Ей, мами от Дианабад, не отстъпвайте назад

  • 9 787
  • 123
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 393
Да побутна темичката напред,че отиде в забвение.
thumbelinche- ще почнете ли да излизате скоро с малкия сладур? Да ти е жив и здрав! Heart Eyes

Иво от Понеделник е на ясла.Не знам дали ще стачкуват обаче. newsm78Ще го заведа, пък ако ни върнат.....
Приятен ден,  времето е прекрасно за разходки.И ние излизаме след малко       Nature Sunny

# 31
  • София
  • Мнения: 2 164
Мечо Пух, хубаво, че побутна темата. Успех на Иво с яслата! Дано свикне бързо и да се чувства добре там  Peace Дано и ти останеш доволна. В нашата ясла, а и в градината няма да стачкуват.
Тумбелина, кога ще излизате с малкия на разходка? Много искам да дойдем с Емма да ви видим. Ани тръгна ли на градина?

# 32
  • София
  • Мнения: 9 517
Здравейте мами от Дианабад. Предстои ни в много скоро време да си имаме момченце на 2 години и 10 месеца. Живеем близо до 15 ДКЦ и моля да ни препоръчате педиатър, който работи там. Блаогодаря предварително.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 164
Здравейте мами от Дианабад. Предстои ни в много скоро време да си имаме момченце на 2 години и 10 месеца. Живеем близо до 15 ДКЦ и моля да ни препоръчате педиатър, който работи там. Блаогодаря предварително.
Пиша ЛС  Wink.

# 34
  • София
  • Мнения: 9 517
Няма нищо на ЛС Sad

# 35
  • Мнения: 5 393
Фокси-здравей. wavey  Да не би да ти е пълна кутията?
Аз не мога да ти препоръчам педиатър,защото нашата е в Хаджи Димитър.
Ели- Емма беше в "Брезичка"нали? Значи са в една група с Иво(то яслената е само една де) В колко часа сутрин се водят децата?Кога е закуската? Аз сега ще се разходя до там де, но не вярвам да го има написано на вратата, а през седмицата не можах да отида ooooh!

# 36
  • София
  • Мнения: 2 164
Мечо Пух, Емма е в "Радост", беше в "Брезичка" само през лятото, на сборна група.
Иначе аз я водя към 8.15-8.30, закуската при нас е от 8.30-9.00. Можеш да го водиш и по-рано, зависи и от работното ти време  Wink Поздрави и пише как е минал първият "учебен" ден  Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 245
Здравейте момичета!
Все още хич не ми остава време да пиша  Rolling Eyes Вече два пъти извеждах Агопчо за малко, всеки ден ще удължавам престоя и със сигурност скоро ще се видим. Освен това аз ще прибирам Анна от градина, така че с Емма може да се срещнем там. Надявам се утре каката да тръгне вече на градина, че вкъщи е голям цирк, когато съм сама с двете.
Как са вашите ученици?
Целувки!

# 38
  • Мнения: 5 393
thumbelinche-привет   Hug  Днес времето е страхотно, надявам се да те видя на площадката ако излизате Grinning

Иво добре се е представил днес като за първи ден. Разрева се малко като ме видя, но много бързо се успокои.Госпожата каза,че си е изял филията сутринта, на обяд не разбрах дали е ял, но изяде 2 вафли на площадката пред блока и отделно вкъщи почти цяла купа леща    Нямах време да си поговоря с госпожата, защото тъкмо ги слагаха да спят, но до края на седмицата се надявам да я хвана поне за 5-10 минутки разговор. Та така.Днес мина, утре според мен ще е по-трудно.Каквото сабя покаже, както казват хората.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 164
Айде побут! Пак сме последни, трудно намерих темата  ooooh!

Давайте бързо отчет! Фоксче, Исак при вас ли е вече? Как се чувствате? Сподели, ако имаш желание.
Мечо Пух, как върви яслата, Иво свикна ли вече? И понеже видях, че си писала в темата за фризьорите (в Красива мама), ти в квартала ли ходиш?
Тумбелинче, как е малката душичка, почна ли да суче по-добре?

Еммата тази седмица си беше вкъщи. Има Т. Поддържа 37.2. Днес пуснахме ПКК, всичко е в норма, но утайката е с по-високи стойности. Утре ще даваме урина, вероятно е някаква инфекция на пикочните пътища  Rolling Eyes Иначе е дива за сто момчета, прави си бели, весела е, абе, все едно нищо й няма като изключим проклетата Т  Close

Приятна вечер и да пишете, ей  Naughty  Hug

# 40
  • Мнения: 5 393
Ели-  дано всичко е наред с малката.Да не са зъби?
Иво от три дни спи в яслата, взимам го към 17 и 30ч. Плаче като го оставям и също така като се събуди и види другите деца да ги взимат по-рано.Иначе е спокоен, вече не се разплаква като ме види,че идвам да го взимам т.е. не ми е много сърдит Laughing 
За фризьора- не ходя в квартала, но мисля да пробвам.Докато живеехме в Х.Димитър се запознах с една мацка,която има фризьорски салон в един от новите блокове на Г.М Димитров-един жълто син(пада се между булеварда и 32ри блок)Та отдавна съм се замислила да я посетя, макар,че май е малко скъпарски салона. ThinkingИначе преди ходех при Капанов,но от 3 години не съм стъпвала,щото направо се оляха(но моя фризьор ми липсва де Confused)Та така.

Фокси-чакаме новини от вас Hug

# 41
  • Мнения: 5 393
Иво днес е със сополи TiredОпитва се и да кашля.Не отидохме на общ детски РД.
Ели- как сте вие? Има ли още Т?

# 42
  • Мнения: 5 393
Пак изоставаме с темата. Как сте, момичета? Пишете по-честичко Heart Eyes
Иво още е сополив, кашля.....Ще видя дале ще отиде на ясла в Понеделник.
Фоксче-какви са новините около вас?

Приятен ден на всички               bouquet    (въпреки скапаното време Close)

# 43
  • София
  • Мнения: 663
здравейте и от мен. аз съм в бл. 57 на бул. г.м. димитров. трябва скоро да подам документи за ясла в "радост" за дъщеря ми, може ли някоя мама да ме ориентира точно какви и при кой
какви са условията за ясла. до колко години е, какво се иска да се носи(още сме на памперс) newsm78  bouquet
надявам се да има мама която е близо до мен  bouquet

# 44
  • Мнения: 5 393
Здрасти Деси-добре дошла      bouquet

Аз съм в 45/46.

За яслата- Иво ходи в Брезичка-точно до блока ми е.Ти май говориш за другата, която е до 105-то училище.

Най-добре отиди при директорката(когато свърши стачката) и попитай какви документи и изследвания искат, а относно какво трябва да носиш за детенцето,ще ти кажат при самото постъпване, навсякъде е различно.

Общи условия

Активация на акаунт