БИГ БРАДЪР- ФИНАЛ

  • 29 511
  • 1 180
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 917
Виолета или Палома - победителки.
Само не и Любов Naughty Stop

# 31
  • София
  • Мнения: 5 828
пак за Палома

# 32
  • Мнения: 2 212
Любов или Виолета  Peace

# 33
  • Мнения: 126
Подкрепям за Виолета.

# 34
# 35
  • София
  • Мнения: 1 320
И аз съм за баба Вили!  Peace

Вчера като гледах злите езици и аз като повечето от вас си помислих, че пожалиха 5 човека  Mr. Green И си направих заключение, че май първия ББ най ми хареса и хората вътре ми бяха по-забавни, по-интересни и заинтрегуващи. Имаха и доста по интересни мисии. С другите 2 сезона наблегнаха повече на скандала, на интригата и нещата някакси се обезмислиха!

# 36
  • Мнения: 4 370
Да вярно е че първия ББ беше най интересен от към мисии. На тези нещо не мога да им усетя мисиите. Те едно охолно охолно си живеят и като нямат други проблеми сами си ги създават.

# 37
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Гласувах за баба Вили. Няма да пускам sms-и, но все пак. Само се моля да не е Любов. То пък една любов.....За пореден път се убеждавам, че името НЕ прави човека.

# 38
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Лиляна е хубавичка, но има нещо фалшиво в нея, в поведението, в маниерите, което не ми харесва.
Боян е като Мариян - едни смъкнати мъже, дето все преживяват ...и са ми едни  Sick
Вили говори много глупости. И то не да напсуваш, като ти стане тежко, ами едни извъртяни. За мен е една разплута, разгонена жена.
Палома е глупава като жена и човек.
Любов е избухлива и не търпи критика, но иначе е по-свестна от всичките други в къщата.  Peace

# 39
  • Мнения: 2 759
        Лиляна или Палома  Peace. Все пак гласувах за Лиляна и дори пуснах един смс.

# 40
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Палома Peace. Още от самото начало ми е най-симпатична и външно и като характер.
А най-противна ми е Лиляна, но ми се струва, че ако има нещо нагласено, то тя ще вземе голямата награда.

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 15:18 от Lilqna

# 41
  • Мнения: 4 370
Сериозно ли финала е от 20ч?

# 42
  • София
  • Мнения: 1 457
Сериозно ли финала е от 20ч?
Така пише в програмата  Peace И продължава 3 часа  Rolling Eyes

# 43
# 44
  • Мнения: 2 849
Аз съм за -Боби . Peace

Общи условия

Активация на акаунт