да се появи Уеба. Правила съм я но без суровите жълтъци, че ми е неприятно, а не е и за бременни между другото. Освен това блатовете са ужасно лепкави на места и много трудно се отлепят така без брашно. Самата торта не прилича съвсем на Гараш.
Последният път за рождения ден на мъжа ми направих ей по тази рецепта:

http://kulinar.gbg.bg/recview.php?rid=1222

Стана чудна, въпреки критиките че имало брашно (всъщност само 2 лъжици) и сметана. Просто стана като купешката. Блатовете стават като песен. Горещо препоръчвам Simple Smile

Тук гледам нещо зачезнало, ammymommy пък се появила Simple Smile Беж да  раждате, че и други чакат на опашката.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт