Ей, мами от Дианабад, не отстъпвайте назад

  • 9 788
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 559
Фоксче, благодаря ти за включването!  bouquet
Според мен по-скоро пускат болни деца на градина. Confused Това е другото ми притеснение след това за новата обстановка, учителките и контактът с непознатите деца. Май няма оттърване от този проблем (болните деца, които вместо да бъдат лекувани, ходят на градина).
А за влагата не може ли да се направи нещо? Да се организират родителите и да поставят въпроса...
И все пак най-важното за мен си остава какви са хората, които се грижат за детето ми. В този смисъл отговорът ти по-скоро ме обнадеждава.

# 121
  • Мнения: 1 559
Днес бях до Брезичка и хубавичко подосаждах на директорката. Wink
Чистичко ми се видя. Влагата се усеща, но лятото предстои хидроизолация, т.е. наесен проблемът би трябвало да е решен. Лятото щели да пооправят и двора.
Фоксче, оказа се, че единствено от съвестността на родителите зависи дали пускат децата си недооздравели. След боледуване детето се връща с бележка от лекаря му, че е здраво. Сестрата, която посреща децата сутрин, дори и да види, че детето не е съвсем оздравяло, няма право да го върне. Предполагам, че навсякъде е такова положението...

# 122
  • София
  • Мнения: 9 517
Днес бях до Брезичка и хубавичко подосаждах на директорката. Wink
Чистичко ми се видя. Влагата се усеща, но лятото предстои хидроизолация, т.е. наесен проблемът би трябвало да е решен. Лятото щели да пооправят и двора.
Фоксче, оказа се, че единствено от съвестността на родителите зависи дали пускат децата си недооздравели. След боледуване детето се връща с бележка от лекаря му, че е здраво. Сестрата, която посреща децата сутрин, дори и да види, че детето не е съвсем оздравяло, няма право да го върне. Предполагам, че навсякъде е такова положението...

Благодаря ти за новината за хидроизолацията - това наистина е добра новина. За бележките от лекаря... искат ги само, когато няма да плащате такса за периода, в който детето е отсъствало. На нас понеже не ни се занимава с бележки и понеже таксата е много малка, никога не сме носили такава бележка, така че малко са се изсилили. А сестра, която посреща децата сутрин е новост за мен  Laughing, но болести има на всякъде - последния път нашия хвана грипа в градинката, така че не можем да ги опазим децата от всичко. Аз лично мисля тази есен да го ваксинирам - не съм говорила с педиатърката още, но ако някой има опит с ваксина срещу грип и посещение на детска градина, ще съм благодарна да го сподели.

# 123
  • София
  • Мнения: 461
Здравейте!
Може ли да ви помоля,да ми препоръчате педиатър от 15 ДКЦ.
Много скоро моя приятелка ще ражда, и още не се е ориентирала към добър лекар Rolling Eyes
Благодаря предварително!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт