Умопобъркваници и мистерии

  • 30 932
  • 962
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
  Мярках някъде тема с логически задачи ама тази е нова Mr. Green Надявам се няма да имате нищо против бял свят да видят отговорите на много любопитни, видими и не толкова видими и осезаеми за човешкото око и мозък неща от живота.

 И моля, не ме яжте жива

Представете си че сте в една стая в която няма абсолютно нищо освен една малка дупка от която влиза вода.Стаята няма врата , единствено една малка дупка от която влиза вода.Как ще излезете от въпросната стая?

# 1
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ще спрем да си представяме.

# 2
  • Мнения: 4 371
Не знам как ще излезна, но като те прочетох започнах да се задушавам Crazy

# 3
  • Мнения: 1 629
определено смятам да запуша дупката с пръст. водата ще създаде налягане, все някога и ще разбие стената. дали ще се удавя newsm78 не е сигурно.

# 4
  • Мнения: 4 664
Прекалено навсякъде ли съм? Simple Smile
Дороти, умница Wink


Пускам едно нещо с уговорката, че вие сами преценяте дали да щракнете върху линка Whistling При всички случаи обаче, това  е просто линк Wink

http://www.deathclock.com

# 5
  • Мнения: 4 371
Ха ха ха, неее. Просто имам клаустрофобия Mr. Green

# 6
  • Мнения: 15 619
Кат` се видях в тая стая и осъзнах виртуалната опасност да се удавя, главата ми се изпразни от съдържание. А, чакай, проблясък има: Ще запуша дупката с пръст и ще си кютам така до не знам кога.... Whistling

# 7
  • Мнения: 4 664
Просто имам клаустрофобия Mr. Green
И аз така, отвратително е.

# 8
  • Мнения: 17 401
А как сме влезли в стаята, като няма врата? Или после са я зазидали Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 664
Мацки, Дороти изпревари всички Simple Smile

# 10
  • Мнения: 15 619
Хванах се.

# 11
  • Мнения: 1 629
Има проблем. Тези с развинтеното въображение, дето не можем да спрем да си представяме, какво правим?

# 12
  • Мнения: 2 407
Прекалено навсякъде ли съм? Simple Smile
Дороти, умница Wink


Пускам едно нещо с уговорката, че вие сами преценяте дали да щракнете върху линка Whistling При всички случаи обаче, това  е просто линк Wink

http://www.deathclock.com
Отдаван е пускано.

# 13
  • Мнения: 4 664
Мацки въпросчето : Какво виждате?

# 14
  • Мнения: 15 619
Ами, секс виждам, к`во друго?! newsm78
Пийнали, отпуснали се...

Общи условия

Активация на акаунт