Едно бързо и лесно бисквитено руло от мен

  • 38 479
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Подобно руло съм правила едно време с квдратни чаени бисквити и крем от масло, марципан(съществува ли още newsm78) и пудра захар. Ставаше чудесно - черно-бяло райе!
 
Добра идея за пълнеж от сладко! Peace

# 16
  • Мнения: 56
мама го правеше с шипков мармалад.
винаги за новогодишното събиране в училище съм носила, и много го харесваха всички.
дояде ми се и аз ще си направя.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Май рулцето се оказа доста разпостранено  Joy Е,ако не е нещо ново,то поне ви напомних да си го направите  Wink

# 18
  • ново
  • Мнения: 5 960
Спомени....спомени....любимият ми сладкиш от детството Heart Eyes
cvet_i къде ги намери тези бисквити? Аз отдавна питам за такива, но навсякъде ми вдигат рамене - имаме само с дупка. Не, че с дупка не става, но не е същото.
Днес ще отида до CBA, дано поне там да ги има.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Ами бисквитите ги има май почти на всякъде.На Престиж са.Малко са мънички.Едно време бяха по-големи,но и тези вършат работа.

# 20
  • София
  • Мнения: 722
Аз току-що го направих и сега чакам да поеме.
Моето е с шипков мармалад.
Мерси за рецептата.

# 21
  • Мнения: 3 550
Колко масло отива за тези два пакета бисквити? Две пакетчета по 125 гр. или и едно стига? Захарта на вкус/на око ли се слага?

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Едно пакетче масло стига.А захарта я слагам на вкус.Мисля,че няма една чаена чаша  Rolling Eyes Понеже ролцето излезе доста разпостранено,ако някой има точни мерки да пише.Аз винаги съм го правила на око.

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 cvet_i - браво  Peace
Абе големи вкусотии, бре маменца... Отгде време и желание? Пусто, моя мАж не е случил на готвачка  Twisted Evil

Сега се сещам, дали не може да се редува теч. шоколад и квасена сметана, вместо мармалад от шипки? Аз го обожавам последния, но тава са вариации и мисли...?  Thinking

# 24
  • Мнения: 56
не бих казала, че се намират навсякъде кръгли бисквити без дъпка. вчера цял ден с малката сме търсили и в краина сметка намерихме и сутринта го направих но имам нужда от помощ за това как да си кача снимките, за да ви го покажа.

# 25
  • Мнения: 3 550
Първо трябва да качиш снимките в някой сайт за тази цел, напр. www.snimka.bg От личния ти компютър няма да стане. После пействаш тук линк към албума или снимката. Или адреса на снимката копираш тук между
Успех!

# 26
  • Мнения: 27 524
Е, Цвети, как ме подсети, това е на мъжа ми любимото руло, преди време често го правеше. Но той топи бисквитите в прясно мляко и после слепва. Ей сега ще ида да извъртя едно   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 722
Това с прясното мляко е добра идея. Моето остана малко сухо, а намазах добре бисквитките. Въпреки всичко го харесахме.  Hug

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Чичо ми правеше такова руло, но топеше бисквитите в компот. И аз мисля да го пробвам скоро Simple Smile.

# 29
  • ново
  • Мнения: 5 960
Ей, и у наше село вече има такива бисквити  Simple Smile, вчера съвсем случайно ги зърнах в едно квартално магазинче - бели и кафяви. Сдобих се и с двата вида Grinning

Общи условия

Активация на акаунт