Инсеминация - анкета?

  • 1 329
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
А правили ли сте анкета долу-горе какъв процент от пишещите тук са забременели след инсеминация и при кой лекар?

# 1
  • Мнения: 4 324
Виж закованата тема за инсеминациите. Има анкета.

# 2
  • Мнения: 13
Виж закованата тема за инсеминациите. Има анкета.

Но тя е само за избраните лекари, не е за успеваемостта. Или съм пропуснала нещо?

# 3
  • Мнения: 4 324
М дааа, аз съм в грешка, тя била само за лекари.  Мисля, че имаше някъде анкета, но не я откривам. Пусни си ако искаш такава, а после ще сложим линк в темата за инсеминациите.

# 4
  • Мнения: 1 419
Аз забременях при Стаменов - второ по ред инсе, но първо със спукани фоликули (при първото така и не се спукаха  Embarassed)

# 5
  • Мнения: 13
Само Ая ли е забременяла при инсе от цял форум? Sad

# 6
  • Мнения: 1 441
Ами ние тук още не сме забременели като цяло.... Може би темата трябва да се премести в друг форум където има бременни момичета  newsm78

# 7
  • Мнения: 80
Аз също съм бременна от исеминация направена  в клиника Торакс при д-р Даскалов Laughing

# 8
  • Мнения: 856
Само Ая ли е забременяла при инсе от цял форум? Sad
Може би темата трябва да се премести в друг форум където има бременни момичета  newsm78
Тук четат и пишат доста бременни и за съжаление статистиката за успеваемостта на инсетата никак не е обещаваща. Аз също пусках подобна анкета преди около година и резултата беше подобен. Имаше такава тема и в Зачатие, която пак не беше обнадеждаваща. Лично аз следя успеваемостта на инсетата при момичетата от този форум от доста време и освен за Ая, за друг не се сещам.

# 9
  • Мнения: 1 209
Аз също като Ая забременях при Стаменов  Hug Hug Hug - но и двата опита ми бяха успешни. От второто имам син. При първото забременях, но изгубих плода в 6 г.с. и ми правиха лапароскопия, а второто го направихме след 1 година и пак успешно и имам този хубосник на аватара ми.
Сега пак сме в период на бебеправене и чакам резултата от инсето...

Успех...

# 10
  • София
  • Мнения: 6 360
2 пъти забременяване след инсеминация при д-р Владимиров.
първата бременност завърши с мисед аборт, втората бременност завърши с раждане на сина ми.

Общи условия

Активация на акаунт