Ей, мами от Дианабад, не отстъпвайте назад

  • 9 786
  • 123
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 26
Здравейте,
аз живея в бл. 56, значи сме съвсем близо с повечето от вас.
Мечо Пух доволна ли си от яслата в "Брезичка"? Дъщеря ми ходеше там на детска градина и нямах оплаквания, но за ясла е по-различно и сега се чудя къде да подавам документи за малката в "Радост" или "Брезичка".

# 46
  • Мнения: 5 393
Дари, здравей и на теб Hug

Ами, какво да ти кажа-още не съм съвсем сигурна какво да мисля за яслата. Нямах възможност да поговоря с учителките, още не е имало родителска среща. Само една група е,което е "минус".В момента в групата на Иво има записани 33 деца #Crazy,а леглата за спане са само 17 или 18.Не знам какво правят с другите-дали разпъват походни....Като събера повече впечатления ,пак ще пиша.
Най-добре подай документи и на двете места.

# 47
  • София
  • Мнения: 663
здравей dari21. къде излизате по квартала? може да се видим и заедно да се разхождаме   Hug

# 48
  • Мнения: 26
Благодаря Мечо Пух  Hug 33 деца ми се вижда множко, ще пробвам да пусна документи и в двете градини, пък накрая ще реша какво ще правя.
Десислава ние редовно сме в градинката зад сладкарница "Маркрит", до новите блокове, които се строят на спирката на 94 (само как го обясних), там каката си има приятели, с които си играе, но може да се уговорим да се видим и да измислим нещо да се разхождаме заедно, само да се оправи времето. 
 

# 49
  • София
  • Мнения: 663
в момента не зацепвам къде е тази сладкарница и до коя спирка на 94. като се пооправи времето пиши и да се видим навън.
и с другите майчета, все пак сме близо. лека вечер Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 2 164
Здрасти  Hug
Добре дошли на Деси и Дари  Hug
Понеже питате за ясла, да си кажа и аз  Crazy Еммата ходи от миналата година в Радост (дадох я на 1г.4м.). Изключително съм доволна! Мисля, че съм намерила перфектното място за детето си (а съм много капризна по принцип  Laughing). Нямам абсоютно никаква забележка нито за персонала (страхотни са всички - от директорката до лелките), нито за материалната база. Емма свикна за 2-3 дни, научи страшно много неща и резултатът е, че си тръгва вечер с триста зора  Mr. Green. В Брезичка беше на сборна група лятото, имам си мнение и за там, но Мечо Пух може може да даде повече инфо като добие впечатления и Иво посвикне.

ние редовно сме в градинката зад сладкарница "Маркрит", до новите блокове, които се строят на спирката на 94...
Оттам минаваме всеки ден като се прибираме от ясла и работа. Може да се видим в по-хубав ден, ще се радвам  Simple Smile.

# 51
  • Мнения: 5 393
В Брезичка беше на сборна група лятото, имам си мнение и за там, но Мечо Пух може може да даде повече инфо като добие впечатления и Иво посвикне.



Ами...определено съм със смесени чувства в момента за яслата.Съдейки по разговорите си и с други майки, мисля, че "Радост" е по-добрият избор за ясла. Аз го записах в "Брезичка" ,защото аз съм ходила там и повечето от учителките ги познавам лично.Освен това живот и здраве догодина 1ва група ще се падне при моята любима учителка,която ми беше в градината когато аз бях дребосък.Изключителна жена,ще се радвам да поверя Иво в ръцете й.Та така.

# 52
  • София
  • Мнения: 245
Радвам се да видя, че се умножаваме  Simple Smile
Деси, Дари, добре дошли!
Напълно подкрепям Ели за яслата в ОДЗ Радост, по специално група Калинка. За съжаление каката ни е голяма и вече тръгна на градина, но още и липсват лелките от яслата.
Аз да се отчета, че съм добре, гледаме се с Агопчо, разхождаме се, бебешки работи  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 5 393
Тц тц тц- много несериозно отношение към темата ни Naughty
Как сте, момичета?
Иво е добре след антибиотика, изкара почти пълна седмица в яслата,вече влиза доброволно,макар и с мрънкане Crazy

# 54
  • Мнения: 26
Здравейте!
Много исках да се видим някъде по градинките и да се запознаем, но ни налегнаха болести, първо каката, после и бебето, много се надявам до края на седмицата да се оправим и ако и времето е по-добро, да се видим, ако не с всички, поне с неработещите майки. Дано вие да сте здрави.

# 55
  • София
  • Мнения: 663
здравейте и от мен, ние в момента сме болни и въобще не сме за навън. като гледам това хубаво време, направо ме хваща яд. каката постоянно ме води до входната врата и иска да излизаме,  обяснявам й че много е студено а тя-милата ми показва че има слънце Embarassed, но все пак със триста зора склонява да сме си вкъщи...
незная какво обяснявате на дечицата си(когато е невъзможно да излезнат-например боледуване), но с моята е голяма разправия, на глава с нея не можеш да излезнеш!!! дано скоро и ние да оздравеем и да се видим по градинките Hug

# 56
  • Мнения: 1 380
Радвам се да видя, че се умножаваме  Simple Smile
Деси, Дари, добре дошли!
Напълно подкрепям Ели за яслата в ОДЗ Радост, по специално група Калинка. За съжаление каката ни е голяма и вече тръгна на градина, но още и липсват лелките от яслата.
Аз да се отчета, че съм добре, гледаме се с Агопчо, разхождаме се, бебешки работи  Simple Smile
Здравейте мами,
аз живея в Дървеница но Дианабад ми е много присърце и съвсем близо. Страхотен квартал и често се разхождам там. Видях, че си говорите за ясли, та искам да попитам, за тази  която е спонсорирана от Гьоте институт и децата наблягат на немският език....та за нея има ли малчугани които  я посещават? Много се чудя дали да остаавя Калина пробно на ясла, но искам да е добра  а не като тук в Дървеница с  лелки -мърля4ки.....

# 57
  • Мнения: 5 393
Сладкишче,здравей.

Виждам,че дъщеричката ти е още съвсем бебенце.Да е жива и здраваОт кога мислиш да я пускаш на ясла? Гьоте-то не е ли детска градина,в смисъл-не съм чувала дали имат и яслена група Thinking

# 58
  • Мнения: 1 380
Гьоте-то не е ли детска градина,в смисъл-не съм чувала дали имат и яслена група Thinking
Здравей Пух. Благодаря за пожеланията
Май си права за Гьоте-то. На наши приятели детето ходи там но на детска градина, а ясла дали има???
Ами смятам да си я гледам докато мога, в смисъл поне до 2 години, ако ми с еотдаде възможност, но мога да я пускам на ясла по 1-2 пъти седмично.

# 59
  • София
  • Мнения: 9 517
Здравейте, мами, чак сега успявам да попрочета тук. Новините около нас са, че Исак си е у дома вече втори месец и предстои да тръгнем на градина в Брезичка (дано не пропищи градината от нас  Mr. Green).  Притеснявам се, все едно ще тръгва на училище, но децата имат нужда от контакт с деца, а последните два месеца с тези студове, той ги вижда само по телевизията  Mr. Green, пък и на мен ми се налага да поседявам в болница за вливания, че нещо много бърза да излезе девойката, но не мисля да я пускам още Naughty.
Ще бъда благодарна ако споделите, какви горе-долу са температурите в Брезичка и как обличате децата за престоя им там. Притеснявам се, че нашия се изрива от жегата - в къщи на 23-24 градуса стои само по една памучна блузка и памучно долнище, та се чудех как да го обличам за градината newsm78. Благодаря предварително  Hug

Общи условия

Активация на акаунт