ЯМБОЛ(12)

  • 16 869
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 86
EteRnity много благодаря и много ми харесва,само една поправка щерката е Даяна.Искаме се да ме светнеш как го направи.Наистина е много мило,как си се сетила newsm51

А ББ3 спечели-ЛюбоФ,как така ги харесват толкова хора не мога да се начудя.

# 31
  • Мнения: 135
Правя ги с Photoshop , взимам фон,снимка,правя рамка,слагам надписи.
Може и още по-красиво да стане,ама нямах време да се ровя в нет-а за украшения.Знам,че се казва Дияна,ама така ми беше по-лесно да го напиша  Embarassed

# 32
  • Мнения: 983
Иве, мерси много за снимката, страхотни са и двете. И за последно дъщеричката на Мариелка се казва ДАЯНА hahaha

# 33
  • Мнения: 135
Иве, мерси много за снимката, страхотни са и двете. И за последно дъщеричката на Мариелка се казва ДАЯНА hahaha
Така да бъде.Само кажете ,как искате да я напиша.Сега и тоалет трябва да му купувам на детето.

Последна редакция: ср, 13 дек 2006, 15:29 от EteRnity

# 34
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Честито и от мен на рождениците на патерици!  bouquet Да са здрави и много весели!
Ехех, EteRnity, много бързо напредаш! Браво!
За срещата май сме много малко newsm78

# 35
  • Мнения: 3 537
Последно,ще имаме ли среща,или не? Rolling Eyes

# 36
Иве, мерси много за снимката, страхотни са и двете. И за последно дъщеричката на Мариелка се казва ДАЯНА hahaha
Така да бъде.Само кажете ,как искате да я напиша.Сега и тоалет трябва да му купувам на детето.

Ами Иве ти правилно си я написала мила.Чакай и аз да попитам  ще има среща!
Краси намерихте ли къщичка,каквато търсихте??Аз не мога сега да измисля на мойито дете какво аз да му купя ,измислих на всички баби и дядовци , а сега взех да се чудя аз какво ще и взимам ConfusedЕ сигурно ще измисля ама......,пък да не говоря за мъжа ми ,той пък е толкова труден че .............ужас.
хайде лека ви вечер на всички.  bouquet  bouquet

# 37
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да имаме среща, но кога? А и до тук преброявам 5 заявили желание.
Кога? newsm78

# 38
  • Мнения: 3 537
Краси намерихте ли къщичка,каквато търсихте??Аз не мога сега да измисля на мойито дете какво аз да му купя ,измислих на всички баби и дядовци , а сега взех да се чудя аз какво ще и взимам ConfusedЕ сигурно ще измисля ама......,пък да не говоря за мъжа ми ,той пък е толкова труден че .............ужас.
хайде лека ви вечер на всички.  bouquet  bouquet




Никъде няма такива къщички,Гале!Ще ходим в Сливен.

# 39
  • Мнения: 3 537
Да имаме среща, но кога?
Кога? newsm78
Когато кажеш. Hug

# 40
  • Мнения: 3 537
Ето ме с черна коса .Някой искаше снимка,забравих кой. Blush
 

# 41
  • Мнения: 86
Привет!
EteRnity чакаме си тоалетчето,ако може да е рокличка Hug Laughing
Krrasi и с тъмна коса ти отива,ох като гледам снимката ми става носталгично за моя мил,роден град Cry,ноо така е.
Хайде до после,че ще ходим да се снимаме с Дядо Коледа и да му подскажем какво да ни донесе. santa2

# 42
  • Мнения: 135
Здравейте,
Мариелка,рокля - рокля.Каквото кажеш. Peace
Лилянче,аз си играе от време ,на време с Photoshop-a,предполагам,че и в темата има и други,като мен.Долу в подписа имам още 2-3 неща.Надявам се по-бързичко да се науча.Но правя грешка,че като направя нещо,после ден-два не барам нищо.
Краси,честита прическа.Аз не съм обърнала внимание,че си станала с черна коса,на улицата,щях да те подмина сигурно Simple Smile
Аз днес взех пресата от комшийката,да си изправя косата,че с едно късо вретонче,като съм.... УжасТ.Ама то бързо расте.Май аз от Дядо ми Коледа ще искам преса.Ако има Дядо Коледа за мен де.
 newsm78
До после,отивам да почивам,докато детето спи.

# 43
  • Мнения: 3 537
Моята преса събира прах вече 3 години.Много я използвах,но и много ми се изтощава косата от нея.
Днес най-накрая си купихме елха.Аз не съм я видяла още де,сега моя мъж ми я кара от Сливен .
Мариелче,за празниците няма ли да си дойдете в Ямбол? Grinning

# 44
  • Мнения: 135
Добро утро!
Тъй като,не съм ставала отдавна така,преди детето и да седна да пия кафе,ви черпя едно.

Днес ще излизам да си купувам подарак,дано испея.Оказа се,че ще има подарък и за мен  Oha!
Ако намеря кой да ми гледа детето.То ще се чуе.А за пресата и аз се отказах.Един път я изправих и бях ,като пиле.Моя мъж днес е на банкет,казах му,да не си мисли и аз ще съм на банкет Drunk
Лек ден ви  желая.

Общи условия

Активация на акаунт