Ръкавички с пет пръстчета

  • 582
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 377
Търся да купя на малката ръкавички с пет пръстчета, но където и да питам имат все от тези с едно пръстче или, ако имат са много големи / Рая е на 1г.4м. / Мисля си, че е хубаво и да са допълнително подплатени, за да не се мокрят, но това е вече в допълнение:) Виждали ли сте в София да се продават такива малки ръкавички?   newsm78

# 1
  • Мнения: 7 723
Е как да не съм виждала- та то е пълна София с ръкавички Shocked

По пазарите, по сергиите, по улиците- на сергийки- има всякакви Whistling

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 19:29 от mylenka

# 2
  • София
  • Мнения: 377
А ще споделиш ли къде точно? По детските магазини, където обиколих нямаше, а още по-малко плетени например. Явно не съм била достатъчно старателна в обикалянето, ама ако не е тайна, сподели. Grinning

# 3
  • Мнения: 7 723
А ще споделиш ли къде точно? По детските магазини, където обиколих нямаше, а още по-малко плетени например. Явно не съм била достатъчно старателна в обикалянето, ама ако не е тайна, сподели. Grinning

Извинявай, явно съм редактирала едновременно с теб Praynig
По ГРАФА- на сергийки и по безистенчета, по ЖЕНСКИЯ ПАЗАР и по други пазари, в подлеза на бул. БЪЛГАРИЯ и ЧЕРНИ ВРЪХ-
НЕ и по детските магазинчета.
Врътни една врътка и съм сигурна, че ще намериш това, което търсиш Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 377
Огромно благодаря  bouquet  Все си мислех, че по детските магазини трябва да има newsm78 Утре ще прегледам и по сергийките.

# 5
  • София
  • Мнения: 44 041
Да и аз взех от пазара ИВ Вазов - имаше доста Wink

# 6
  • Мнения: 678
 има ги и в МЕТРО  Simple Smile дори има и чорапчета с 5 пръстчета

# 7
  • Мнения: 8 505
На Илиянци и на почти всички сергийки,където продават щапки и ръкавици има (в момента се сещам за тези около Славейков).Дори на произведено в БГ имаше (нищо,че бяха китайски Simple Smile ).

# 8
  • София
  • Мнения: 2 181
Има ги и в магазините за левче Grinning

# 9
  • sofia
  • Мнения: 1 426
В Люлин, в детски магазин "Цар Лъв" имаше поне 10 разцветки, малки ръкавички с 5 пръста. Аз обаче търсех шушлякови, непромокаеми, и купих такива, с едно пръстче, защото от другите имаме Peace.

# 10
  • Мнения: 1 756
в Бокал има,поларенки за 2,30 ст

# 11
  • Мнения: 2 197
Аз пък навсякъде намирам с по пет пръстчета. Сигурно защото  търся с едно. Накрая купих с пет и установих, че най-рано другата зима ще ги носи. Това е - няма угодия.

# 12
  • София
  • Мнения: 377
Много благодаря за отговорите  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт