За яслата

  • 1 783
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 231
Мили мами,
налага се Валентина като стане на година и няколко месеца да я дадем на ясла.Всичко е наред ,но ме притеснява режима.Ако режима не съвпада с нашия,какво следва?Има ли ясла в коята се съобразяват с решима на детето?
Ще съм благодарна ако някой ми отговори на въпросите  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 019
там сигурно ще и оправят режима да съвпада с техния

# 2
  • Мнения: 8 917
там сигурно ще и оправят режима да съвпада с техния
Най-вероятно Peace

# 3
Обикновено в яслите обядват около 11 .30ч. и около 12.30-12.45 ги слагат да спят.Спят до 15-15.30 и после закусват. Можеш да попиташ за режима  в яслата, в която ще ходи детенцето и да се опиташ да и създадеш подобен седмица-две преди да тръгне. Аз поне така процедирах с моят син.Свикна много бързо.Успех и даноне боледувате, че ние сме си почти вкъщи. Grinning

# 4
  • Мнения: 3 456
Най-много за седмица ще свикне с ясленския режим

# 5
  • Мнения: 7 723
Когато малката ми дъщеря тръгна на ясла, все още й се случваше по някой път да заспи към 11ч. Госпожите се съобразяваха и я слагаха да дремне. След няма и две седмици, всичко си дойде на място #Crazy

# 6
  • Мнения: 5 468
Тя в момента е на 8 месеца. Имаш половин година, за да й направиш такъв режима, че да съвпада с този на яслите.
Не съл чувала ясла или градина, да се съобразява с режима на отделно дете Mr. Green.

# 7
  • Мнения: 941
мисля че докато стане на година ще си е променила сама режима, ти можеш малко да и помагаш, но и да не успееш там ще си го промени сама

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Разбира се, че няма да намериш ясла, която ще се съобразява с режима на отделното дете  #Crazy Просто е лудост да стане подобно нещо, все пак са по 15- 20 деца в група  Stop
Ако не помогнеш на детето от сега, така или иначе там ще свикне с различния режим. Дъщеря ми спеше по два пъти дневно доста след като навърши годинка. Отказах я от предиобедния сън. Започнах да я храня в приблизителните часове на ясленското хранене. После успяхме да наместим  и следобедния сън. Така че, когато на година и пет месеца тръгна на ясла, нямаше проблем с режима там  Peace

# 9
  • Мнения: 5 362
Не съл чувала ясла или градина, да се съобразява с режима на отделно дете
И аз Peace

# 10
  • Мнения: 6 461
Що се отнася до режима на детето ... newsm78
Учителките им го създават,понеже те  работят с децата в колектив .При всички положения  детенцето ще се  пригоди към общия режим в яслата. Peace

# 11
  • Мнения: 382
Мисля,че имате достатъчно време да се нагодите към ясленият режим,а и детенцето само ще си го промени до тогава.
Дори и да й е малко трудно в началото,бързо ще свикне,съдейки по моя син.Даже той така е свикнал,че и в събота и неделя си обядва към 12-12,30 и ляга след това.

# 12
  • Мнения: 1 403
И да не е по вашия режим, там бързо ще го нагодят  Wink

# 13
  • Мнения: 2 616
А колко време преди тръгването на ясла на детето си запазихте място в заведението?

# 14
  • Мнения: 8 505
А колко време преди тръгването на ясла на детето си запазихте място в заведението?

Това е според зависи.В една ясла,в която исках да запиша дъщеря си,трябваше да чакам от март до септември (впоследствие се отказах от нея,макар да си бях подала молбата).
В яслата,в която ходи,още когато отидох да подам молбата ме попитаха нося ли изследванията и ако да-да я вкарат при децата.

Общи условия

Активация на акаунт